Klub fanoušků Daiwa

Vkládejte fotky vašich navijáků, prutů, atd.
Napište zde zkušenosti s výrobky této značky, spokojenost s jejich kvalitou,životností ale i nedostatky.
Daiwě zdar!
Autor diskuse: Greysmen - Profil , 30.12.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

NiL3gAl - Profil | Po 9.4.2012 20:56:07

Dakar >> Pěknéé co bych čekal od gumítka :-)))

    NKroci - Profil | Po 9.4.2012 20:51:56

    Zdarec Chlapi!V bazaru prodávám naviják DAIWA R´NESSA 3000.
    Je úplně nový.Kdyby měl někdo zájem,mrkněte na bazar.Kroci

      NOrion24 - Profil | Po 9.4.2012 20:20:45

      Dakar >> to je zlata....exist je ineho urcenia :-)

        NDakar - Profil | Ne 8.4.2012 19:40:02

        snook >> V Rusku taky :-)

          NRybkin - Profil | Ne 8.4.2012 19:20:26

          Dakar >> Máš to pěkně vystajlovaný

            Nsnook - Profil | Ne 8.4.2012 19:19:06

            Dakar >> tady v usa uz se da koupit ,,, nevim jestli bude v cesku mozna az pozdeji..

              NDakar - Profil | Ne 8.4.2012 19:18:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Dnes proběhl test AIRITY u vody a přežily.Takže dobrý.

                NDakar - Profil | Ne 8.4.2012 19:13:58

                snook >> Teď už máš jen jeden stupeň ke zlaté.Ale počkal bych až na ten NEW EXIST 2012 jestli to sem někdy dojde.

                  Nkubah - Profil | Ne 8.4.2012 18:45:24

                  Bambus... T.maniak >> je parádní...

                    NBambus... T.maniak - Profil | Ne 8.4.2012 18:44:40

                    snook >> cuss gratuluji :-)

                    ten je tak ošklivej až je vlastně hezkej :-D

                      Nsnook - Profil | Ne 8.4.2012 18:42:32

                      Dakar >> cau a dik..:-)

                        NDakar - Profil | Ne 8.4.2012 18:39:28

                        snook >> Dobře ty! Vítej mezi Branzibáry

                          Nsnook - Profil | Ne 8.4.2012 18:06:25

                          tak mam zase novej kousek ..:)

                            NGreysmen - Profil | So 7.4.2012 11:47:54

                            lukas11 >> no jo ceny jsou docela vysoké já je asi obědnám tady http://www.daiwa-fishing.cz/navijaky-s-predni-brzdo​u/102-konvertni-set-tournament-qd.html

                              Nlukas11 - Profil | So 7.4.2012 7:30:58

                              niečo pre oči - Daiwa Infinity 5500BR Grand Wave

                                Nlukas11 - Profil | So 7.4.2012 7:20:20

                                Greysmen >> no predat ich nejdem ale možno toto ti pomôže -ceny su dost velké http://www.rybex.sk/kategorie/219/nahradne-cievky?p​age=8

                                  NGreysmen - Profil | Pá 6.4.2012 23:24:20

                                  lukas11 >> já koupil Zka 5000LD tady na bazaru bohužel cívky si vyměnit nedovolím jelikož nejsou v pořádku, bývalý majitel se k nim totiž zřejmě choval jako prase tak scháním jiné a nejlépe 5000 kdybys náhodou je chtěl prodat tak dej vědět, jinak na naviják pasujou i cívky z entoha a crosscastu

                                    Nperch2 - Profil | Pá 6.4.2012 11:07:44

                                    Dakar >> já jenom lámu pruty. Navijákj sem odrovnal jen jeden a to ještě díky metrovýmu amurovi.

                                      NDakar - Profil | Pá 6.4.2012 11:03:40

                                      perch2 >> ok když je nezničíš písni, jsem sběratel :-)

                                        Nperch2 - Profil | Pá 6.4.2012 10:47:59

                                        Dakar >> Dneska na ně teprve jdu namotávat vlace, ale první testování bude asi až na závodech red fish cup.