Klub fanoušků Daiwa

Vkládejte fotky vašich navijáků, prutů, atd.
Napište zde zkušenosti s výrobky této značky, spokojenost s jejich kvalitou,životností ale i nedostatky.
Daiwě zdar!
Autor diskuse: Greysmen - Profil , 30.12.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

NPedro1 - Profil | Po 27.2.2012 12:20:29

šimanek >> V ruce už jsem jí taky měl,točil jsem s ní na výstavě.Tak jsem chtěl vědět jestli už jí nemá někdo vyzkoušenou.Co se týká toho plastu,tak z toho strach nemám,dneska jsou plasty na takový úrovni,že se z nich dělá kde co včetně extrémně zatěžovaných věcí.S tím magsealedem se uvidí,ale zase by asi nenacpali do tolika navi něco,s čím by si nebyli 100% jisti.
Jsem víceméně rozhodnutej jí koupit,tak mě jen zajímalo,zda má někdo víc osobních zkušeností.

    Nšimanek - Profil | Po 27.2.2012 11:52:51

    Pedro1 >> No už jsem ji v pazourách měl,vypadá moc pěkně nebo mě osobně se líbí akorád ten zaion působí tak nějak plastově.S tim magsealedem taky nevim jak to je,někdo to max.vychvaluje jiný nadávaj,nezbývá než vyzkoušet.Velký plus je náhradní totožná cívka...

      Nšimanek - Profil | Po 27.2.2012 11:47:49

      Dakar >> Nějak jsem nepobral jaký najížděcí kolečko myslíš

        NSethy - Profil | Po 27.2.2012 9:12:13

        Orion24 >> :-D

          NOrion24 - Profil | Po 27.2.2012 9:09:20

          Sethy >> ale predsa si kupis...novinku a ne nejaky vybehovy typ :-)

            NPedro1 - Profil | Po 27.2.2012 9:06:35

            Čus,má už někdo novou Caldii?Nějaké postřehy?Díky

              NSethy - Profil | Po 27.2.2012 8:59:59

              Orion24 >> určitě není, páč ten multíkový už v novém katalogu není.

                NOrion24 - Profil | Po 27.2.2012 8:54:33

                Sethy >> ked t a najnovsia s AGS ockami...tam velmi vela!!! :-)

                  Nmacham - Profil | Ne 26.2.2012 23:09:59

                  plavan >> vidíš já myslel že tam je hned to napravím

                    NSethy - Profil | Ne 26.2.2012 23:08:25

                    Dakar >> Jen tak pro zajímavost mi hoď do SZ co by ta hrůza stála :)

                      NSethy - Profil | Ne 26.2.2012 23:07:33

                      Razgy >> Krásně :)

                        NDakar - Profil | Ne 26.2.2012 23:05:20

                        Razgy >> blbě. jsem zkaženej smekacíma strojema.

                          Nplavan - Profil | Ne 26.2.2012 22:54:24

                          macham >> tahle fotka se ti moc povedla. Škoda, že jsi ji nevyvěsil i do vlákna o tom prutu.

                            NRazgy - Profil | Ne 26.2.2012 22:52:58

                            Dakar >> jak se ti s ním chytá. přemýšlím taky o baitcastu

                              NEnšpígl - Profil | Ne 26.2.2012 22:52:00

                              Dakar >> Ty jsou ale ošklivé :-)

                                Nmacham - Profil | Ne 26.2.2012 22:49:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                daiwa windcast feeder 3,6m

                                  NDakar - Profil | Ne 26.2.2012 22:48:21

                                  šimanek >> má tenle malej taky to ,,najížděcí gumový? kolečko,,na překlopení překlapěče?

                                    NSethy - Profil | Ne 26.2.2012 22:45:58

                                    Dakar >> Mám na tom harrika, nepotřebuju :) A navíc tohle je moc drahý klacek, na to nemám.

                                      NDakar - Profil | Ne 26.2.2012 22:38:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Sethy >> Nechceš k tomu klacek?Tady zcela nepochopitelně Daiwa+Shimano tvoří hezky sladěný celek.

                                        Nbowman - Profil | Ne 26.2.2012 22:38:26

                                        Dakar >> Taktéž....