Panoramatické fotky vôd a prírody

Miesto pre vaše panoramatické fotky :)
Autor diskuse: Stewik - Profil , 5.11.2011 všeobecné - ostatní

fishfun - Profil | Ne 6.11.2011 10:05:34

hory

    velbyk - Profil | Ne 6.11.2011 9:53:17

    za sedmero horamy heh :-))

      MifakM - Profil | Ne 6.11.2011 9:52:51

      nějak se to zvrhává ve standardní fotografie místo panoramatické :-(

        velbyk - Profil | Ne 6.11.2011 9:50:53

        okolí

          fishfun - Profil | Ne 6.11.2011 9:49:54

          sucho

            velbyk - Profil | Ne 6.11.2011 9:49:34

            tam se mě hodně líbí ;-)

              Stewik - Profil | Ne 6.11.2011 9:13:54

              flekos >> Si zabil :D

                domindo - Profil | Ne 6.11.2011 8:56:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                taky něco přidám

                  flekos - Profil | Ne 6.11.2011 7:48:04

                  Stewik >> Ooooo , to teda je --misto 1krabicky fajcim aj dve.

                    brabec(honzak) - Profil | Ne 6.11.2011 7:18:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    ještě jeden pokus;-)

                      brabec(honzak) - Profil | Ne 6.11.2011 7:06:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      ...

                        noap - Profil | Ne 6.11.2011 0:12:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        .

                          jirka0 - Profil | So 5.11.2011 23:26:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          ,,,

                            Sampus - Profil | So 5.11.2011 23:17:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            La Mara

                              jirka0 - Profil | So 5.11.2011 23:06:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Skalní divadlo

                                jirka0 - Profil | So 5.11.2011 23:05:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                ,,,

                                  zetfly - Profil | So 5.11.2011 23:02:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Zdravím
                                  čosi sa podarilo vyhrabať i mne

                                    flekos - Profil | So 5.11.2011 22:39:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Stewik - >> Prislo jaro.

                                      flekos - Profil | So 5.11.2011 22:15:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Stewik - >> Udoli.

                                        Stewik - Profil | So 5.11.2011 22:15:15

                                        flekos >> Ten vzduch v tých horák musí byť úžasný :)