Co říkáte na tyto skoroFlajzary???

Tak nevím, ale zdá se, že Flajzar začal expandovat...
http://as-fish.cz/cz_jrc,856.html­­
Autor diskuse: Standey - Profil , 14.10.2011 kaprařina - náčiní, doplňky

maskacovy-lovec - Profil | Po 17.10.2011 20:42:37

Goldik1 >> czechcarp - 17.10.2011 20:39:03 >> dík za odpověď ;)

    Erva - Profil | Po 17.10.2011 20:41:58

    vundu - Včera měl posílat fotky obalu na pruty a zatím se na mě vykašlal,ale už jsem mu psal.

      czechcarp - Profil | Po 17.10.2011 20:40:55

      Erva >> Flajzary se mi líbí, uvažoval jsem u nich, ale slyšel jsem na ně dost negativních ohlasů, takže vybírám jiné hlásiče.

        Erva - Profil | Po 17.10.2011 20:39:37

        vundu - Jj.

          czechcarp - Profil | Po 17.10.2011 20:39:03

          maskacovy-lovec >> Jrc si je objednalo u Flajzaru pro zahraniční trh. Prodávají se pod značkou Jrc, jinak to jsou vlastně Flajzary.

            vundu - Profil | Po 17.10.2011 20:35:37

            Erva >> no myslím že víme o kom se bavíme,ale nevím zda to není jen shoda náhod-Přemet si je objednaval,ale nevím zda mu už dorazili-mysleli jsme stejného kolegu????

              maskacovy-lovec - Profil | Po 17.10.2011 20:30:00

              ty jo je to kopie, nebo si je objednali JRC k výrobě od Flajzaru?

                Erva - Profil | Po 17.10.2011 20:27:50

                Goldik1 >> czechcarp - Už si je tady z MRK někdo obědnal z venku a vím že už je má i doma , jsou totožné jen značka JRC.

                  Erva - Profil | Po 17.10.2011 20:26:11

                  SIOLA - Ted jsem se díval i na stránky Flaizar a v nabídce je nemají,jak pojedu přez Vnorovy tak se tam stavím a poptám a zjistím co a jak.

                    czechcarp - Profil | Po 17.10.2011 20:24:34

                    Máte je již někdo. Co si o nich myslíte? Jsou stejně jako Flajzary nebo se nějak liší?

                      SIOLA - Profil | Po 17.10.2011 20:14:54

                      Erva >> Hm, koukám. A jsou tedy totožné s Q9-TX ? Jsou to paradoxy trhu.

                        Erva - Profil | Po 17.10.2011 20:00:38

                        SIOLA - Tak to si myslím taky ,jinak by je mohl prodávát i přímo Flaizar u nás,pod hlavičkou JRC,ale ted jsem četl že jsou už v prodeji i u nás.

                          foxxx - Profil | Po 17.10.2011 20:00:16

                          SIOLA >> Už se tu prodávají za 2699Kč/ks.
                          Odkaz: http://www.parys.cz/hlasic-jrc-radar-dsi-modry.php?​a=4672-0-0

                            SIOLA - Profil | Po 17.10.2011 19:56:48

                            Erva >> OK. Tak sem zvědavej, za kolik je sem přiveze dovozce JRC :-). Možná naji i s JRC dohodu, že to do CZ nepůjde.

                              Hermis_s - Profil | Po 17.10.2011 17:43:10

                              dosec >> Za to si muze cesky clovek sam.

                                dosec - Profil | Po 17.10.2011 17:37:02

                                Jarda 2004 >> je to stejný jak se škodovkou u nás drahá venku levná,vždyť žijem v ČR tak čemu se divit :-))

                                  Jarda 2004 - Profil | Po 17.10.2011 17:26:52

                                  Standey - >> Říkám že zbožňovaný Flajzar dá našinci za uši a cizák nakoupí levně prostě božský Flajzar. To bude tím super servisem:-))

                                    oskus - Profil | Po 17.10.2011 16:04:01

                                    Dulf >> přesně tak to vidím i já..

                                      Dulf - Profil | Po 17.10.2011 15:23:56

                                      Zdravím.Osobně si myslím,že by musel být padlej na hlavu,aby vám to grátis servisoval.Jednou jsem sháněl kámošovi opravu carpsoundru a nikdo se tam se mnou ani nebavil.Nakonec to spravil reprák za 20,-Kč v modeláři.Zřejmě bude časem dělat pozáruční opravy ,ale za prachy.Ty opravy u své značky má v ceně a jako pobídku zákazníkovi.Tak to vidím já.

                                        Erva - Profil | Po 17.10.2011 13:47:27

                                        oskus - Já bych před koupí zavolal výrobci a informoval se na tuto problematiku a pak bych teprv kupoval a pokud to tak je, tak si myslím není co řešit a ještě ušetříš,taky po nich pokukuji jelikož mám od Flaizara základní model.

                                          Červené karty: Lee-Haney, Hermis_s