- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Navrácení revírů (Bílovice a Mor.n.Ves) pod MRS
Zaslechl jsem zprávu o tom, že by se Moravská nová Ves a Bílovice měli vrátit zpět pod MRS. Nevíte o tom někdo něco bližšího?
Autor diskuse: Kolby73 - Profil , 12.10.2011 všeobecné - revíry, cestování
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
36x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
Ngomz - Profil | Út 1.1.2013 11:09:14
kakr >> Takze je ta voda zpatky pod svazovyma.Nahodou jak se to ma s rybnikem u Čejče, ktery patril k povolence Bilovice nevis?
Dekuju za info, ja si pujdu pro noty pozdeji, ale zvedavost mi nedala se nezeptat.
Dekuju za info, ja si pujdu pro noty pozdeji, ale zvedavost mi nedala se nezeptat.
Nantony - Profil | So 27.10.2012 15:17:36
Mě by také zajímalo, co je nového v této záležitosti, tak jako se ptá R.K.
Ani tak moc se nazabývám M.N.Vsí ale je tu i hodně dalších. Třeba Kunovice, Napajedlla, Otrokovice...
Nevíte, jak to tam bude fungovat? Sjezd MRS snad už byl, nebo né? Tak by mělo být vše jasné. Na stránkách MRS řádí nějaký vir, takže nejdou otevřít. Ale i bez viru tam bylo informací minimum.
hola
antony
Ani tak moc se nazabývám M.N.Vsí ale je tu i hodně dalších. Třeba Kunovice, Napajedlla, Otrokovice...
Nevíte, jak to tam bude fungovat? Sjezd MRS snad už byl, nebo né? Tak by mělo být vše jasné. Na stránkách MRS řádí nějaký vir, takže nejdou otevřít. Ale i bez viru tam bylo informací minimum.
hola
antony
Ndraveček - Profil | So 27.10.2012 13:05:04
R.K. >> Ahoj,taky jsem se o tento revír zajímal a nějaké zprávy se dočteš zde :http://www.mrk.cz/minidiskuse.php?id=607350
NR.K. - Profil | So 27.10.2012 12:56:14
Zdravím. Nevíte někdo jestli je něco nového v této záležitosti ?
NMSaff - Profil | Ne 12.2.2012 12:02:10
Můj názor je takový, že nechte MRS MRS a ČRS ČRS. Stal jsem se členem ČRS bohužel minulý rok, protože jsem se přestěhoval. Cena povolenky je v ČRS daleko vyšší, zarybněnost troufám si říct není taková jako ve vodách MRS a s tím vedením a počtem lidí souhlasím(v MRS žádné hloupé přerozdělování prostředků). To že nejsou schopni dodělat webové stránky nebo organizovat rybářské kroužky to už je věc jiná,... však se zapojte Vy, kterým tyto věci vadí a chybí! Věřím, že nikomu nebudou házeny klacky pod nohy a s aktivním přístupem Vás každý rád "zaměstná".
NMichalU - Profil | Ne 12.2.2012 11:40:09
Kolby73 >> mas castecne pravdu cena na nekterych vodach je fakt maso ale naoplatku jejich clenove nedostanou celorocni hostenku(pouze pro neclena a ta stoji myslim 5000) ja te vode chytam a jde opravdu poznat ze ta organizace ty vyryzovane prachy vrazi do zarybnovani...me se treba ta hostenka vyplati protoze ji ted momentalne mam nejbliz..navic ta voda¨"patri" mistnim a hlidaji si ji a maji dodatek v rade ze nemusi bez udani duvodu vydat hostenku tj kdyz tam nekdo necha bordel a dohleda se kdo to byl tak ji treba nedostane u svazovek to asi pujde tezko...Je pravda ze v letnich mesicich tam nejezdim vbc protoze tlak rybaru je tam neskutecny ale ze by byl u vody nejaky extra bordel jak na jinych vodach se rict neda....
NSpud - Profil | Ne 12.2.2012 1:12:15
Kolby73 >> Rozdíl tam bude hodně velký. Ta voda pujde totálně do kopru po roce či dvou. A s tím rýžováním MO, to je asi mylná domněnka... ve VB jde všechno do zarybnění na 2 revíry co patří pod MO VB.
NDyno - Profil | So 11.2.2012 21:16:47
Kolby73 - Rybáři, kteří si váží vody a ryb mě v žádném případě nevadí, ale dnes je to bohužel tak, že je víc těch, jak já říkám letních rybářů, kteří jezdí na ryby tak chlastat a dělat bordel.S tím se nenadělá bohužel nic jedině jak ty říkáš, že sami rybáři by si to ohlídali.
NKolby73 - Profil | So 11.2.2012 21:06:48
Dyno >> Částečně určitě souhlasím, ale já jsem rád, že to padne z5 pod svaz. Konečně si budu moct v pohodě zachytat na krásných vodách, na kterých to bylo doposud komplikované. Ryby od vody neberu a bordel taky nedělám a jsem abstinent, takže ani nehrozí nějaké hlučení u vody atd. Je fakt, že je pořád hodně těch rádoby rybářů a taky se mi to nelíbí, ale co s tím naděláš? Myslím, že by si to měli umět rybáři ohlídat na revíru sami mezi sebou.
NDyno - Profil | So 11.2.2012 20:44:05
Kolby73 - No to si nemyslím, změní se všechno.Budou tam jezdit rybáři co tam jezdí teď a navíc hodně nových rybářů, kteří si teď nechtějí kupovat hostovačku.Jen počkej na příští rok na ty vody bude ze začátku hodně velký tlak.A dokážu si představit i ten bordel, který tam bude hlavně v létě.
NKolby73 - Profil | So 11.2.2012 20:31:46
Dyno >> Vůbec nic se nezmění. Na ty vody jezdí momentálně místní + ti co si zaplatí hostovačku.
Příští rok tam budou jezdit zase jen ti samí lidi. Rozdíl bude jen v tom, že na tom nebudou místní organizace rýžovat.
Příští rok tam budou jezdit zase jen ti samí lidi. Rozdíl bude jen v tom, že na tom nebudou místní organizace rýžovat.
NDyno - Profil | So 11.2.2012 16:28:18
Pokud k navrácené dojde tak chci ty vody vidět po jednom roku.Už teď je tam na můj vkus ža moc masařů a co teprve po navrácení to bude šílené těm vodám se radši obloukem vyhnu.
NSpud - Profil | So 11.2.2012 14:30:15
Kolby73 >> Tak to su teda zvědavý. Já slyšel svoje, vy tvrdíte zase opak, uvidíme jak to všechno dopadne.
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59872
NMorava 10 a Morava 10A8266
NLodě - Loďky - Lodičky18426
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NČína - objednali ste uz nieco?15741
NBrněnské jádro364683
NSranda bez nadsázky 🤘10860
NItalská klika - smetánka jižních lovišť23577
NKulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5796
NPokec - Vranovská přehrada15072
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
0:14NLov pod jezem v letních vedrech? 10
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 3
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNRybáři vs ochránci přirody 86
ČtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...











