Vaše zkušenosti s peletami od chyť a pusť

jaké jsou Vaše zkušenosti s peletami od této společnosti. Mají docela slušnou cenu a zajímavý výběr od klasických válečkových až po kuličkové.
Zkoušel jsem zatím halibutky a robinred original a dá se říci že je to docela účinná nástraha.
jak jste na tom vy?
Autor diskuse: kožich007 - Profil , 31.10.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

Nkožich007 - Profil | Ne 1.1.2012 18:30:00

yvana >> jo tak já budu muset udělat také trochu větší objednávku abych to měl na celou sezonu a tak se na to zejtra pořádně podívám a objednám. Potřebuju jak pelety na chytání tak i na zakrmování, chci si koupit i ty mikro peletky a skusit je s tím vystřelovacím krmítkem. no a nesmím zapomenout i na nějké to bojlí s těma slevama se to nedá nekoupit :))

    Nyvana - Profil | Ne 1.1.2012 18:26:33

    kožich007 >> Kožíšku už jsem ti písla dá se domluvit po telefonu já to už zkusila a v pohodě tak že zítra pelety už poputujou ke mě domů na ty jsem čekala.

      Nkožich007 - Profil | Ne 1.1.2012 18:19:41

      SAHIB >> tak jsem koukal na chyť a pusť a mají tam akce, jen budu muset zjistit zda se ty akce vztahujou i na prodej přes eshop a nebo rovnou skusím nakoupit po telefonu. Sleva 6-20% je docela dobrá a mají 20% na boilies.
      no pokud to bude tak pěkná sleva musím hned něco objednat

        NSAHIB - Profil | Pá 30.12.2011 21:26:43

        yvana >>
        ja gut!-))

          Nyvana - Profil | Pá 30.12.2011 21:21:18

          SAHIB >> No oni k tomu taky dojdou vylučovací metodou:-)

            NSAHIB - Profil | Pá 30.12.2011 21:09:33

            yvana >>
            bať Jaguško-babuško-))

              Nkožich007 - Profil | Pá 30.12.2011 21:02:12

              yvana >> no jasně to je úplně max největší jistota!!

                Nyvana - Profil | Pá 30.12.2011 20:55:51

                kožich007 >> No tak já to takhle neberu já říkám jediná jistota je smrt a nic s tím neuděláš.

                  Nkožich007 - Profil | Pá 30.12.2011 20:46:03

                  yvana >> třeba že voda je mokrá, že tam seš atp. prostě se něco najde

                    Nyvana - Profil | Pá 30.12.2011 20:45:07

                    SAHIB >> No víme oba o čem je řeč ne,.-)

                      Nyvana - Profil | Pá 30.12.2011 20:44:39

                      kožich007 >> A co,?

                        NSAHIB - Profil | Pá 30.12.2011 20:32:39

                        yvana >>
                        ju-))

                          NSAHIB - Profil | Pá 30.12.2011 20:32:16

                          kožich007 >>
                          problém mi to nedělá,-))v poho..

                            Nkožich007 - Profil | Pá 30.12.2011 20:31:16

                            yvana >> ale je i na rybách něco 100% !!

                              Nyvana - Profil | Pá 30.12.2011 20:29:24

                              SAHIB >> Nic není na rybách na 100% to víš sám:-))

                                Nkožich007 - Profil | Pá 30.12.2011 20:28:47

                                SAHIB >> no uvidíme jak dopadne příští sezona!! neboj pokud na něco přijdu tak to sem písnu a pokud budu mít foto tak to tady bude taky. Pokud se ti bude chtít a třeba se tady s náma podělíš budu rád a nejen já.

                                  NSAHIB - Profil | Pá 30.12.2011 20:23:57

                                  kožich007 >>
                                  díky,
                                  Tobě taky a ať se Ti podaří vymyslet něco origeinélního a 100% lapacího-))

                                    Nkožich007 - Profil | Pá 30.12.2011 20:18:49

                                    SAHIB >> jo tomu věřím, letos jsem skusil trochu experimantovat s dipama a mixoval různé příchutě a byl jsem sám překvapem jak rychle byl záběr.Na pelety jsem zatím skusil jen lososák a občas nějakej dip ale z toho nic nebylo. Je fakt že s tím řepkovým olejem a možná do toho dát nějaké koření, hmm u těch csl by to bylo asi dost fajn.
                                    jinak držím palce při zkoušení a hlaně ať to funguje :))

                                      NSAHIB - Profil | Pá 30.12.2011 20:14:54

                                      kožich007 >>
                                      já s tím celkem vycházím dobře,funguje mi to tak na 85 - 90%...
                                      Dělám i tak nemožné,neskutečné až bizardní experimenty,že se mi tu chlapi u vody chechtají,a říkají mi alchymistaskota,když vidí co a jak..-)
                                      Ale když se zadaří,tak na druhou stranu lezou voči z důlků-)))

                                        Nkožich007 - Profil | Pá 30.12.2011 20:03:17

                                        SAHIB >> jo tak tomu experimentování je fajn věc, ale já se většinou vrátím ke tomu co fungovalo, s nástrahama se mi moc experimentovat nedaří. jo návazce a vlastní uzly to funguje.