Klub fanoušků Daiwa

Vkládejte fotky vašich navijáků, prutů, atd.
Napište zde zkušenosti s výrobky této značky, spokojenost s jejich kvalitou,životností ale i nedostatky.
Daiwě zdar!
Autor diskuse: Greysmen - Profil , 30.12.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

NBambus...Tacklesmani - Profil | Pá 13.1.2012 15:42:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Greysmen - >> taky se přidám :-)
Team Daiwa Generation Black Small Plugger 762 LRS 5-12g

    Nazmi - Profil | Pá 13.1.2012 10:09:59

    Mario6121 >> Ahoj,zajímá mě ten exceler,jak maká? I když já uvažuju o Z pro manželku.

      Nazmi - Profil | Pá 13.1.2012 10:07:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      A ještě

        Nazmi - Profil | Pá 13.1.2012 10:07:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Tady další

          Nazmi - Profil | Pá 13.1.2012 10:05:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Tady to je moje vláčecí výzbroj.

            Ndraveček - Profil | Pá 13.1.2012 9:56:35

            Mario6121 >> ahoj,jaký je to prosím tě typ a velikost?

              Nmartcv - Profil | Pá 13.1.2012 9:54:20

              Sethy >> aha....myslel jsem t-wing............asi bych šel už do toho...vypadá to dobře.....je mi to sympatický

                NSethy - Profil | Pá 13.1.2012 6:03:35

                martcv >> tohle ten nový t-wing system nemá, ikdyž to tak na obrázku vypadá. Ale má to tu novou brzdu, pokud si myslel to :)

                  NSethy - Profil | Pá 13.1.2012 6:01:02

                  polda23 >> kurnik to je pálka :)
                  on se v evropě prodává pod jiným názvem, ale je to to samé: http://www1.fish-ing.cz/cs/e-shop?page=shop.product​_details&flypage=flypage.tpl&product_id=1013222&cat​egory_id=277

                    Nmartcv - Profil | Pá 13.1.2012 1:30:49

                    snook >> že ty se zrovna ptáš.............:-)

                      Nsnook - Profil | Pá 13.1.2012 1:18:35

                      martcv >> moc krasne kousky, kde jsi je sehnal...:-)

                        Nmartcv - Profil | Pá 13.1.2012 0:53:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        vláčecí skvosty..........daiwa Certate 3000........starší a nová verze.....

                          Nmartcv - Profil | Pá 13.1.2012 0:05:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          polda23 >> tak to je velká paráda..............sice ranec ale zase proč ne.........
                          ty jednodíly jsou neskutečný...taky jeden od Daiwy mám......Zillion a k tomu Aggresta
                          už jsi ho byl provětrat?........docela by mě zajímal ten novej systém u těch multíků

                            NTomajo - Profil | Čt 12.1.2012 23:52:18

                            perch2 >> mam je na lehkou kaprarinu a na prutech 10ft, tam me ta velikost vyhovuje akorat.

                              Npolda23 - Profil | Čt 12.1.2012 22:11:23

                              Sethy >> ja jsem ho v cechach nenasel stalo na EBAY asi 1300dolaru a pak 6300ceskych clo

                                Nclarence - Profil | Čt 12.1.2012 21:33:36

                                perch2 >> Já mám s5000t a mají 650g a vejde se tam 450m 0,30.J

                                  Nperch2 - Profil | Čt 12.1.2012 21:22:36

                                  Tomajo >> není to na kaprařinu trochu malý?..neviděl jsem je v reálu tak nedokážu posoudit...jen 3500 ...čekal jsem tak 5000 nadruhou stranu proč ne ;)

                                    NMario6121 - Profil | Čt 12.1.2012 21:21:57

                                    Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 12.1.2012 20:54:16 >> ne, match na match, ale chod maji supr, mozna to zkusim i na vlacku, jenze je to 4000, takze dost velky a tezky (360g)
                                    caldia je univerzal na vsechno
                                    exceler, vlacka a feeder
                                    na vlacku je luvias a jeste mi nedorazil posledni kus:
                                    Balistic SH, ale uz me nebavi cekat, asi pujdu o kus vejs a vemu certare ....

                                      NSethy - Profil | Čt 12.1.2012 21:07:28

                                      polda23 >> Krása, ale prodávají ho i v ČR (ten multík). Na kolik vyšel z ebay (komplet se vším)?

                                        NTomajo - Profil | Čt 12.1.2012 21:05:12

                                        perch2 >> ty mensi Exceler S 3500