Klub fanoušků Daiwa

Vkládejte fotky vašich navijáků, prutů, atd.
Napište zde zkušenosti s výrobky této značky, spokojenost s jejich kvalitou,životností ale i nedostatky.
Daiwě zdar!
Autor diskuse: Greysmen - Profil , 30.12.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

Npoldeci - Profil | So 25.2.2012 23:05:22

Sethy >> stací ti posledný odstavec kde to cele zhrnie stella sw víťaz

    Npoldeci - Profil | So 25.2.2012 22:57:14

    bowman >> nie to nie je korozia,to je zasrate vsade okolo ten zazracny olej-pise hlavne ze to lezie do jednocestneho loziska a nakolko je to olej z kovovymi casticami tak po dlhodobom pouzivaní vysledok moze byt logicky)) pre to loziisko

      Nbowman - Profil | So 25.2.2012 22:39:20

      poldeci >> Rez je sviňa :-)) A nebo že by to byla koroze:-)))))

        NSethy - Profil | So 25.2.2012 22:35:22

        poldeci >> moc dlouhý, pročtu to až zítra :)

          Nbowman - Profil | So 25.2.2012 22:34:27

          Sethy >> To je právě ta otázka.Jak často.Dle mých info by cena neměla být více jak 10E.

            NSethy - Profil | So 25.2.2012 22:32:34

            poldeci >> Jj to německo je problém.

              Npoldeci - Profil | So 25.2.2012 22:31:37

              Sethy >> alan hawk má spravenú recenziu na saltigu veľmi to nechváli,pakticky vyzdvihuje viacej napredovanie shimana stella sw

              u toho existu je ten sajrajt aj v kladke preklápača a na 100% viem ,že jediný servis na výmenu zázračného oleja je najbližšie v nemecku a to bude stáť mailand

                NSethy - Profil | So 25.2.2012 22:30:16

                bowman >> jo ale jestli to bude potřeba jednou za 10 let, tak je to OK :) Mě spíš děsí to, že v Evropě je jen jeden člověk co to umí a ještě navíc v Německu (info od zástupce daiwy pro ČR)

                  Nbowman - Profil | So 25.2.2012 22:28:30

                  Sethy >> Bude se to muset servisovat.a to vždycky stojí nějakou kačku.

                    NSethy - Profil | So 25.2.2012 22:25:56

                    poldeci >> proč, myslíš že to nebude fungovat?

                      Npoldeci - Profil | So 25.2.2012 22:24:01

                      sú to pekné stroje ale mám pocit ,že s magsealedom to celé posrali

                        Nbowman - Profil | So 25.2.2012 22:17:25

                        Dakar >> Novej Exist.Moc pěknej.

                          NMario6121 - Profil | So 25.2.2012 22:12:17

                          Dakar >> to sou novy klaudie??

                            NDakar - Profil | So 25.2.2012 22:10:51

                            Už máte objednáno do nové sezony?

                              NSethy - Profil | So 25.2.2012 21:58:37

                              Orion24 >> Šak to nemá náhradní cívky, takže 6 kusů je tak akorát :)

                                NOrion24 - Profil | So 25.2.2012 19:04:13

                                snook >> Dalsi pacient :-), naco TI Tolko?....:-)))

                                  Nsnook - Profil | So 25.2.2012 11:41:36

                                  Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 25.2.2012 11:38:25 >> cau a dik

                                    NBambus...Tacklesmani - Profil | So 25.2.2012 11:38:25

                                    snook >> nááádheraaaa