Klub fanoušků Daiwa

Vkládejte fotky vašich navijáků, prutů, atd.
Napište zde zkušenosti s výrobky této značky, spokojenost s jejich kvalitou,životností ale i nedostatky.
Daiwě zdar!
Autor diskuse: Greysmen - Profil , 30.12.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

NPepanD - Profil | Po 27.2.2012 21:12:11

Bambus... T.maniak >> To nepopírám, ale že ty zlaté ruce má každý, si myslí všichní.

    NBambus... T.maniak - Profil | Po 27.2.2012 21:10:32

    PepanD >> ne :-) vždy je to rukama :-)

    ale pokud sladíš kvalitní nádobíčko + zlatý český ručky tak to dělá divy ne? :-)

      NPepanD - Profil | Po 27.2.2012 21:09:09

      Bambus... T.maniak >> Myslíš, že na takový nádobíčko budou ryby sami skákat, aniž by jsi měl zlaté ruce?

        NBambus... T.maniak - Profil | Po 27.2.2012 21:05:28

        šimanek >> no jako naviják za 880 dolaču .. nebo kolik stoji si fakt kupovat nebudu :-)


        treba do budoucna jednou :-)

          Nšimanek - Profil | Po 27.2.2012 21:00:30

          Bambus... T.maniak >> No přece ale lék znáš ne??:)

            Nšimanek - Profil | Po 27.2.2012 20:58:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Paja.luksiK >> Jojo Japan Emblem-nežničitelný to stroj:)

              NBambus... T.maniak - Profil | Po 27.2.2012 20:56:57

              šimanek >> no konkretne na mne to neni dobry.

              mam takovou zvlastni nemoc. :-D

                Nšimanek - Profil | Po 27.2.2012 20:56:03

                Bambus... T.maniak >> skus google a je to firma bassart,budeš slintat:)

                  Npoldeci - Profil | Po 27.2.2012 20:55:19

                  tá kľuka je tunningový doplnok od bassartu

                    Nšimanek - Profil | Po 27.2.2012 20:54:29

                    perch2 >> to je tuning pouze:)

                      NBambus... T.maniak - Profil | Po 27.2.2012 20:54:29

                      šimanek >> njn drahej je :-)

                      ale hezkej taky. ale to už je moc. :-)

                        Nšimanek - Profil | Po 27.2.2012 20:53:17

                        Bambus... T.maniak >> Boužel zatim ne:)Nejdřív musim s punčochou někam do banky,jenom ta klička okolo 400 usd a to je mazec!!!

                          NBambus... T.maniak - Profil | Po 27.2.2012 20:47:56

                          šimanek >> si delas........ ::????

                          tvoje?? nádherneej .celej :-)

                            Nperch2 - Profil | Po 27.2.2012 20:44:50

                            šimanek >> naviják se mi líbí,ale bez kličky..za tu bych je kopnul do ..pozadí!!!

                              Nšimanek - Profil | Po 27.2.2012 20:42:10

                              Dakar >> Takhle nějak bych viděl toho morethana....:)

                                Nšimanek - Profil | Po 27.2.2012 20:37:35

                                Dakar >> Ty máš nějaké zkušenosti s tim mechanismem?Ale stejně počítám s tim ještě přikoupim morethana 3000.Tam už se snad žádný kompromis nenajde...

                                  NDakar - Profil | Po 27.2.2012 20:07:50

                                  šimanek >> ne ,klasika.

                                    NRazgy - Profil | Po 27.2.2012 15:48:25

                                    Dakar >> mam vyhlídlou i awa shimu, tak se rozmýšlím. ty blbouni americký s tím dělají úplný divy

                                      Nšimanek - Profil | Po 27.2.2012 14:22:38

                                      Dakar >> Jo to buduvědět až ve čtvrtek,mám objednou 3000,tak to omrknu.Ty to máš na tom hyper branzinu?

                                        NDakar - Profil | Po 27.2.2012 13:08:09

                                        šimanek >> zespodu je jakýsi mechanismus,kterým se vrací péro překlapěče.Tam jezdí po obvodu taková kladka a nájezdem na hrbol překlopí.Nevim jak bych to popsal,ale je to tam.