Co říkáte na tyto skoroFlajzary???

Tak nevím, ale zdá se, že Flajzar začal expandovat...
http://as-fish.cz/cz_jrc,856.html­­
Autor diskuse: Standey - Profil , 14.10.2011 kaprařina - náčiní, doplňky

oskus - Profil | Po 17.10.2011 13:35:24

Erva >> pokud to tak bude tak je to OK.A k té reklamaci, v každé otázce jaké hlásiče, první co je tak nabízejí flajzara,protože má bezproblémový a rychlí servis.No tak si vyber,co je lepší bezproblémový servis nebo kvalitní výrobek co servis nepotřebuje.Hm??

    Erva - Profil | Po 17.10.2011 13:23:58

    oskus - Vy tu řešíte hned opravy a reklamace a přitom je ještě nemáte koupené,já mám Flaizar 7 let a měnil jsem 3x baterie tot vše ,ale že se může vyskytnout vada je jasné ,ale to u každého výrobku a to sebedražšího.

      Erva - Profil | Po 17.10.2011 13:21:03

      oskus - Oni jsou výrobci a pokud se něco pokazí v záruce a koupené venku tak je blbost to posílat prodejci ale po tel.domluvě výrobci u nás z orazeným záručním listem prodejce ze zahraničí,po záruce je jasné že zaplatíš.

        dosec - Profil | Po 17.10.2011 13:18:31

        oskus >> proč by to nemohli opravit zadara v rámci reklamace,když je to výrobce,nebo si bude JRC zřizovat svůj servis,na výrobek flajzara ?

          oskus - Profil | Po 17.10.2011 13:12:42

          Erva >> proč by ti to měli opravovat za dara když jsi to nekoupil u nich.No nevím,nevím

            Erva - Profil | Po 17.10.2011 13:10:43

            oskus - podle mě ne záleží na domluvě ,pokud je koupíš u nás není co řešit ,pokud z venku ,tak jak jsem psal níže .

              oskus - Profil | Po 17.10.2011 13:09:13

              Erva >> ale asi si to zaplatíš

                Erva - Profil | Po 17.10.2011 13:07:19

                oskus - Podle mě to nebude problém po tel. domluvě zaslat přímo na fa.Flaizar

                  oskus - Profil | Po 17.10.2011 13:05:51

                  Robert1 >> jak to budeš řešit s případnou reklamací?

                    dosec - Profil | Po 17.10.2011 13:04:00

                    Erva >> na samotném příjmači zhruba litr

                      Erva - Profil | Po 17.10.2011 13:02:43

                      dosec - Je to možné ,já se díval zatím jen na hlásiče.

                        dosec - Profil | Po 17.10.2011 12:32:22

                        Erva >> na samotném příjmači je ten cenovej rozdíl docela velkej

                          rover - Profil | Po 17.10.2011 12:00:20

                          Zdá se, že Flajzar expandoval do Anglie, ...teda do Číny :-o

                            Erva - Profil | Po 17.10.2011 11:57:56

                            SIOLA - Ahoj ne, dělá to přímo Flaizar pro JRC a zahraniční trh s tím rozdílem že jsou o něco levnější jinak jsou totožné, fotka zkresluje.

                              SIOLA - Profil | Po 17.10.2011 11:42:03

                              Přijdou mi tak nějak hůř omatlaný než Flajzar (možná jen otázka fotky). Nevyrábí to náhodou pro JRC nějaký ještě horší čiňan, dle specifikace fy Flajzar ?

                                foxxx - Profil | Pá 14.10.2011 22:17:13

                                malamut >> :-)))

                                  Standey - Profil | Pá 14.10.2011 22:15:38

                                  Kolby73 >> Asi tak

                                    retrívr - Profil | Pá 14.10.2011 22:12:45

                                    Kolby73 >> Jasně, je to tak. Já Ti rozumím.

                                      Kolby73 - Profil | Pá 14.10.2011 22:11:03

                                      retrívr >> Myslím že vím na co narážíš. Ale zas na druhou stranu v zahraničí nikdo Flajzary nezná, zato tam každý zná JRC

                                        retrívr - Profil | Pá 14.10.2011 22:10:12

                                        Standey >> To určitě, jen si myslím, že zrovna u pípáků je to jinak.

                                          Červené karty: Lee-Haney, Hermis_s