Klub fanoušků Daiwa

Vkládejte fotky vašich navijáků, prutů, atd.
Napište zde zkušenosti s výrobky této značky, spokojenost s jejich kvalitou,životností ale i nedostatky.
Daiwě zdar!
Autor diskuse: Greysmen - Profil , 30.12.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

NSethy - Profil | Čt 16.1.2014 15:46:27

Ahojte, nevíte někdo jak je to s pozáčním servisem Daiwa? Na stránkách cosi mají:

Ráj rybářů u Malše - servis
+420 777 244625
rajrybaru@seznam.cz
Marie Vydrové 22
370 06 České Budějovice

Ale na mail nereagují a telefon je nedostupný :-D

    NNeBeroun alias Qwert - Profil | Po 6.1.2014 23:02:03

    čau kluci, máte někdo zkušenost s navi Daiwa Megaforce 4000A ?

      Nbobik666 - Profil | Ne 5.1.2014 13:55:32

      Greysmen >> Tak jsem ho odeslal na reklamaci, tak jsem zvědavý.Vyndal jsem i ty moje podložky, aby to navíjelo zas do kónusu jestli si s tim poradí.Je divný, že zrovna daiwa to nemá vychytaný.

        NMike - Profil | Pá 3.1.2014 21:26:29

        paia >> vítej v globální realitě:-)).
        Myslím, že je úplně jedno, kde se to dělá, hlavně, když si ohlídají kvalitu. Mám Excelera z Vietnamu:-))

          Npaia - Profil | Pá 3.1.2014 19:27:24

          Mike >> no jo, Thajsko na Whiskeru, China na Lexe, jen u té Caldie X nevím...

            NSlavík - Profil | Pá 3.1.2014 19:06:48

            Greysmen >> fajn diky, vezmu to tim silikonem na zkousku, ty krouzky jsou jak nove a vim ze to je bezna vec a trochu to k tomu motadlu patri ;)

              NGreysmen - Profil | Pá 3.1.2014 19:01:49

              Slavík >> ten kroužek jde z cívky normálně sundat i ty gumičky co jezdí po těch tyčkáchve kterých je kroužek zapadlej ale zkusil bych to bejt tebou očistit mýdlovou vodou nechat oschnout a pak kápnout siliconovým olejem a bude ticho zrovna tu mam jedny Ska rozebraný a kdyby mě neodešel externí disc dal bych ti sem foto

                NSlavík - Profil | Pá 3.1.2014 18:46:04

                Greysmen >> Ahoj, mam na tebe jednu otazku, vlastnim tournamenty s5000t a jedina prkotina co mne trochu vadi je zvuk ktery nekdy vydava ten gumovej krouzek na civce proti zapadavani vlasce ;)
                Mas na to nejakou vychytavku nebo to mam odriznout a bude klid ;) Diky

                  Nbobik666 - Profil | Pá 3.1.2014 18:34:05

                  Greysmen >> jo dík

                    NGreysmen - Profil | Pá 3.1.2014 18:02:26

                    bobik666 >> jako popis závady uveď špatná aretace zpětného chodu - při zatížení navijáku dochází k prokluzu jednocestného ložiska.

                      Nbobik666 - Profil | Pá 3.1.2014 17:55:30

                      Greysmen >> Dík, hned jim tam v pondělí zavolam a pošlu na reklamaci, vyndal jsem i tu podložku co jsem si tam dal, tak jsem na ně zvědavej.

                        NGreysmen - Profil | Pá 3.1.2014 15:03:26

                        bobik666 >> ty válečky v jednocestným ložisku odmašťovat nemusíš je tam jinej problém a to že je překročena vůle při dotažení zajištění jednocestnýho ložiska to je na reklamaci.

                          Nbobik666 - Profil | Pá 3.1.2014 13:51:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Od tohodle navijáku jsem čekal daleko víc.Nejdříve navíjel do kónusu,to jsem vyřešil podložkou pod cívku a je to v poho,ale pořád se mi stává, že prokluzuje zpětný chod.Pořád musim odmašťovat ty válečky na zpětný chod , ale to je jen na chvilku. Je to moc príma , když při zdolávání ryby člověk drží v jedné ruce prut a v druhé naviják a v té nejlepší chvíli se začne naviják točit pozpátku.Od téhle značky za ty peníze nic moc.Čekal jsem daleko víc.To zlatý red arc od Spro , byl za 2000kč a je daleko kvalitnější.

                            Npaia - Profil | Pá 3.1.2014 13:14:32

                            Mike >> doma zkontroluji...

                              NMike - Profil | Pá 3.1.2014 13:12:08

                              paia >> tam, co je na tom Tvém napsáno Thailand:-)

                                Npaia - Profil | Pá 3.1.2014 12:37:05

                                Mike >> mimochodem, kde jde najít u Whiskeru, že je made in Japan?

                                  Npaia - Profil | Pá 3.1.2014 12:35:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Mých pár kousků...

                                    NMike - Profil | St 1.1.2014 11:13:33

                                    paia >> moc informací není. Snad jen, že je to předchůdce SS1300 a že se vyráběl někdy v 80. letech.
                                    Výjimečně se nějaký objeví na ebay, tohoto jsem koupil v Hong-Kongu a vypadá to na funglovku.

                                      Npaia - Profil | St 1.1.2014 10:57:28

                                      Mike >> máš nějak info ohledně toho GS? google moc nenapověděl, snad jen to, že se ta verze snad nikdy neměla exportovat z Japonska.

                                        NPedro1 - Profil | Út 31.12.2013 20:16:52

                                        Edit:Špatná diskuze,pardon.