Swingery: svítící nebo obyčejné

Zdravím všechny, napište mi, prosím, jestli používáte swingery s led diodou - svítící nebo ne.

Nmalamut - Profil | Út 11.10.2011 20:39:16

ondiktt >> no tak zásuvky rovnaké nie sú.

    Nondiktt - Profil | Út 11.10.2011 20:37:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Štaflík108 - >> zobral som si swinger s led diodou a nebanujem. Zatial v pohode, ziadny problem, v noci krasne vidiet zaber. Neviem nechcem byť múdry, ale myslim že na signalizatoroch su zasuvky rovnake, Podla mna, ked najdes swingery s led tak zober...

      NFlorish - Profil | Út 11.10.2011 20:35:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Štaflík108 - >> já mám obyčejné, kopii MK II a neměnil bych... jeden vyšel na 150,- a 100% zpokojenost :)

        Nmasař Pepa - Profil | Út 11.10.2011 20:35:11

        Štaflík108 - >> kašli na swingery používej síŤ, slov to sítí

          Nroce - Profil | Út 11.10.2011 20:34:31

          malamut >> snad nám porozumí,jinak je to na prd :-((( zatím

            Nmalamut - Profil | Út 11.10.2011 20:33:00

            roce >> to máš pravdu s tou pamětí, já jsem kvůli tomu překopal Carpsoundery.

              Nroce - Profil | Út 11.10.2011 20:32:09

              Štaflík108 - >> ale musíš mít na hlásiči tu správnou zásuvku:-)))),aby to svítilo jako hlásič a jeho pamětová dioda :-)))

                Nfoxxx - Profil | Út 11.10.2011 20:28:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Štaflík108 - >> Na funkčnost je to jedno,záběr díky hlásiči poznáš,ať swinger svítí nebo ne.
                Ale mně se svítící swingery líbí,při záběru je to pěkné (sladil bych barvu swingeru s diodou hlásiče):-)

                  NMartin - Havířov - Profil | Út 11.10.2011 20:28:14

                  Štaflík108 - >> osobně už cca 5 let vlasním Illuminatory od Foxe a neměnil bych.

                    Nroce - Profil | Út 11.10.2011 20:23:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Štaflík108 - >> mám taky oboje a není to důležité,jen jak tady někdo uvedl,že když hlásič nerozezná padák,tak tady je to pak vidět.Ale do obyčejných můžeš dát izotop a jsi na tom stejně.Některé hlásiče nemají ze zastrčky pamět,tak to jen blikne a nesvítí.

                      NJKB - Profil | Út 11.10.2011 20:20:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Štaflík108 - >> ahoj, dle mého názoru je to celkem zbytečná věc, na swingery většinou ani nepotřebuješ vidět, nehledě na to, že většina hlásičů svítí tak, že ti osvítí celý stojan, takže z mé strany zbytečná věc.

                        NTWIN 69 - Profil | Út 11.10.2011 20:14:34

                        Štaflík108 - >> Ahoj,v létě jsem koupil svítící od Esoxu a jsem maximálně spokojen.Za ty prachy docela luxus.

                          NAnýzový dědek - Profil | Út 11.10.2011 18:29:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Myslím že záleží na každém jak se rozhodne. Mám obojí svingery, ale ryby to nenachytá samo. Je to jen moje pohodlnost, že to zabliká a zapípá.

                            NErva - Profil | Út 11.10.2011 18:25:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Štaflík108 - Ahoj mám obyčejné swingery ,ale chci si pořídit svítící,jelikož mám i obyčejné hlásiče které nerozeznají padák od jízdy ,tak abych pěkně viděl co se děje.

                              NRtep98 - Profil | Út 11.10.2011 18:17:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              myslím si že je úplně jedno, jestli si koupíš swinger svítící (nevim kdo je vyrábí) nebo Foxe a je jedno jestli originál nebo kopii. Těm rybám je celkem jedno jestli ti swinger svítí. Nevím co máš za hlásiče, ale já mám ty nejobyčenější a v noci mě dokážou i oslňovat svou svítivostí, takže svítící swinger vůbec nepotřebuju. Svítící swinger je pro mně zbytečností a navíc vybíjí baterku v hlásiči.

                                NStepa23 - Profil | Út 11.10.2011 18:12:07

                                určitě obyčejné bych volil, ty svítící má pár kamarádu a žádná sláva to není, navíc když je záběr a oslňuje tě dioda tak stejnak prd vidíš...

                                  NKub1s - Profil | Út 11.10.2011 18:06:44

                                  malamut >> já myslel, že chodíš za soumraku domů:-))

                                    Nzaplosak - Profil | Út 11.10.2011 17:58:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    těžko říct, já mám obyč., kamoš svítící, mě by tam vadil ten káblík, v noci jsou zas ty jeho fajn, je to na tom kterém soudruhu... :-)

                                      Nmalamut - Profil | Út 11.10.2011 17:55:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Štaflík108 - >> svítící jsou ve tmě pohodlnější, máš přehled co se děje, i když některý pípáky svítí tak, že na svinger vidíš dost dobře, třeba CS s vyměněnými diodami :-)) Ale přesto svítící svingery používám.

                                        Nvalas23 - Profil | Út 11.10.2011 17:39:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        já používám Milfa Electronic Swinger Bite Indicator "EBI I" a spokojenost za ty lowe. Jinak jeslti svítící nebo nesvítící snad zálěží na tobě jak často chytáš v noci. Do většiny swingerů se dá nainstalovat chemické světýlko,ale to vydrží jen jednu noc a musíš měnit, takže dioda byla jasná volba. Přes den jen nezastkávám konektor do pípíku,abych si šetřil baterii,takže diody využívám jen v noci