Klub fanoušků Daiwa

Vkládejte fotky vašich navijáků, prutů, atd.
Napište zde zkušenosti s výrobky této značky, spokojenost s jejich kvalitou,životností ale i nedostatky.
Daiwě zdar!
Autor diskuse: Greysmen - Profil , 30.12.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

NPoušťák - Profil | Pá 20.1.2012 8:52:27

Greysmen >> Nemáš za to tak tahat...o))))))))))))))))))

    NHermis_s - Profil | Pá 20.1.2012 8:49:11

    Greysmen >> Na navijak za 5 litru to jde:)

      NGreysmen - Profil | Čt 19.1.2012 23:40:33

      tak jsem si myslel jaká je daiva kvalita ha ha ha normálně jsem zklamanej propadlou (deformovanou cíku) jsem při výměně vlasce teda u Daiwi nečekal ;-((

        Nzelí - Profil | Po 16.1.2012 21:22:23

        martcv >> o tom neni pochyb. :-)))))

          Nmartcv - Profil | Po 16.1.2012 21:19:49

          zelí >> myslím že máme stejnýho dodavatele.............:-)

            Nzelí - Profil | Po 16.1.2012 21:17:28

            martcv >> taky jsem ho mel v nabidce a aj 3000ku.:-)) Jsem si rikal ze budu muset nechat odpojit net:-))

              Nmartcv - Profil | Po 16.1.2012 21:13:33

              zelí >> jj............a to mi v pátek přišel Certate 2500......pátej v pořadí...:-)

                Nzelí - Profil | Po 16.1.2012 21:06:33

                martcv >> taky jsi objednal?? Já tez, jsme to ale pacienti:-)))

                  Nmartcv - Profil | Po 16.1.2012 21:00:14

                  azmi >> Ahoj...jak jsi spokojenej s tím Fuegem?.........Jsem ho objednal....tak jsem zvědavej

                    NBambus...Tacklesmani - Profil | Po 16.1.2012 20:59:43

                    martcv >> :-)

                      Nmartcv - Profil | Po 16.1.2012 20:59:26

                      polda23 >> No to máš teda celou zimu co dělat....:-)

                        Nmartcv - Profil | Po 16.1.2012 20:58:44

                        Fanda 81 >> To dá rozum...k Daiwě zase Daiwa......:-)

                          Nmichec - Profil | Po 16.1.2012 20:57:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Taky něco přihodím z mé sbírky Daiwa. S plavačkou a navijákem procaster jsem naprosto spokojen. Letos uvažuji o UL proutku a k tomu i navijáček, samozřejmě DAIWA :)

                            Npolda23 - Profil | Po 16.1.2012 20:50:28

                            martcv >> no ještě jsem ho ven nevzal vždyť ho mám na sumci vlacku takže musí počkat do června. Jinak ten multikulturní ma šedesát variant nastavení brzdy tak doma zkouším a zkouším .....

                              NFanda 81 - Profil | So 14.1.2012 18:48:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Ahoj ,před rokem jsem si udělal radost a pořídil do ryb.rodiny, Daiwu Morethan Branzino 95 MLVading Custom5-28 g. 280 cm.Je to famozní proutek,ale i cenově, lehoučký a rychlý.Letos ,aby mu nebylo smutno,tak místo Stelly mu chci pořídit Morethan Branzino 3000,ale ta cena.Zatím šetřím,tak se uvidí jak to dopadne.Proutek má za rok i dost skušeností.Jednu posílám.

                                NBambus...Tacklesmani - Profil | So 14.1.2012 15:47:56

                                čabi >> to teda :-) fakt bomba

                                  Nčabi - Profil | Pá 13.1.2012 18:12:33

                                  Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 13.1.2012 15:42:23 >> tak co líbí se?

                                    NSethy - Profil | Pá 13.1.2012 18:09:19

                                    martcv >> Vypadá to zajímavě, ale když to do teď fungovalo bez toho, tak to až tak moc nepotřebuju :)

                                      NGreysmen - Profil | Pá 13.1.2012 18:03:49

                                      dukin >> tak t jsi mě docela potěšil na entoha vijde ta QD civka levněji než cívka na windcast ;-) škoda , že neudělal kolega fotku