Vaše zkušenosti s peletami od chyť a pusť

jaké jsou Vaše zkušenosti s peletami od této společnosti. Mají docela slušnou cenu a zajímavý výběr od klasických válečkových až po kuličkové.
Zkoušel jsem zatím halibutky a robinred original a dá se říci že je to docela účinná nástraha.
jak jste na tom vy?
Autor diskuse: kožich007 - Profil , 31.10.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

Nkarloson® - Profil | Čt 26.9.2013 20:20:01

yvana >> ahoj ahoj... protože je dipuješ :-)

    Nyvana - Profil | Čt 26.9.2013 20:17:55

    kožich007 >> Ahoj Martine,já mám asi jiný pelety,vůbec nechytají:-)))

      Ndon Ferrari - Profil | Čt 26.9.2013 20:17:44

      kožich007 >> to teda, byl jsem z toho celkem překvapen,

        Nkožich007 - Profil | Čt 26.9.2013 20:15:50

        don Ferrari >> jj to jo, je zajímavé pozorovat jak se rozpadají, sme na to s kámošem koukali u vody při čekání na záber :)) Ta vůně je ale hodně zajímavá co?

          Ndon Ferrari - Profil | Čt 26.9.2013 20:14:04

          kožich007 >> mám ty černé a taky je to něco jiného než halibutky, aroma bych řekl něco do karamelu s rybou, ve vodě se celkem rychle rozpadají, ale na krmení je to to pravé, za tu cenu, spokojenost

            Nkožich007 - Profil | Čt 26.9.2013 19:59:08

            MiamiB >> pic máš ty červené krásně voňavé? já jsem koukal jako blázen co je to zač, jsou úplně jiné než ty na které jsem zvyklej a prej jsou i sladké ale já je ještě neochutnal :))

              NMiamiB - Profil | Čt 26.9.2013 16:30:20

              Dnes mi došlo balení 10kg red halibut pelet a hned jsem jednu šoupnul do skleničky se studenou vodou a koukal jsem jak datel, pracuje jako blázen. V neděli jedu na ryby, jsem zvědavej jak to dopadne, ale už teď z nich mám velmi dobrý pocit a hlavně když člověk krmí a má 1 kg / 60kč, tak se to přece jen do té vody háže lépe a s úsměvem :D

                Nkožich007 - Profil | St 25.9.2013 12:22:07

                PaJaS >> pic bejku, poho klidně piš. Jo jak píšeš klucí u přítoku načapali pěkně a pak samo u hráze :)
                jinak není problém nacpat tam tolik týmů, ale spíš to že to bylo pojato jako rybářské závody. Vedle sebe jsme měli na každé straně krmítkáře a to byly pěkné rány a hlavně to přehazovali docela často (někteří i 12 během 30minut) a samo co nejblíže k nám :( Ty zakrmíš PVA a on ti tam švihne šrot, natáhly i to minimum bílé ryby docela daleko od břehu a to potahování od malejch ryb byla hrůza. Nakonec jsem to začal cpát co to dalo a tak se zadařilo. Nikdy jsem tam neviděl tolik vytaženejch plotic jako teď, na naší straně jsme ze 7 týmů chytali na pelety a nebo koule jen 3 týmy a vyšlo to tak že jsme seděli mezi šrotem. Kluci na 2 což je moje nej místo tam v podstatě netahali, je to škoda protože vzhledem k tomu že se nesmělo zakrmovat jinak než PVA a nebo krmelec, tak hádej kdo na tom byl lépe ve vnadění.

                  NPaJaS - Profil | St 25.9.2013 12:13:25

                  kožich007 >> Ahoj Martine, ono vůbec nebylo nejšťastnější nacpat tolik týmů na takovouhle vodu. Hádám, že nejvíc se chytalo na místech u přítoku a zbytek "paběrkoval". Jinak koukám, že letos seš tam skoro jako doma :-D Nic, nebudu ti to tu dál zasírat.

