Klub fanoušků Daiwa

Vkládejte fotky vašich navijáků, prutů, atd.
Napište zde zkušenosti s výrobky této značky, spokojenost s jejich kvalitou,životností ale i nedostatky.
Daiwě zdar!
Autor diskuse: Greysmen - Profil , 30.12.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

NGreysmen - Profil | St 23.5.2012 18:01:49

dukin >> jo to pasujou jen ta brzda není tak rychlá je tam rozdíl v brzdových lamelách a líbí se mi na nich ta obrácená konika

    Ndukin - Profil | St 23.5.2012 17:28:58

    Greysmen >> Jsem Ti říkal že pasujou jako by jim byly vlastní :o)

      NKroci - Profil | Út 22.5.2012 8:59:07

      Ahoj chlapi!
      Ještě mám volný naviják DAIWA R´NESSA 3000 fungl nový,nepoužitý i se záručákem.Kdyby měl někdo zájem,za 4500kč je jeho.

        NBambus... T.maniak - Profil | Po 21.5.2012 11:34:04

        Fanda 81 >> tak to je nádhera :-)

        krásná kombinace :-) at lape samý zubatce :-)

          NGreysmen - Profil | Ne 20.5.2012 22:36:47

          miláškové v akci ;-))

            NGreysmen - Profil | St 16.5.2012 22:22:42

            tak a je tady Windcast Z 5000LD s cívkama Tournament Entoh 5000 ;-)

              NJendek - Profil | Po 14.5.2012 19:53:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Team Daiwa heavy feeder 4,2m dlouhý a Regal Z BR

                Ndosec - Profil | Po 7.5.2012 17:41:12

                dnešní momentka od vody

                  NPanto - Profil | Pá 4.5.2012 22:19:22

                  Dakar >> pekná zostava... :)

                    NOrion24 - Profil | Pá 4.5.2012 22:06:32

                    Dakar >> poviem TI dopredu...parada :-)

                      NDakar - Profil | Pá 4.5.2012 22:03:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Dnes u mě zase přistáli mimozemštˇané a nechali mi vzorek.Zítra ho zkusim a dám vědět jak to dopadlo.

                        NGreysmen - Profil | Pá 4.5.2012 15:25:49

                        plavan >> ano ano poděl se s námi o zkušenost s tímto prutem třeba někdo o nem uvažuje a tady si to přečte

                          NDakar - Profil | Pá 4.5.2012 5:25:32

                          plavan >> Tak pardon,jaké jsou tedy zkušenosti s tímto prutem,parametry ,výkon atd...

                            Nplavan - Profil | Čt 3.5.2012 22:06:10

                            Dakar >> nemyslím si, že by můj příspěvek do tohoto vlákna byl v rozporu se zadáním otázky.
                            Ale jestli ti to přijde nepatřičné a máš vliv, ať mi to klidně zadavatel otázky smázne.

                              NDakar - Profil | Čt 3.5.2012 21:18:01

                              plavan >> Toto je klub fanoušků Daiwa a né ,, Můj lov,, a celý GFC a TFC čeká na ,,Co bylo dnes k večeři,,!

                                Nplavan - Profil | Čt 3.5.2012 16:03:18

                                Včera na Vltavě s feederem Daiwa Windcast

                                  NFanda 81 - Profil | St 2.5.2012 17:55:26

                                  Jinak tohle je jeho parketa.Proto jsem ho pořizoval.A když Vám slupne Woba taková rybka,brzda Vám zahraje krásnou rybářskou hymnu.

                                    NFanda 81 - Profil | St 2.5.2012 17:53:08

                                    Tohle je moje první Daiwa.Certate 4000 ,super kolovrátek.Jde do třetí sezony bez problémů.
                                    Nalapal dost rybek a ryb.Stačí otočit klikou a projeví se jeho robustnost převodů.Jediný problém je ,že v celé ČR nedá se sehnat originál vazelina Daiwa,všude ve světě se prodává,ale u nás ji neseženete.
                                    Chtěl jsem mu trochu přimastit převod,ne že by to potřeboval,ale trochu jsem mu chtěl přilepšit, asi to odložím až na příští rok.

                                      Nbowman - Profil | St 2.5.2012 12:59:42

                                      Dakar >> Rodinka se rozrůstá :o)))

                                        NDakar - Profil | St 2.5.2012 12:52:14

                                        Fanda 81 >> Už jen 44 dní do křtu :-)