Klub fanoušků Daiwa

Vkládejte fotky vašich navijáků, prutů, atd.
Napište zde zkušenosti s výrobky této značky, spokojenost s jejich kvalitou,životností ale i nedostatky.
Daiwě zdar!
Autor diskuse: Greysmen - Profil , 30.12.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

NMike - Profil | Po 25.6.2012 9:27:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Jsou to taková chrastítka, ale nedám na ně dopustit.....

    NBambus... T.maniak - Profil | Ne 24.6.2012 22:08:58

    Greysmen >> no to teda :-)

      NGreysmen - Profil | Ne 24.6.2012 22:05:18

      Bambus... T.maniak >> těch je jak od "Kelly Family"

        NBambus... T.maniak - Profil | Ne 24.6.2012 22:03:47

        Greysmen >> ;-);-)

          NBambus... T.maniak - Profil | Ne 24.6.2012 22:03:12

          Mario6121 >> moc pekna rodinka ;-);-)

            NGreysmen - Profil | Ne 24.6.2012 22:02:38

            Dakar >> to není ručník, ale rohožka ;-))

              NDakar - Profil | Ne 24.6.2012 22:00:49

              Mario6121 >> Pěknej ručník od Kordy!

                Narnošt - Profil | Ne 24.6.2012 20:25:49

                Mario6121 >> Tomu se říká být předzásoben kolovrátky... o))

                  NGreysmen - Profil | Ne 24.6.2012 20:21:32

                  Mario6121 >> Týýýý voe to je nálož, si vyhrál první ve sportce? ;-))

                    NMario6121 - Profil | Ne 24.6.2012 11:43:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    dneska jsem se konecne dostal k priprave na leto, tak jsem blejsknul rodinku

                      Nkotesak - Profil | So 16.6.2012 19:50:32

                      nazdar pánové,potreboval bych poradit s navijákama.chtel bych koupit infinity 5000.jaké máte zkušenosti s tímto navijákem?

                        NBambus... T.maniak - Profil | Čt 14.6.2012 21:47:17

                        Dakar >> diiky ;-)

                          NDakar - Profil | Čt 14.6.2012 8:53:05

                          Bambus... T.maniak >> dobře ty!

                            N16 Juraj 16 - Profil | St 13.6.2012 21:47:03

                            Bambus... T.maniak >> Ty si magor :-))) to si byl nejdřív s kuklou někde v bance a pak sis šel pro tyhle dvě šidítka ne ? :-))) až z toho oči přecházeji :-)

                              NBambus... T.maniak - Profil | St 13.6.2012 20:23:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Greysmen - >> tak aj já se přidám :-)

                              certate 2506 a exist hyper custom 2508

                                NOrion24 - Profil | Čt 7.6.2012 6:18:36

                                Dakar >> ale lieta z toho celkom pekne :-)

                                  NDakar - Profil | St 6.6.2012 13:13:30

                                  Orion24 >> Já mám zakletej.Pořád nic,jen nahazuju :-(

                                    NOrion24 - Profil | St 6.6.2012 12:58:44

                                    Bambus... T.maniak >> dost toho od daiwi pribudlo...len ja moc nefotim :-)

                                      NBambus... T.maniak - Profil | St 6.6.2012 11:27:36

                                      Orion24 >> hmm krasa krasa :-)

                                        NOrion24 - Profil | St 6.6.2012 11:20:11

                                        Ostry test, zvysok musim dofotit :-)