Klub fanoušků Daiwa

Vkládejte fotky vašich navijáků, prutů, atd.
Napište zde zkušenosti s výrobky této značky, spokojenost s jejich kvalitou,životností ale i nedostatky.
Daiwě zdar!
Autor diskuse: Greysmen - Profil , 30.12.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

NGreysmen - Profil | Út 31.12.2013 20:08:06

Přeji všem všechno nejlepší do nového roku 2014 a ať všem slouží věci zde diskutované k naprosté spokojenosti nejen v novém roce i v dalších letech :-)

    NMike - Profil | Út 31.12.2013 12:12:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Další 2 Whiskery do sbírky. Oba ještě Made in Japan.

      Nprdec - Profil | Pá 27.12.2013 17:29:56

      Díky Greysmenovi za opravu, fakt smekám, ale i ta ochota. Ještě jednou smekám.

        Nkarloson® - Profil | St 25.12.2013 21:37:29

        Greysmen >> Nevadí, já bych se do toho stejně nepouštěl, když to je ještě v záruce. Nějaký schéma jsem už pohledal na netu, ale když jsem ten navi neměl ještě rozdělanej, tak jsem z toho moudrej nebyl.

          NGreysmen - Profil | St 25.12.2013 21:21:52

          karloson >> karloson® - 25.12.2013 19:28:15 >> tipuju to na vytržený ještění hřídele nad jednocestným ložiskem kdyby mi včera neodešel externí HDD tak bych ti na fotkách ukázal kde to je jenže musím počkat až po svátkách seženu někoho kdo mě z toho dostane všechny data na jinej HDD je toho asi 250GB :-(

            Nkarloson® - Profil | St 25.12.2013 19:28:15

            Greysmen >> Kupoval jsem je v německu, už jsem domluvený, mám je hned poslat, prý obratem pošle nové, pokud to prý nebude banalita. A vidím to taky na to uložení hřídele, má navíc asi 4mm vůli nahoru dolů

              Nkarloson® - Profil | St 25.12.2013 19:24:40

              Maxi Sob >> Tak to si neber na sebe, ty už jsi byl třešinka na dortu, už jsem byl víceméně rozhodnutý, možná je později začali ojebavat.

                NGreysmen - Profil | St 25.12.2013 19:17:24

                karloson >> karloson® - 25.12.2013 18:15:05 >> tak to jedině reklamace tam bude problém v uložení hřídele rotoru . Jinak není možné aby mel rotor takovejhle vakl

                  NMaxi Sob - Profil | St 25.12.2013 19:16:50

                  karloson >> karloson® - 25.12.2013 18:15:05 >> Docela mě překvapují problémy s těmito navi já je mám druhou sezonu a v poho jak vyvážka tak odhoz i zdolávání neregistruji nějaké vůle akorát když stahuju olovo tak jemně šustí oproti ultegrám (kolegovi) a mrzí mě to o to víc že jsem ti je kdysi doporučoval ale asi jsem měl štěstí na výrobek.

                    Nkarloson® - Profil | St 25.12.2013 18:15:05

                    Greysmen >> Tam je právě vůle úplně minimální, když to chytnu za spodek a druhou rukou jakoby za překlapěč, tak to má výkyvy, řešil jsem to utažením středové matky pod cívkou, ale to je na chvilku, snad to pochopíš z fotky. S navijákem bylo párkrát vyváženo, jinak odhoz se 110g olovem, takže jsem čekal víc od tady toho navi

                      NGreysmen - Profil | St 25.12.2013 17:59:42

                      karloson >> karloson® - 25.12.2013 17:51:58 >> tipuju to na velkou vůli mezi hřídelí rotoru a kolečkem na klice hřídele jakej vakl má klika, když pevně držíš rotor?

                        Nkarloson® - Profil | St 25.12.2013 17:51:58

                        Greysmen >> Jenom povolím rybě aby se úplně povolil silon a pak znovu navíjím, musím se snažit abych s rybou zůstal v kontaktu, ale jen minimálně být v tahu, ale když kapr udělá výpad tak se to znovu sekne

                          NGreysmen - Profil | St 25.12.2013 17:47:46

                          karloson >> karloson® - 24.12.2013 14:50:32 >> a jak se zbavuješ toho zahryznutí povolením zpětného chodu?

                            Nkarloson® - Profil | Út 24.12.2013 14:50:32

                            Greysmen >> Chlapi, vy co vlastníte crosscasty, nemáte problém, že když je navi při zdolavaní trochu v záběru, že se prostě hryzne? Velká vůle na ose. Už jsem dotahoval středovou matku, ale po pár kaprech znovu. No nic, jsem zklamanej a půjdou na reklamaci.

                              NGreysmen - Profil | Út 24.12.2013 0:18:32

                              Tak hoši! přeji všem Hezké prožití Vánočních svátků, bohatého ježíška, a v Novém roce hodně zdraví, štěstí a jen samé krásné zážitky a to nejen u vody ;-)

                                Nfpetula - Profil | Pá 13.12.2013 20:34:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                tournament-s5000t

                                  NRybkin - Profil | Pá 13.12.2013 19:16:41

                                  Nějak to tu vázne.Novej přírůstek

                                    Nperch2 - Profil | St 31.7.2013 18:06:33

                                    crossfire, je poměrně těžký navijak, navíc starý model. Podle váhy si dovolím soudit, že moc plastů nepobral (ikdyž cena říká něco jiného), nerozebíral jsem ho. Novou lagunu jsem v ruce zatím vůbec neměl,ale opticky se mi z nich líbí nejvíc

                                      NMike - Profil | Út 30.7.2013 12:31:34

                                      Boža >> jestli to nebude s olovy a krmítky 50+ g, tak by to ten RSi měl nějakou dobu vydržet. Crossfire neznám.

                                        NBoža - Profil | Út 30.7.2013 12:10:08

                                        Mike - Něco mezi feederem a lehkou kaprařinou ...