Vaše zkušenosti s peletami od chyť a pusť

jaké jsou Vaše zkušenosti s peletami od této společnosti. Mají docela slušnou cenu a zajímavý výběr od klasických válečkových až po kuličkové.
Zkoušel jsem zatím halibutky a robinred original a dá se říci že je to docela účinná nástraha.
jak jste na tom vy?
Autor diskuse: kožich007 - Profil , 31.10.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

Nyvana - Profil | Po 11.11.2013 14:15:48

tuzemak >> Hele já šaty nenosím,mě stačí hezký rybářský tričko a oblečení,ale sehnat ho na mě to je kumšt.

    Ntuzemak - Profil | Po 11.11.2013 14:10:19

    yvana >> njn jako každý ženský se líbí nový šaty:o))))

      Nyvana - Profil | Po 11.11.2013 14:02:00

      kožich007 >> Ahoj Martine taky se mi líbí.

        Nkožich007 - Profil | Po 11.11.2013 13:46:04

        borecrybář >> díky koukal jsem že už mají novej shop, je to docela hezky udělaný a řekl bych že daleko přívětivější a přehlednější.

          Nkožich007 - Profil | Ne 10.11.2013 12:22:56

          karloson >> karloson® - 10.11.2013 12:16:59 >> skusím ji překecat, ale nejspíš to neklapne.

            Nroce - Profil | Ne 10.11.2013 12:20:20

            kožich007 >> jo to je ono,...

              Nkarloson® - Profil | Ne 10.11.2013 12:16:59

              kožich007 >> Tak to by mu sedlo, no je to kupovaný jako dárek pro mě v UK, jen to kámoš nezvládl velikostně, tak proto to prodávám... škoda no :-(

                Nkožich007 - Profil | Ne 10.11.2013 12:10:32

                karloson >> karloson® - 9.11.2013 20:29:46 >> ahoj díky za nabídku, ale ona to chce jen ze kšeftu, záruka je záruka. Psal jsem jí že se na neu dá najít třeba novej, ale to ona nechce :( jinak velikostně by to asi šlo kámoš má přes 2 metry a nějakejch 120 kg, prostě drobek :))

                  Nkožich007 - Profil | Ne 10.11.2013 12:08:15

                  roce >> díky za info na toho trakera jsem také koukal. Kámoška dala limit 4000,- tak tam bych se ještě vešel.
                  tedy pokud myslíš tohleto
                  http://www.chytapust.cz/trakker-zimni-komplet-f-32-​combi-suit-vel-m/d-79353/
                  no já ji musím do asi 14 dnů dát vědět a navrhnout několik věciček a ona se pak rozhodne co bude chtít. Já jí říkal ať připlatí a měla by ural, na něj jsem četl jen samou chválu, ale to asi nedopadne.

                    Nkarloson® - Profil | So 9.11.2013 20:29:46

                    kožich007 >> Tundru mám fungl novou, ale velikost 3XL pokud by jsi chtěl za 1800 úplně novou.

                      Nroce - Profil | So 9.11.2013 19:53:18

                      kožich007 >> pak ještě chválí ten trakker thundra,ten je starší a levnější,ten f-32 je novější,aspon sem tak pochopil.....

                        Nroce - Profil | So 9.11.2013 19:49:52

                        kožich007 >> lepší je ten Trakker f-32,tam se optej člena Greysmen,ten ho vlastní.Pak si pochvalují ten Wychwood a tam zkus člena SNOW.

                          Nkožich007 - Profil | So 9.11.2013 19:36:57

                          to nikdo nemá žádnou zkušenost???

                            Nkožich007 - Profil | Pá 8.11.2013 11:47:33

                            vím že je to tady hlavně o peletách, ale měl bych dotaz kámošovo manželka mne požádala abych jí zjistil a našel nějaké hadry pro rybáře a vzhledem k tomu že nechce jít do armáče, tak jsem hledal nějaké rybářské a našel jsem na shopu tohle od giantu
                            http://www.chytapust.cz/giants-fishing-bunda-kalhot​y-exclusive-3in1-zdarma-vel-m/d-78335/
                            nemám s tím vůbec žádnou zkušenost, používám jiné hadry.
                            Nemáte s tím někdo zkušenost? potřeboval bych to vědět dost rychle ona na to spěchá. Díky moc budu rád za každou informaci

                              Nkožich007 - Profil | St 2.10.2013 21:56:31

                              MiamiB >> jj to máš pravdu

                                NMiamiB - Profil | St 2.10.2013 21:50:47

                                kožich007 >> Já zase ananasu věřím asi nejvíc, ale je to voda od vody. Ale jednou jsem na jedné vodě na Ananas chytal a jezdilo to jako blázen a druhej rok už jsem si na něj ani neškrtl na stejné vodě. Jsou to prostě holomci ty ryby :D

                                  Nkožich007 - Profil | St 2.10.2013 19:10:06

                                  MiamiB >> to nikdo nezjistí :)) jinak já bych také zůstal u osvědčeného a je fakt že jsem koukal jak fungovaly když to nebralo na nic jiného
                                  ps: jak to děláš mně ananas nikde nefunguje

                                    NMiamiB - Profil | St 2.10.2013 18:13:05

                                    kožich007 >> Tak jsem pelety zkoušel, ale šanci pod háčkem sem jim moc nedal, neboť už z předchozí výpravy jsem měl zkušenost s boiliesem s příchutí ananas a tak jsem jimi jen krmil, ale výsledky se dostavily, ale nemůžu říct, jestli jejich zásluhou.

                                      Nkožich007 - Profil | Pá 27.9.2013 19:41:30

                                      MiamiB >> že je to ale nádherná vůně a jsou fakt zvláštní. Držím palce a dej vědět jak si dopad