- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Tip na dovolenou 2012
Ahoj nevíte někdo o fajn místě pro rodinu(2 rodiny) někdě na břehu rybníka, přehrady... s chatkou (ne Morava, Ostravsko atd....), může být i sou voda nevadí, ale hlavně ať tam něco plave:o)jde jen o koule ne sumcařinu apod....díky
Autor diskuse: kladenskyrizek. - Profil , 29.11.2011 kaprařina - revíry, cestování
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
44x v oblíbených a 13x v ignorovaných.
Nviceroy - Profil | Po 30.1.2012 19:13:06
Aleš10 >> pekna voda 16ha mimo zatoku vana zatoka je zajimavejsi potopeny vykaceny les , ryby tam ma slusne byla tam i nejaka 20 , loni to mel udajne slovene co jsem slysel ,taky se tam letos chystam vic ti neporadim ale prostredi pekne , je tam i toika sice daleko u te hlavni chaty ale je mej se cusek
Npytlakslama - Profil | Po 30.1.2012 19:04:34
Aleš10 >> Je tam opravdu krásně . Couvneš si autem u správcovi boudy k vodě . Naložíš si věci na správcovu lod . Zaveze tě na tvůj flek a už se nepotkáš s nikým . Kolem tvýho místa široko daleko nikdo není . Máš tam svůj klid . Akorát musíš zavážet na druhou stranu a je to tam samá vázka . Takže echolot sebou . Lod si pokud nemáš svou můžeš pronajmout . Ryby tam jsou pěkný . A když se do nich trefíš tak si parádně zachytáš .
NMatrin - Profil | Po 30.1.2012 16:42:31
Aleš10 >> o ostrově jsou tu ruzná fora stačí hledat, jinak to je pěkny revír, klid a pohodička, dá se říc i s rybářským tlakem, ryby tam jsou, jako na každym soukromáku, není to vyloženě ,, kaprodrom" takže záleží jak budeš šikovnej a jak se jim bude chtít zrát,většinou se vozí na druhou stanu, kde se nemuže chytat, takže je potřeba lod, jinak je tam daných i pár násadáku. hodně štěstí
NAleš10 - Profil | Po 30.1.2012 15:15:41
panove byl nekdo z vas v Ostrove nad oslavou?? chystam se tam letos ale nikdy jsem tam nebil jsou tam vubec ryby?? :))
Nocuc - Profil | Po 30.1.2012 15:05:19
My byli tady - http://www.chatauvody.cz/h2-uvod.html
Je to tam SUPER ale cena bohužel trošku jinde
Je to tam SUPER ale cena bohužel trošku jinde
NLauri - Profil | Po 30.1.2012 13:09:36
Mára19 >> http://www.rybychlumec.cz/produkty-a-sluzby/sportovni-rybolov.htm
osobní zkušenost ale nemám
osobní zkušenost ale nemám
NMára19 - Profil | Po 30.1.2012 12:37:07
Zdravím :-)) nemáte někdo zkušenost s písníkem Štít u Chlumce nad Cidlinou ?Děkuju za info
Ať vám to jezdí
Ať vám to jezdí
Nmisak - Profil | Po 30.1.2012 8:23:19
kamjatko >> černá hora není na vysočině , ale kousek za Brnem směrem na Svitavy, osádka slušná, ale pernamentně nažraná :-) :-) jinak na dovolenou v žadném případě, černou horu přejděš do 10 minut pěšky. Nějaké vyžití nejbližší westernové městečko Boskovice. O víkendu u vody totálně narváno, chatka žádná, jeden zachod, spíš nic moc, spíš nic jak moc. Je tam bouda s občerstvením, klobása, bramburky. pivo, limo. Nevím jako vodu pro dovču bych si to nevybral, v týdnu tam muže být fajn, nebude tam takový tlak, ale o víkendu špatný. Byl jsem tam párkrát. A nevím jestli se vrátím.
Nkamjatko - Profil | So 28.1.2012 21:03:08
hadr kapr fakr boy >> Flying trout - 27.1.2012 22:11:08 >> mrkni Černá Hora-je to myslím na Vysočině, jaká je obsádka přesně nevím....
NLuděk Černý(Lc1) - Profil | So 28.1.2012 17:34:03
ladikxxx >> Teď jsem přijel z lyží a popíjím u Jardy
NFlying trout - Profil | Pá 27.1.2012 22:11:08
mě by se líbil revír s jeseterem větší velikosti 100cm +, kaprem a menší rozloha revíru, v ČR, blízko nějakýho kulturního vyžití hrad, zámek, nebo tak pro mladou ... klidně kousek nějaká svazovka na zavlačení si atd .. díky
NKreja - Profil | Pá 27.1.2012 18:39:08
kospi >> myslím že jsem ten odkaz už tady dával.Ale spíš se tam handrkují o nějakých problémech domácí já si tam ten týden vždycky parádně užil Jezdím tam ale v září To už tam moc rybářů nechodí je tam klídek a místa nachytání až až J.
Čtenáři této diskuse také sledují
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1637
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54936
NLexikon boilies komponentů901
NKrátkodobá kaprařina x9972
NDomácí swinger - výroba624
NZkušenosti se čluny Kolibri728
NFanclub značky Shimano16402
NDalešice ??8160
NLov z nafukovacího člunu1187
NSoutok Vltavy a Lužnice386
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
10:10NLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5338
9:55NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
9:49NÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8061
8:29NKrátkodobá kaprařina x 9972
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtNFanclub značky Shimano 16402
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody - U...
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
RS Fish rybářské potřeby s.r.o
Havířov - Město, Hlavní Třída 438/73











