Klub fanoušků Daiwa

Vkládejte fotky vašich navijáků, prutů, atd.
Napište zde zkušenosti s výrobky této značky, spokojenost s jejich kvalitou,životností ale i nedostatky.
Daiwě zdar!
Autor diskuse: Greysmen - Profil , 30.12.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

NDakar - Profil | Pá 6.4.2012 10:45:17

perch2 >> Mužu se tě zeptat,jaká je AKTUÁLNÍ poloha těch dvouch IS?
A jestli jsi je trochu testoval tak jak motaj.Používá je Firbras od Kordytýmu na svejch DF tak asi blbý nebudou.Jen už mi bylo blbý japoncovi v holešovicích řikat o sundání padesátýho navijáku z nástěnky.Mě ted dorazili ty AIRITY tak až bude chtít tvůj šéf z dajwy recenzi může písnout :-) PS jsou to koukadla

    Nlukas11 - Profil | Pá 6.4.2012 7:23:58

    Greysmen >> mám na výmenu Z 5000 za 5500 alebo LD

      NGreysmen - Profil | Čt 5.4.2012 21:31:49

      nemá náhodou někdo na prodej cívky na Windcast X,Z 5000 nebo Entoha 5000 ?

        Nelhierro - Profil | So 17.3.2012 18:05:47

        Kolegové, kdy by měl někdo zájem, měl bych volný na UL přívlač jeden kousek DAIWA Luvias 1003.

          Nbowman - Profil | St 14.3.2012 12:05:25

          Dakar >> Krásný.Palec nahoru :o)))

            NBambus... T.maniak - Profil | St 14.3.2012 11:44:11

            Dakar >> hezké podráždění očí :-)

            fakt pěknej :-)

              NMike - Profil | St 14.3.2012 10:45:46

              Dakar >> máš to pěkný... Jsem včera na chvilku zaváhal, jestli ti je vůbec dám:-))

                NDakar - Profil | Út 13.3.2012 22:09:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Daiwa AIRITY feeder - vzhůru do kosmu!

                  Nelhierro - Profil | Ne 11.3.2012 15:55:49

                  Skacel2 >> To je těžká volba vzhledem k požadované ceně. Dá se doporučit EXCELER S ve velikosti 4000 nebo bych možná na heavy feeder ještě volil CROSCAST S 5000. Ale předem říkám, že mám zkušenosti s navijáky vyšší cenové kategorie. A tak já osobně bych volil TEAM DAIWA MATCH-FEEDER, velikost 4012. Ale tam je cena vyšší.
                  http://www.daiwa-fishing.cz/navijaky-s-predni-brzdo​u/101-team-daiwa-match-feeder.html

                    NSkacel2 - Profil | Ne 11.3.2012 15:42:05

                    dobrý den, chtěl bych se tady zeptat kolegů co vlastní navijáky daiwy a chytají feeder. jaký by jste mi doporučili naviják do 2500 Kč na prut medium a heavy, chytám většinou stojaté vody. Měl jsem navijáky od shimana a není to můj šálek čaje, tak hledám náhradu a na daiwu jsem slyšel docela chválu.

                      Nbowman - Profil | St 7.3.2012 21:13:04

                      snook >> Nevím? Asi by se dala dobře upotřebit třeba na sumčí vláčku.Nebo na tajmeny.Myslím samozřejmě ty nejmenší velikosti.Ta cena je ale brutální.Kamarád má Dog Fishe nebo jak se to jmenuje,ale ten jezdí každý rok na Maledivy.

                        Nsnook - Profil | St 7.3.2012 21:08:27

                        bowman >> to je dobre, saltiga je super ale pro cesko asi nepotrebna.. nebo myslis ze jo..?

                          Nbowman - Profil | St 7.3.2012 21:07:19

                          Dakar >> Číňan to udělal holt dle svých zvyklostí :-)))

                            Nbowman - Profil | St 7.3.2012 21:04:53

                            snook >> Jj máš naprostou pravdu.

                              Nsnook - Profil | St 7.3.2012 21:00:08

                              bowman >> dik, zijem jen jednou.. nebo ne..?

                                NDakar - Profil | St 7.3.2012 20:52:02

                                Další zdařilý plagiát tentokrát od pana Trabucca

                                  NDakar - Profil | St 7.3.2012 20:50:38

                                  ,,Saltiga,,pro nemovité

                                    NDakar - Profil | St 7.3.2012 20:49:13

                                    ,,Saltiga,, pro movité

                                      Nbowman - Profil | St 7.3.2012 20:48:05

                                      snook >> To je dobře.Užívej si to :-))

                                        Nsnook - Profil | St 7.3.2012 20:44:57

                                        bowman >> asi tak ,, jo libi se me to...:)