Klub fanoušků Daiwa

Vkládejte fotky vašich navijáků, prutů, atd.
Napište zde zkušenosti s výrobky této značky, spokojenost s jejich kvalitou,životností ale i nedostatky.
Daiwě zdar!
Autor diskuse: Greysmen - Profil , 30.12.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

NDakar - Profil | St 3.10.2012 18:14:27

Bambus... T.maniak >> Exisťák super,ale prut? no nic...Serhyi z tebe měl určitě radost.

    Nsnook - Profil | St 3.10.2012 10:17:45

    Bambus... T.maniak >> tak to je potom neco jineho,,!

      NBambus... T.maniak - Profil | St 3.10.2012 9:58:36

      snook >> byl za velmi dobrou cenu :-)

        Nsnook - Profil | St 3.10.2012 9:44:24

        Bambus... T.maniak >> aha tak to byl asi ranec co..?

          NBambus... T.maniak - Profil | St 3.10.2012 7:33:42

          snook >> u nás..

            Nsnook - Profil | Út 2.10.2012 14:23:19

            Bambus... T.maniak >> cau, kde jsi ho kupoval .???

              NBambus... T.maniak - Profil | Út 2.10.2012 7:45:38

              snook >> cus mam se super. jojo je ;-)

                Nsnook - Profil | Po 1.10.2012 23:20:06

                Bambus... T.maniak >> Cau , jak se mas ?? pekna sestava to je tvoje..??

                  NGazza - Profil | Po 1.10.2012 23:08:51

                  Bambus... T.maniak >> moc pekne

                    NBambus... T.maniak - Profil | Po 1.10.2012 22:01:32

                    Greysmen - >> tak něco vláčkařskýho :-)

                    at to tu není samej kapř-naviják :-)

                      NwalleyeSVK - Profil | Po 1.10.2012 10:32:30

                      Mike >> kebyze si obmedzeny financne a ide o obcasnu kaprarinu tak je to lepsie ako pruty za 200 co mi budu stat doma.....

                        NMike - Profil | Po 1.10.2012 8:50:00

                        walleyeSVK >> třeba mně by to do baráku nesmělo, ale někomu to třeba stačit může.... Moc bych od toho nečekal...

                          NwalleyeSVK - Profil | Po 1.10.2012 8:46:58

                          Mike >> takze za taku cenu by sa to aj oplatilo?

                            NMike - Profil | Po 1.10.2012 8:02:27

                            walleyeSVK >> cena sady kvalitních oček je vyšší než cena tohoto prutu, takže to určitě bude velká kvalita.

                              NwalleyeSVK - Profil | So 29.9.2012 22:17:53

                              žiadne skúsenosti????

                                NwalleyeSVK - Profil | St 26.9.2012 20:56:19

                                zdar. nemáte niekto skúsenosti s prútom Daiwa Phantom Carp 3,6m 3,00lb? chcel by som widow, ale objavil som tento...aj foto prútu by potešilo... :)

                                  NDave ZR-7 - Profil | Pá 31.8.2012 19:24:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Ahoj já mám 3x "černou vdovu" v třídílu a jsem s nimi maximálně spokojenej! Odhoz na 90m s 75g olovem bez problémů a zdolávačka kapra kolem 10kg ,jeseteři 110cm a kolem 8,5kg nádherný kontakt s rybou, opravdu mají mou plnou důvěru!

                                    NRybkin - Profil | Pá 31.8.2012 18:25:32

                                    Dakar >> Ten Antares tam fakt nesedí:-))))

                                      NDakar - Profil | Pá 31.8.2012 18:22:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Tímto jsem zatím s Daiwou skončil.Zůstal už pouze jeden parazit od shimana,ale ještě mu dám šanci jednu sezonu (match).

                                        Naltero - Profil | Ne 22.7.2012 19:26:37

                                        nevie niekto poradit, ake cievky sa daju pouzit na tournament s5000? dik