Vaše zkušenosti s peletami od chyť a pusť

jaké jsou Vaše zkušenosti s peletami od této společnosti. Mají docela slušnou cenu a zajímavý výběr od klasických válečkových až po kuličkové.
Zkoušel jsem zatím halibutky a robinred original a dá se říci že je to docela účinná nástraha.
jak jste na tom vy?
Autor diskuse: kožich007 - Profil , 31.10.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

NMiamiB - Profil | Pá 27.9.2013 11:56:18

kožich007 >> Jojo, ty červený mám, vypadá to jako velká pecka, na rychlý chytání nebo krmení, už se těším na neděli. Jinak mně to voní jako čokoláda.

    Nrover - Profil | Čt 26.9.2013 22:07:32

    yvana >> A proto je lepší nepádlovat, resp. si vše předem "pořádně" promyslet ! :-)

      Nyvana - Profil | Čt 26.9.2013 21:52:01

      rover >> To máte kolego pravdu,já nevím vůbec nic,ale co vím,je hodně těžké pádlovat proti větru.

        Nrover - Profil | Čt 26.9.2013 21:46:52

        yvana >> Paní kolegyně, a proč to děláte ? Ryba se dá celkem bez problémů ulovit i bez "bezhlavého" pádlování na šílených strojích po širé vodě. To nevíte ?

          Nyvana - Profil | Čt 26.9.2013 21:42:11

          kožich007 >> Martine jasný,že taky krmím,ale teď jsem přestala dávat drobný partikl a zakrmuju peletama od coppensu a peletama od Jardy Kučery,výsledky jsou moc dobrý.

            Nyvana - Profil | Čt 26.9.2013 21:40:37

            rover >> Pane kolego,zatím jezdím na vodě na lidský pohon,tím se stydím,že nemám do teď motor,budu se snažit to napravit.

              Nrover - Profil | Čt 26.9.2013 21:12:35

              kožich007 >> i Tobě, ...měj se.

                Nkožich007 - Profil | Čt 26.9.2013 21:09:31

                rover >> asi jo, jinak jdu do peří pic a ať se daří

                  Nrover - Profil | Čt 26.9.2013 21:00:33

                  kožich007 >> jj, ...ona sada originálních kol může ve 20" nahoru stát i sto klacků +, proto se Ti vůbec nedivím :-)

                    Nkožich007 - Profil | Čt 26.9.2013 20:50:52

                    rover >> to asi jo, já holt na kolo nemám musím si platit naftu do auta :))

                      Nrover - Profil | Čt 26.9.2013 20:44:58

                      kožich007 >> Někdo jezdí i na kole...ch :-)

                        Nkožich007 - Profil | Čt 26.9.2013 20:42:53

                        rover >> asi jo :))

                          Nrover - Profil | Čt 26.9.2013 20:39:48

                          kožich007 >> Aha, ...ptát se, kdo jí "vyjel", je zřejmě bezpředmětné ... :-)

                            Nkožich007 - Profil | Čt 26.9.2013 20:35:34

                            rover >> ona jezdí na vyjetou naftu :))

                              Nrover - Profil | Čt 26.9.2013 20:32:22

                              yvana >> Taková srdcařka, a ničíš přírodu "spálenou naftou", ...styď se ! :-)

                                Nkožich007 - Profil | Čt 26.9.2013 20:25:34

                                yvana >> no právě to mne ten benzín překvapuje :)) jak si jinak dopadla? mi s kámošem jsme byli 11 ze 14, což bych řekl že na první velkej závod jde a taky je hlavní že jsme vzali tu správnou nástrahu a návnadu od chyť a pusť

                                  Nkarloson® - Profil | Čt 26.9.2013 20:24:46

                                  yvana >> Já letos zkoušel kde co, ale znovu jsem se přesvědčil, že stačí obyčejná robin redka zalitá lososákem, myslím na jednodenní chytačky, příští rok už nechcu vidět nic jinýho

                                    Nyvana - Profil | Čt 26.9.2013 20:23:32

                                    kožich007 >> Martine,já jezdím na naftu:-))

                                      Nkožich007 - Profil | Čt 26.9.2013 20:22:11

                                      yvana >> nene to není možné a nenamočila si je do benzínu aby si nenachytala 100 kaprošů za 24 hodin ale jen 99 :))

                                        Nyvana - Profil | Čt 26.9.2013 20:21:37

                                        karloson >> karloson® - 26.9.2013 20:20:01 >> Ahoj,vidíš to,tím to bude a já furt,že mi ten Jarda poslal něco jiného:-)