Swingery: svítící nebo obyčejné

Zdravím všechny, napište mi, prosím, jestli používáte swingery s led diodou - svítící nebo ne.

NHermis_s - Profil | Čt 13.10.2011 20:41:27

Nelepsi je swinger svitici+izotop+svitici tycinka+svicka...jistota je jistota.

    Ncz - Fisherman - Profil | Čt 13.10.2011 18:57:23

    ja mam euroswingery :-) laciné a funguje to stejně jako lepší značky = dej tam chemické světýlko a bude to taky good :-)

      Ndevilmarcel - Profil | Čt 13.10.2011 18:46:08

      Gorolztrzynca >> Carpsonder Super ještě poctivé kačenky...proč se ptáš?

        NZdenall - Profil | Čt 13.10.2011 14:20:21

        rover >> taky díky,v létě chodím na ryby hlavně v noci,zatím jsem chytal bez světla,ale ne všechny záběry jdou do hrčáku,takže to určitě využiju.Díky.

          Nrover - Profil | Čt 13.10.2011 14:09:08

          milin >>
          jj, přesně tak, ...nemáš zač :-)

            Nmilin - Profil | Čt 13.10.2011 14:05:04

            rover >>Ajo. Už jsem to vygůglil.Navíc jak se tak dívám má delší svítivost než tekuté. Až 60 hod. Každopádně izotopové světlo je podle mě do swingerů nejlepší. Dík.

              Nrover - Profil | Čt 13.10.2011 13:54:19

              milin >>
              Jedná se o chemické světlo na bázi práškového média, které je lepší než tekuté. U tekutého dochází ke stárnutí a vysychání, tudíž svítící efekt nemusí být dostatečně kvalitní ...

                Nmilin - Profil | Čt 13.10.2011 13:46:52

                rover >> Co je to práškové světla?

                  Nrover - Profil | Čt 13.10.2011 13:33:18

                  Zdenall >>
                  Ta info o výdrži je pravdivá, opravdu to tak je. Intenzita svítivosti je stejná jako u "lepších" práškových i tekutých chemických světel, ...tam jsou mezi výrobci nepatrné rozdíly. Pokud je používáš často, určitě doporučuji, já je používám tuším třetím rokem, a nebyl problém ...
                  Nicméně i u obyčejných chemických světýlek můžeš prodloužit dobu "účinku" schlazením, např. v ledničce nebo ve studené vodě ...

                    NZdenall - Profil | Čt 13.10.2011 13:11:18

                    rover >> díky,docela mě to zaujalo,asi si to koupím,ta výdrž svícení je až k neuvěření.A co intenzita,srovnatelná s chemickým světlem?

                      Nrover - Profil | Čt 13.10.2011 10:00:23

                      Zdenall >>
                      Nejznámější je asi Solar, třeba tady ...
                      http://www.rybarskepotreby-shop.cz/isotop-solar-dva​cetilete-svetlo-1663.html

                        NZdenall - Profil | Čt 13.10.2011 9:44:58

                        Máte někdo zkušenosti s tím izotopem?Značku,kde koupit? Nikdy jsem o tom neslyšel a zaujalo mě to.Používám nesvítící svingry,záběry jdou většinou do hrčáku,ale někdy jen popípávají a tam by se to světýlko hodilo. Díky

                          Ndraveček - Profil | Čt 13.10.2011 7:38:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Používám taky swimgery od Foxe Illuminated,ale do pípáků je skoro nedávám.Mám Sermy WTD a nepasuje mi tam moc dobře tan držáček ze swingeru,kterým to musím prostrčit a pak zasunout do dírky na pípaku..Musel bych to upravit,ale nechci do toho držáčku zasahovat.

                            NJaroch - Profil | Čt 13.10.2011 7:30:10

                            Mně když nějaká dioda irituje tak ji přetáhnu lihovým fixem stejné barvy a mám vystaráno , stále svítí ale ta protivná ostrost se vytratí . Pokud ji chci ještě tmavší tak použiju černý fix .
                            U domácího kina na displeji jsem použil samolepící kouřovou fólii a u reproduktorů zmíněný fix .
                            Tak by to snad šlo použít i u svingerů .

                              NGorolztrzynca - Profil | Čt 13.10.2011 7:12:28

                              devilmarcel >> Co mas za hlasice jestli se muzu zeptat?

                                NDida - Profil | Čt 13.10.2011 7:08:19

                                devilmarcel >> Sky Pod se ti nehne za předpokladu že nepoužíváš dlouhé nohy a máš ho jen nízko u země, jakmile dáš dlouhé nohy dopředu tak ho musíš ukotvit!! Jinak poletí taky několikrát už jsem se o tom přesvědčil:-/

                                  NAnýzový dědek - Profil | St 12.10.2011 18:08:57

                                  devilmarcel >> Diky moc za info.

                                    Ndevilmarcel - Profil | St 12.10.2011 17:32:05

                                    foxxx >> taky sem s toho byl mimo ale ivenstice do toho aby to bylo ok byla směšná.....

                                      Ndevilmarcel - Profil | St 12.10.2011 17:25:11

                                      Anýzový dědek >> ten nerezový je CS Mustang váží 8kg takže se ani nehne a ten upně vzadu je Fox Skypod a ten se už tuplem nehne :)

                                        Nfoxxx - Profil | St 12.10.2011 17:20:18

                                        devilmarcel >> Jo,tak s tím jsem se ještě nesetkal...u většiny hlásičů svítí jen při záběru.