Klub fanoušků Daiwa

Vkládejte fotky vašich navijáků, prutů, atd.
Napište zde zkušenosti s výrobky této značky, spokojenost s jejich kvalitou,životností ale i nedostatky.
Daiwě zdar!
Autor diskuse: Greysmen - Profil , 30.12.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

NHermis_s - Profil | Ne 26.2.2012 22:36:03

Tomajo >> To ja jsem je tenhle vikend uz byl provetrat.Jinak mas peknou sbirku:)

    NTomajo - Profil | Ne 26.2.2012 22:19:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Hermis_s >> taky připraveno :-)

      NSethy - Profil | Ne 26.2.2012 22:15:46

      Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 26.2.2012 22:14:14 >> nestěžuju si :)

        NBambus...Tacklesmani - Profil | Ne 26.2.2012 22:14:14

        Sethy >> hmm pekneeej panee

          NSethy - Profil | Ne 26.2.2012 22:11:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Aby to tu nebyl jen samej smekáč, tak jeden Zillion :)

            NDakar - Profil | Ne 26.2.2012 22:06:29

            bowman >> .....jen...

              Nbowman - Profil | Ne 26.2.2012 21:46:47

              Dakar >> Spokojenost??

                Nšimanek - Profil | Ne 26.2.2012 21:39:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Co řikáte na tenhle kolovrátek?Jak by jste ho ohodnotili???

                  NOrion24 - Profil | Ne 26.2.2012 20:53:20

                  Dakar >> tak sorry..:-)...nevsiml som fotky....cital som nazov...ma tam chybu

                    NRybkin - Profil | Ne 26.2.2012 13:12:56

                    Dakar >> Tak to jo.V tom případě ne ošidily o ten hadrovej sáček:-)

                      NDakar - Profil | Ne 26.2.2012 13:03:50

                      Rybkin >> je

                        Nanakonda - Profil | Ne 26.2.2012 12:56:55

                        Jarda 2004 >> To je luxus naviják Jardo.1 otočka 2,5m.Kam se na to hrabou Shimana a Daiwy.

                          NRybkin - Profil | Ne 26.2.2012 12:51:53

                          Dakar >> K tomu tvemu je latkový obal jo?Neni u toho to kožené pouzdro?

                            NDakar - Profil | Ne 26.2.2012 12:48:09

                            Orion24 >> Je to Exist pan tam má chybku

                              NDakar - Profil | Ne 26.2.2012 12:46:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Vím o čem mluvím.Pan rus tam má drobnou chybku.

                                NRybkin - Profil | Ne 26.2.2012 11:25:57

                                Orion24 >> Dovolim si nesouhlasit.Dle meho EXIST HYPER BRANZINO CUSTOM

                                  NOrion24 - Profil | Ne 26.2.2012 10:30:26

                                  Dakar >> TA je to Morethan Brazino ne Exist :-)

                                    NDakar - Profil | Ne 26.2.2012 10:15:07

                                      Nbowman - Profil | So 25.2.2012 23:18:20

                                      poldeci >> No tak to asi není dobrá kombinace.Stellu Sw chválil i jeden známý na chytání na Maledivách.Nevím teda jakou velikost.