Klub fanoušků Daiwa

Vkládejte fotky vašich navijáků, prutů, atd.
Napište zde zkušenosti s výrobky této značky, spokojenost s jejich kvalitou,životností ale i nedostatky.
Daiwě zdar!
Autor diskuse: Greysmen - Profil , 30.12.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

Nbowman - Profil | St 7.3.2012 20:42:42

snook >> Teď jseš ve svým živlu tam za vodou co?? Když se můžeš v těhle krasavicích přehrabovat :-))

    Nsnook - Profil | St 7.3.2012 20:39:34

    Dakar >> dik, skoro jak na boty.....

      NDakar - Profil | St 7.3.2012 20:36:42

      snook >> pěkná krabička :-)

        Nradmon - Profil | Út 6.3.2012 14:07:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Daiwa Crosscast-X5000

          NBambus... T.maniak - Profil | Út 6.3.2012 13:44:22

          snook >> to si můžeš dovolit jenom ty :-D

            Nsnook - Profil | Út 6.3.2012 13:36:50

            Bambus... T.maniak >> jasne ja vim..:)

              NBambus... T.maniak - Profil | Út 6.3.2012 13:34:43

              snook >> nemam ted tolik cash :-)
              mam ted jiny vydaje.

                Nsnook - Profil | Út 6.3.2012 13:34:05

                Bambus... T.maniak >> jo dik, chces taky jedno..?

                  NBambus... T.maniak - Profil | Út 6.3.2012 13:27:03

                  snook >> tvéé,,,,???

                  nádheraa.

                    Nsnook - Profil | Út 6.3.2012 13:18:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    daiwa certate hyper custom 2500R

                      Nperch2 - Profil | Po 5.3.2012 21:08:54

                      kkkarlos >> Kámoš (tady na mrku je jako Martin Svoboda) po něm toužil, tak napiš jemu. On se teda nakonec rozhodl začít šetřit na exista,ale za zprávu nic nedáš ;)

                        Nšimanek - Profil | Po 5.3.2012 20:06:50

                        kkkarlos >> Kup ho a pak napiš jaký je...:-)

                          Nkkkarlos - Profil | Po 5.3.2012 19:04:36

                          prosím o radu koupit nebo nekoupit ?
                          New FREAMS 3000

                            Nperch2 - Profil | Čt 1.3.2012 10:08:59

                            Mike >> nechci si hrát na to jak tomu rozumím...měl jsem je v jen v ruce né u vody,ale myslím,že ty 3-4 roky v pohodě daj. ;)

                              NMike - Profil | Čt 1.3.2012 9:49:17

                              Orion24 >> když vydržej 3-4 roky, tak budu spokojen. Zas takovej kouř dostávat nebudou...:-)

                                NOrion24 - Profil | Čt 1.3.2012 9:44:31

                                Mike >> utiahnut ich utiahnu...zaklad aby vydrzali :-) aj dlhodobejsie

                                  NMike - Profil | Čt 1.3.2012 9:33:21

                                  perch2 >> TD-M budou na "těžší" feederování, snad budou schopné ta těžká krmítka utáhnout...

                                    Nperch2 - Profil | Čt 1.3.2012 9:30:58

                                    Mike >> ty TD-M mají dobrý design a z těch větších navijáků na feeder/match i jeden z nejčístších chodů (UK se nezapře), na výstavě se na ně ptala spousta lidí. Tak ať ti slouží ;)

                                      NMike - Profil | Čt 1.3.2012 9:27:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Včera konečně dorazila zásilka z UK, čímž jsem proces výměny všech navijáků za Daiwy dokonal....

                                        NDakar - Profil | Út 28.2.2012 10:30:09

                                        perch2 >> přiznání je polehčující okolnost :-)