Klub fanoušků Daiwa

Vkládejte fotky vašich navijáků, prutů, atd.
Napište zde zkušenosti s výrobky této značky, spokojenost s jejich kvalitou,životností ale i nedostatky.
Daiwě zdar!
Autor diskuse: Greysmen - Profil , 30.12.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

Nperch2 - Profil | Út 28.2.2012 10:04:26

Dakar >> mám je jen na testování. Nejsou moje. Rozmazlenej jsem co se týká jejich výběru, většinou se trefím do vyšších řad a pak brečím když vím, že si je nemůžu dovolit a budu je muset vrátit :D ale letos mě čeká i crossfire X. ;)

    NkubajK - Profil | Út 28.2.2012 9:46:04

    Mario6121 >> Ahoj, letos jsem pořídil taky dva kousky TDM 4012 na feeder. Jak jsi s nima spokojenej? Ty moje zatím odpočívají. Dík Jirka

      N57aqua - Profil | Út 28.2.2012 8:59:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      DAIWA BASIA 45 QDX

      Zdarec,sice nejsem fanda Daiwy, ale tyhle navijáčky mně zaujali na první pohled,že jsem je musel mít,je pravda že jsou poměrně drahé ale věřím že je budu mít na věky.Nejenom že jsou krásné,ale především mně zaujalo i to ,že jsou velice lehké skoro až o 50% než jiné Big navijáky A to beru pro mně jako velikou přednost těchto krasavců.....)))))
      At Vám to jezdí.........

        NDakar - Profil | Út 28.2.2012 8:20:32

        perch2 >> no fajn...hezky rozmazlenej synáček :-)

          NBambus... T.maniak - Profil | Út 28.2.2012 8:19:17

          perch2 >> hmmmm :-) seres mnr

            Nperch2 - Profil | Út 28.2.2012 7:50:25

            Bambus... T.maniak >> aby jsi neřekl...ballistic 2500 SH

              Nperch2 - Profil | Út 28.2.2012 7:48:33

              Dakar >> jedna pro tebe :D ..neodolal jsem :D ...theory

                NDakar - Profil | Út 28.2.2012 7:00:02

                  NBambus... T.maniak - Profil | Út 28.2.2012 6:59:52

                  Dakar >> mne taky stve :-)

                  klídek :-D

                    NBambus... T.maniak - Profil | Út 28.2.2012 6:59:26

                    šimanek >> fuj :-)


                    nikdy :-)

                      NPetr64 - Profil | Út 28.2.2012 6:40:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Loni sem si pořídil na plavku Procaster 1550X..Zatím funguje bez chyb.

                        NDakar - Profil | Út 28.2.2012 6:37:32

                        perch2 >> Už mě trochu štveš, Herr tester!

                          Nperch2 - Profil | Po 27.2.2012 23:17:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          a tournament iso, opět anglie ;)

                            Nperch2 - Profil | Po 27.2.2012 23:16:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Taky zas něco přidám...team daiwa á la anglie ;)

                              Nšimanek - Profil | Po 27.2.2012 21:45:58

                              Bambus... T.maniak >> Tady máš....Ryobi Branzino CF :-D
                              Cena přijatelná:-

                                NBambus... T.maniak - Profil | Po 27.2.2012 21:33:35

                                PepanD >> i já :-)

                                  NPepanD - Profil | Po 27.2.2012 21:29:07

                                  Bambus... T.maniak >> To je taky jedinej důvod, proč nic od nich nemám.

                                    NBambus... T.maniak - Profil | Po 27.2.2012 21:27:11

                                    PepanD >> jo máá :-)

                                    ale drahý :-)

                                      NPepanD - Profil | Po 27.2.2012 21:18:18

                                      Bambus... T.maniak >> Říkáš, někdo na to, druhý na něco jiné ....atd. Ale Branzino má nádherný kousky. Co?

                                        NBambus... T.maniak - Profil | Po 27.2.2012 21:14:05

                                        PepanD >> každej je má zlatý :-)

                                        jde jen o to jak a kde se chytí :-) ( každej má nadání pro něco jiného)


                                        je jen na něm jak toho využije