Klub fanoušků Daiwa

Vkládejte fotky vašich navijáků, prutů, atd.
Napište zde zkušenosti s výrobky této značky, spokojenost s jejich kvalitou,životností ale i nedostatky.
Daiwě zdar!
Autor diskuse: Greysmen - Profil , 30.12.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

Nbowman - Profil | St 2.5.2012 12:46:06

Fanda 81 >> Máš to Fando pěkně sladěný :o)) Tak vítej do klubu a ať ti to chytá.

    NFanda 81 - Profil | St 2.5.2012 12:02:51

    A ješte jeden obrázek.

      NFanda 81 - Profil | St 2.5.2012 11:56:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      No není to nádhera,jak málo stačí k rybářské radosti.

        NFanda 81 - Profil | St 2.5.2012 11:52:57

        Konečně jsem se dočkal,jen nevím jak to vydržím do 16.6.

          Nperch2 - Profil | Po 30.4.2012 22:55:56

          zubr >> velká závist:)

            Nzubr - Profil | Po 30.4.2012 16:30:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Dnes mě přišli ))) ...

              NMaxi Sob - Profil | Čt 26.4.2012 21:57:05

              lukas11 >> pruty jsou to hezký ale já bych chtěl vědět něco o navijáku i když jsem si je už koupil tak u vody jsem s nima ještě nebyl.Ale jinak dik .

                Nlukas11 - Profil | Čt 26.4.2012 20:05:04

                Maxi Sob >> aj palice su celkom v pohode len u nás sa nedaju zohnat .. http://www.chronocarpe.com/canne-daiwa-crosscast-ca​rp-3lbs-p-9427.html

                  NMaxi Sob - Profil | Čt 26.4.2012 17:34:02

                  Mate někdo zkušenosti s navijakem crosscast x 5000?

                    Nlukas11 - Profil | Čt 26.4.2012 15:36:03

                    ..

                      Nlukas11 - Profil | Čt 26.4.2012 15:31:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      tak tiež niečo

                        Narnošt - Profil | Po 23.4.2012 23:25:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Daiwa Tournament Basiair při lovu... ;-)

                          NMartinbati - Profil | Po 23.4.2012 23:11:58

                          daiwa procaster a daiwa megaforce, Vase skusenosti? premyslam ja o tychto navi na feeder...

                            NGreysmen - Profil | Po 23.4.2012 22:55:37

                            NUNO >> ;-)) svý k svému, slušně sladěno to je za 1*

                              NOrion24 - Profil | Po 23.4.2012 20:18:28

                              NUNO >> nebyt toho obrusu...tak parada :-)

                                NNUNO - Profil | Po 23.4.2012 14:41:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Do novej sezony nove udice a navijaky Windcast.

                                  Ndosec - Profil | Po 23.4.2012 7:50:12

                                  Greysmen >> smotá to věřím,ale ten chod není takovej jak ho někteří v recenzích opěvují :-)) ,na druhou stranu i když neumím házet tak to z nich lítá pěkně

                                    NGreysmen - Profil | Ne 22.4.2012 22:02:31

                                    dosec >> pěkný trojčata ! na hitparádu nekoukej rybu to smotá stejně jako Basiary ;-))

                                      Ndosec - Profil | Ne 22.4.2012 11:31:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      daiwa windcast S sice žádná hitparáda,ale co by člověk chtěl za ty love :-)

                                        Nmarlek - Profil | Út 17.4.2012 22:09:09

                                        ahoj chlapi, nemel by nekdo zajem o daiwu ballistic 2500sh? nabidka byla uz i v bazaru... ted s mensi slevou! chci prejit na mensi velikost a nechtel bych, aby navijak lezel doma ladem.

                                        navi ja zcela novy a nepouzity. cena 4600kc ;) ...