                    Nkožich007 - Profil | Út 24.9.2013 21:11:28

                    tak jsem byl minulí víkend na závodech na Letinách a ze 14 jsme byli 11. Máme za to že to nebyl tak špatný výsledek na naše první velké závody a hlavně i po ne moc šťastném losu. I tak se něco načapalo chytali jsme na robin red peletky od chyť a pusť a určitě to byla dobrá volba. Zde nějaká ta fotka

                      Nborecrybář - Profil | Pá 6.9.2013 6:21:48

                      yvana >> jj díky moc o víkendu to skusím nějak udělat a pak dám vědět

                        Nyvana - Profil | Čt 5.9.2013 10:02:37

                        borecrybář >> Tak návody jsem ti dala,teď už je na tobě jak s tím naložíš:-)

                          Nkožich007 - Profil | Čt 5.9.2013 9:12:39

                          borecrybář >> s tím budeš krmit celej rok ne :)))) kapr je z letin

                            Nborecrybář - Profil | Út 3.9.2013 8:45:41

                            yvana >> mám doma peletky a česnek a olej se tam nějakej také najde. To jako že bych rozmačkal česnek a dalho do oleje a pak do toho nacpal peletky?

                              Nyvana - Profil | Út 3.9.2013 8:39:25

                              borecrybář >> Máš doma suroviny?Máš doma oleje?:-)))Chtěla jsem ti nafotit ty nadipovaný halibutky a asi mi odešel foťák:-(

                                Nborecrybář - Profil | Út 3.9.2013 8:37:41

                                yvana >> hmm asi to budu muset nějak pořešit. Jak si uděláš sama dip?

                                  Nyvana - Profil | Út 3.9.2013 8:18:48

                                  borecrybář >> Myslím,že tohle začali dělat Maďaři,já viděla prvně dipovaný halibutky u kolegy,který to měl právě z Maďarska.Tady už se to taky dělá,pouze to má jiný názvy,třeba nugety.Složení halibutky zůstane stejný,to znamená oleje,ale je to pořád stejná příchuť,tím jsem je začala dipovat a máš hned nepřeberné možnosti chutí.Uvidíš sám,jak dokážou tyhle halibutky natáhnout dip,boostr a zůstanou pořád tvrdé.Ona i halibutka dokáže natáhnout olej.Jinak nedávno se mi dostala do ruky halibutka,kde se měnil obsah oleje a druh oleje,byly zatím zkušební,pytel byl úplně mastný,když jsi je vzal do ruky,tak jsi nepotřeboval krém na ruce:-) ale jak fachčili to byla radost.Můžeš v pohodě použít i třeba česnekový dip,ten si uděláš doma sám,ten bude dobrý teď na podzim.Zkrátka nebát se a zkoušek.Mimochodem,mám třeba nadipovaný halibutky několik měsíců a halibutky drží,nerozpadávají se.

                                    Nborecrybář - Profil | Út 3.9.2013 8:09:56

                                    yvana >> tak to by mne nenapadlo dát halibutky do ovoce. no ale to nemohou být potom ty halibutky moc mastné to by se to do nich nedostalo ne?

                                      Nyvana - Profil | Út 3.9.2013 7:49:13

                                      borecrybář >> Ahoj,to je jednoduchý,vezmu všelijaký dozičky,nebo když chci toho mít víc tak box a můžeš použít všechny možné a dostupné dipy,boostry,příchutě.Klidně jestli máš možnost sehnat potravinářské,tak i do nich.Já zatím měla úspěch z dipem premium,oliheň-brusinka,švestka-scopex,fantazii se meze nekladou,Jinak mám nadipováno asi 10 příchutí,pěkně se halibutky natáhnou a drží.

                                        Nborecrybář - Profil | Út 3.9.2013 7:10:29

                                        yvana >> mohu mít na tebe prosím dotaz : čím dipuješ peletky? děkuji
                                        já je zatím přelejval jen lososákem a nebo melasou v zimě na csl do větších akcí jsem se ještě nepouštěl.