Pivo, rum, nebo něco jiného?

Tak jak to máte s alkoholem na výpravách.Zastávate heslo,že střízlivej nic nechytne.Co popíjíte a v jakém množství?Tipy rady atd-:o))) Abstinenti si jistě najdou jiné téma.
Autor diskuse: Hlubočepy - Profil , 17.10.2011 všeobecné - ostatní

Nbrach - Profil | Út 27.12.2011 21:21:17

Tavris29 >>
Také to už beru za humus.
Před třiceti lety to byla sranda...

    NHlubočepy - Profil | Út 27.12.2011 21:20:32

    Millhouse23 >> Jednou, ale opravdu jednou se mi stalo,že jsem na víkendové výpravě v pátek nahodil a v neděli smotal a jel domů.

      NTavris29 - Profil | Út 27.12.2011 21:20:13

      brach >> Dobrej humus

        NMillhouse23 - Profil | Út 27.12.2011 21:19:29

        ZN >> Jestli jo tak sorry. Pošli složenku na autorský práva.

          Nbrach - Profil | Út 27.12.2011 21:17:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Horší je, když chlastaj ryby.
          Tohodle jsem načapal, jak se vyplazil na břeh, ploutví srazil lahev a pak se přisál..

            Nlibec77 - Profil | Út 27.12.2011 21:16:57

            GRUPA >> Zaslechl jsem že tomu někdy řádně dáte,potom proběhne i disko!!

              NZN - Profil | Út 27.12.2011 21:15:14

              Millhouse23 >>
              šlohnul jsi ji mi.

                NMillhouse23 - Profil | Út 27.12.2011 21:13:59

                Hlubočepy >> Když jsme měli ještě partu, tak se první den týdenní až 14-ti denní výpravy ani nenahazovalo.

                  NHlubočepy - Profil | Út 27.12.2011 21:11:00

                  Millhouse23 >> Správně! Nenecháme se v tom popíjení vyrušovat-vše se má dělat v klidu :o)

                    NMillhouse23 - Profil | Út 27.12.2011 21:07:24

                    GRUPA >> Podle toho co bereš za pařbu. Ať si lidi lejou na rybách jak chtějí ale ať nikoho neruší. Já jezdím na ryby hlavně abych si odpočinul od rachotu z práce.

                      Nrover - Profil | Út 27.12.2011 21:02:33

                      HmmmmTakJooooo >> Víš co, někdy je potřeba to "češství" podpořit. Jsem rád, že opravdu JO :-)

                        NGRUPA - Profil | Út 27.12.2011 20:59:53

                        Hlubočepy >> přesně tak....:-)

                          Nrover - Profil | Út 27.12.2011 20:59:44

                          GRUPA >> Ale víš, ...dej tomu volnej průchod :-)

                            NMillhouse23 - Profil | Út 27.12.2011 20:59:13

                            Hlubočepy - >> Tudle jsem fotil já.

                              NGRUPA - Profil | Út 27.12.2011 20:58:22

                              rover >> nevím.

                                NHlubočepy - Profil | Út 27.12.2011 20:58:18

                                GRUPA >> Neřeš ,vše má svůj vývoj.Jestli je srdcař tak si na nás vzpomene :o)

                                  NGRUPA - Profil | Út 27.12.2011 20:58:09

                                  rover >> ne?

                                    NGRUPA - Profil | Út 27.12.2011 20:57:57

                                    rover >> jo.

                                      NHmmmmTakJooooo - Profil | Út 27.12.2011 20:57:24

                                      rover >> :D ... nu dobra ze mam jeste tu vanocni naladu tak tedy JO ...

                                        Nrover - Profil | Út 27.12.2011 20:56:58

                                        GRUPA >> Nech si to, jo :-)