Vaše zkušenosti s peletami od chyť a pusť

jaké jsou Vaše zkušenosti s peletami od této společnosti. Mají docela slušnou cenu a zajímavý výběr od klasických válečkových až po kuličkové.
Zkoušel jsem zatím halibutky a robinred original a dá se říci že je to docela účinná nástraha.
jak jste na tom vy?
Autor diskuse: kožich007 - Profil , 31.10.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

Nborecrybář - Profil | Út 3.9.2013 7:09:04

kožich007 >> zdar chlape máš ouplnou pravdu, také jsem jim volal a stihnul jsem si vzít 40kg, prej možná ještě nějaká akce bude, ale zatím maji jen doprodej. Je to dobrej shopík a hlavně jejich akce jsou bezkonkurenční :)))
jinak hezkej kapr odkud to je ?

    Nyvana - Profil | Po 2.9.2013 20:59:21

    kožich007 >> Kdyby jsme věděli co jim zrovna dneska chutná,tak by nás ta rybařina přestala bavit.Chystáš se ještě někam?

      Nkožich007 - Profil | Po 2.9.2013 20:57:48

      yvana >> no to je jasné že rybě bude chutnat vícero věcí než mě :))

        Nyvana - Profil | Po 2.9.2013 20:56:02

        kožich007 >> To by jsi se divil co chutná rybě:-)Když není slaný,máme chutí na výběr:-)

          Nkožich007 - Profil | Po 2.9.2013 20:54:13

          yvana >> toho se nebojím, ochutnával jsem ty předchozí a i boilies, přece co nechutná mně namůže ani té rybě :))

            Nyvana - Profil | Po 2.9.2013 20:51:03

            kožich007 >> Vím o tom když to spustili,nějak jsem se u toho nachomýtla:-)Tak zatím chutnali všem psům,stačí ji rozmáčknout a olízni si prsty,neboj nepoděláš se:-)

              Nkožich007 - Profil | Po 2.9.2013 20:47:54

              yvana >> tak to já je budu muset ochutnat, mám je doma a nezkoušel jsem je :)) že je to novinka jsem věděl jak to spustili, jsou úplně jiný, ale fakt jsem je neochutnal a proto asi chutnaly tomu psovi :)))))))

                Nyvana - Profil | Po 2.9.2013 20:45:08

                kožich007 >> Já se bavím o těch peletách co jsem dala linku,lízni si a uvidíš jak jsou sladký,potom máš red halibut,tam je složení převážně olej.

                  Nkožich007 - Profil | Po 2.9.2013 20:43:38

                  yvana >> tak to se asi nebavíme, já mluvím o peletkách. Co máš sladkého??

                    Nyvana - Profil | Po 2.9.2013 20:41:21

                    kožich007 >> Bavíme se oba o té novince co má Jarda?Spíš až bude studenější voda,tak se bude uvolňovat to sladký,je dobře že jdou jak do studený,tak teplý vody.Robin redky potom už ve studený,tak nefungujou.

                      Nkožich007 - Profil | Po 2.9.2013 20:38:10

                      yvana >> no to asi jo a to vzhledem k tomu jak jsou mastné, jsem na to zvědavej jak to bude makat

                        Nyvana - Profil | Po 2.9.2013 20:35:01

                        kožich007 >> Však je beru jenže limit mám pouze 4 kila na tým,tím pojedu pva bude to asi nejlepší,jinak vlastně kecám,dostala jsem od Fandy z Plzně pár těch pelet,tuším 12mm v red barvě on na ně chytá tady na Orlasu a spokojený,já zatím jela halibutky,ale myslím že ty pelety až bude studenější voda nás mile překvapí.

                          Nyvana - Profil | Po 2.9.2013 20:32:35

                          Casio >> Tak se vrátíme na začátek,kdy jsme začali rybařit,budeme vařit těsto ze strouhanky,ochutíme kořením co je doma,uvaříme kolínka,kde vzít ty co se dělali:-)potom brambor do kapsy a taky si to užijeme:-)Zatím vím,že se u jedný firmy připravuje nové boilis,nový tvar a kluci co to testujou,tak jim to fakt šlape.

                            Nkožich007 - Profil | Po 2.9.2013 20:30:41

                            yvana >> tak to jo, já bych je bral na závody hned :)))

                              NCasio - Profil | Po 2.9.2013 20:29:37

                              yvana >> Tak mě napadá, až nebudou kapři důvěřovat ani válečkům co za tvar přijde na řadu.:-)) Nedej bože hvězdičky :-))

                                Nyvana - Profil | Po 2.9.2013 20:29:05

                                kožich007 >> Přesně letos jsem dost jezdila,tím jsem si začala halibutky dipovat,moc dobrá věc,protože pár těch dipovaných normál ze shopu jsem měla,tak jsem si říkala,proč utrácet,když si to můžu nadipovat sama za zlomek ceny.Já budu letos prvně testovat ty pelety od Jardy prvně,beru je na závody.

                                  Nyvana - Profil | Po 2.9.2013 20:26:12

                                  Casio >> Což o to,já ráda zkouším a oba víme,že to co platí na jedný vodě,nemusí platit na druhý,já to taky ořezávala kvůli pachovce teď spíš kvůli tvaru.

                                    Nkožich007 - Profil | Po 2.9.2013 20:22:39

                                    yvana >> tak jak koukám jsi na tom hodně podobně, boilies letos nejde a pelety to válcujou ve velkém :)) jediné boilies které funguje je komabaits mk2 a mk3 :))

                                      NCasio - Profil | Po 2.9.2013 20:22:06

                                      yvana >> Tak to má být ,dobré zvyky se nemění :-) Já taky boilís ořezávám ale spíš kvůli pachovce :-)

                                        Nyvana - Profil | Po 2.9.2013 20:17:56

                                        Casio >> Jestli můžu poradit,dej si s tím boilis práci a udělej místo koulí válečky,jinak ty ryby jsou fakt opatrný na to boilis,já když už na něj chytám,tak ho ořezávám,ale jestli mi šlapou halibutky,letos na ně zatím nej kapr 93cm,tak proč měnit ne?:-)