Vaše zkušenosti s peletami od chyť a pusť

jaké jsou Vaše zkušenosti s peletami od této společnosti. Mají docela slušnou cenu a zajímavý výběr od klasických válečkových až po kuličkové.
Zkoušel jsem zatím halibutky a robinred original a dá se říci že je to docela účinná nástraha.
jak jste na tom vy?
Autor diskuse: kožich007 - Profil , 31.10.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

NSAHIB - Profil | Čt 29.12.2011 23:36:39

kožich007 >>
nemáš zač..-))
Já dycky takle nějak experimentuju-)) a tom se vším-)hihi

    Nkožich007 - Profil | Čt 29.12.2011 23:25:21

    SAHIB >> no robinky jsou bych řekl dost nacpaný olejem, ale to csl by mohlo být zajímavé. až dokoupím zásoby tak možná nějakou peletku skusím co to udělá.
    dík za info:))

      NSAHIB - Profil | Čt 29.12.2011 23:19:37

      kožich007 >>
      na Robin Reed a na CSL....
      CSL jsem ještě zkoušel dipovat -uherský salám a Robina Brusinka gel-)))a mám na ně pár kapříku cca kolem 8 - 10 kg...,spokojennost..

        Nkožich007 - Profil | Čt 29.12.2011 23:14:24

        SAHIB >> já je zatím skoušel jen na pár hodin do lososáku, ale řepkovej olej jsem ještě neskoušel. Na jaké jsi to dával?

          NSAHIB - Profil | Čt 29.12.2011 23:12:27

          Zdravím,
          já docela dobrý..
          Bezva, dobře šlapaly...
          Dokonce mám ještě ve třech flaštičkách ,v každé cca 20 ks(20mm)naložených v řepkovém oleji.-))
          Je to as tejden,co jsem je zkoušel ve vodě rozpustit,cca 16°C..Nacucaný sou jak sbírka zákonů,krásně popuštěj..
          A to sem si myslel,že je vyndám a rozpadnou se,ne...
          krásně pomaloučku jdou,,krásně to z nich vlaje jak prápor,postupně-))
          Spokojennost-))

            Nkožich007 - Profil | Čt 29.12.2011 21:49:52

            yvana >> bivi mám a zatím snad nepotřebuji kupovat jinej :)) koupil jsem taky v akci kontíka a jsem moooc spokojenej a mladá taky. Vešli jsme se tam v poho se dvěma lehátkama a ještě postýlkou pro synka :))

              Nyvana - Profil | Čt 29.12.2011 21:43:24

              kožich007 >> No tak u Karlíka tam byli fakt super ceny tak že bivaky jsou vyprodaný ty Specimen Hunter.

                Nkožich007 - Profil | Čt 29.12.2011 21:29:59

                yvana >> no uvidíme jak to bude, nějaké penízky ušetřit by nebylo špatné. u nikla jsem o tom nevěděl škoda, ale ono určitě ještě bude

                  Nyvana - Profil | Čt 29.12.2011 21:28:02

                  kožich007 >> No tak já taky musím něco nakoupit tak že uvidíme co bude ale vím že v tuhle dobu byla vloni dobrá akce u Chyť a pusť.Tak uvidím jestli i letos něco bude.
                  Jinak jedna akce už byla u Nikla.

                    Nkožich007 - Profil | Čt 29.12.2011 21:20:04

                    yvana >> já dojíždím staré zásoby a nějak na začátku se budu muset zásobovat, určo budou nějaké akce :))

                      Nyvana - Profil | Čt 29.12.2011 21:17:37

                      No tak já se chystám na povánoční akce korunky jsou schovaný tak že budu teprve kupovat.

                        Nkožich007 - Profil | Čt 29.12.2011 21:14:30

                        tak dnes poprvé zkouška vystřelovacích krmítek a docela pecka. Smíchal jsem šrot a dotoho nadrtil peletky, na vlásek peletka 8mm a na druhej půlnoční pomeranč 12mm a docela pěkná chytačka na tu býdu co je, dva kapříci. ale je fakt že v tom větru jsem musel hodně záběrů promrhat. jak to jde vám??

                          Nkožich007 - Profil | Ne 18.12.2011 20:47:14

                          Kujavan >> jo tak to jo. pak dej vědět jak si dopadl :)) já snad po vánocích skusím zajít na feeder a třeba ježíšek přinese ty vystřelovací krmítka a tak bych je rád skusil jsem na to hodně zvědavej

                            NKujavan - Profil | Ne 18.12.2011 15:38:21

                            kožich007 >> nevím koupil jsem je před 14 dny a ještě nebyl čas je prubnout. tak uvidíme :)

                              Nkožich007 - Profil | So 17.12.2011 19:45:02

                              Kujavan >> ty jo nádherná cena díky za typ. Jak ti fungujou ty krmelce? já si je objednal od ježíška a tak jsem zvědavej :))

                                NKujavan - Profil | So 17.12.2011 19:23:33

                                na jaře je prubnu do krmiva :) vystřelovací krmelec už mám

                                  NKujavan - Profil | So 17.12.2011 19:21:00

                                  kožich007 >> pstruží kranule, myslím že super cena http://www.kapr-koi.cz/eshop/index.php?pFce=12&pKod​=013445&pId=u&pKat=003

                                    Nborecrybář - Profil | So 17.12.2011 19:04:44

                                    kožich007 >> tak nad těma malejma taky přemýšlím mohlo by to být dobré na rychlé chytání, ale taky s nima nemám žádnou skušenost, ono nemám vlastně dlouhodobě s žádnejma peletama :))
                                    docela rád bych si taky něco přečetl.

                                      Nkožich007 - Profil | So 17.12.2011 18:32:37

                                      neskoušel někdo ty mikro peletky na vnadění a ty pstruží granule?
                                      http://www.chytapust.cz/mikbaits-pelety-hnv-micro-h​alibut-2mm-1kg/d-73556/
                                      http://www.chytapust.cz/mikbaits-pstruzi-granule-1k​g/d-72618/
                                      http://www.chytapust.cz/lk-baits-peleta-attract-min​i-mix-1kg/d-72124/
                                      zajímalo by mne jak to funguje, chtěl bych to skusit do toho vystřelovacího krmítka co ho tady MM ukazoval na videu. mohlo by to zajímavě fungovat

                                        Nkožich007 - Profil | So 17.12.2011 18:25:43

                                        borecrybář >> no nejraději (vzhledem k feederu) chytám na tyhle http://www.chytapust.cz/chyt-a-pust-pelety-halibut-​s-dirou-1kg/d-70659/
                                        kupuju 8mm , jinak na zimu klidně i CSL ale ty spíš používám na zakrmení