Berounka u obce Nadryby

Ahoj.Jakou máte zkušenost s tím to úsekem Berounky?Jaká hloubka,proud?Děkuji předem
Autor diskuse: Fesoj4444 - Profil , 21.9.2011 kaprařina - revíry, cestování
53 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NKemara - Profil | Út 14.2.2012 18:09:50

malamut >> přesně tak.

    Nmalamut - Profil | Út 14.2.2012 18:03:02

    Kemara >> no jo, co máš taky radit na takový dotazy :-))))

      NKemara - Profil | Út 14.2.2012 18:01:17

      malamut >> :o))))))Neboj datum ještě poznám:o)Narazil sem tady na to náhodou a přišlo mě divný že na ty souřadnice nebyla odezva:o)Pravda sice skoro o pul roku později ale i tak me to pobavilo:o))))

        Nmalamut - Profil | Út 14.2.2012 16:46:08

        Kemara >> no neke? Tak to jsi teda rychlík :-)))))))))))))))

          NKemara - Profil | Út 14.2.2012 16:34:04

          malamut >> zdar.Tak teď nevím jestli sis dělal z Fesoj4444 prdel? ale ty souřadnice jsou na Tesco na Rokycanské:o)

            NVenca888 - Profil | Čt 22.9.2011 7:50:15

            siri >> to by se jmenovalo Nadpodryby... :-)

              Nsiri - Profil | Čt 22.9.2011 1:35:44

              Venca888 >> Kdepak, je to trochu jinak - jsou tam pouhe podryby... :)

                NVenca888 - Profil | St 21.9.2011 23:02:26

                logicky by pod Nadrybama meli bejt ryby... tak to vidim já...

                  NFesoj4444 - Profil | St 21.9.2011 22:56:49

                  Paulus >> Jojo, alespoň někdo, kdo mě pochopil a ví jak se věci mají.Děkuji.Mějte se..Nashle ;)

                    NFesoj4444 - Profil | St 21.9.2011 22:56:08

                    Tady z toho děláte co jsem nenapsal,myslím si,že zas tak strašného ne a ten kdo by mi chtěl odpovědět,takl to nemusí psát sem ale do soukromé zprávy.Jak já mám komu psát soukromou zprávu,když nevím kdo tam chytá?Tak takhle je to pro všechny a kdo chtěl,tak by mi odpověděl do zprávy,nic víc,nic míň...A nemusí být hned kolem toho takových negativů a další příspěvky...Díky

                      NZigi - Profil | St 21.9.2011 20:56:53

                      Zdravím, skus to tak o 15 km níže u Nadryb ryby nejsou..............

                        Nroce - Profil | St 21.9.2011 20:39:43

                        mojza >> :-))))

                          Nmojza - Profil | St 21.9.2011 20:36:36

                          Fesoj4444 - Je to tam někdy jak o závodech,znám lepší místa ,ale ty tě bohužel nemohu prozradit ,na to si musíš přijít sám ,bylo by to tam pak jak vylodnění v normandii

                            Nroce - Profil | St 21.9.2011 20:22:06

                            nejhorší ,pořád teče a teče,uprostřed je hlouběji než u kraje a večer tam občas straší

                              NPaulus - Profil | St 21.9.2011 16:56:44

                              Swann >> Nech to plavat ... o)

                                Ncuchak - Profil | St 21.9.2011 16:55:36

                                Paulus >> ja,ja

                                  NPaulus - Profil | St 21.9.2011 16:55:27

                                  malamut >> Mno ........... mohl jsi ho poslat na sedmičku pokladnu, ta bejvá otevřená, u šestky jsem ještě nikdá neplatil ................. o))

                                    NPaulus - Profil | St 21.9.2011 16:53:24

                                    cuchak >> alda má recht ...

                                      NSwann - Profil | St 21.9.2011 16:51:07

                                      Paulus >> Přesně tak!!! Bravo, Tahle část krásné přírody je spoustě rybářů víc než svatá!Proto nevidim jedunej důvod komukliv na takovouto otázku odpovídat ve veřejné diskuzi tohoto typu. Pokud bue ít někdo nějaké otázky týkající se třeba berounky, může poslat SZ, ale prozrazovat místa, typ a hojnost obsádky, to už je fakt nářez. Kolik lidí např. z moravy mi odpoví jak mam chytat na Dyji? :-D :-D :-D hehe, tohle už je fakt humor!
                                      Zvedněte zadky všichní a jděte k vodě . . . !!!!!

                                        Ncuchak - Profil | St 21.9.2011 16:48:15

                                        malamut >> tady už se řeklo vše, jóóó ještě na co jdou....))

                                          Nmalamut - Profil | St 21.9.2011 16:40:38

                                          Paulus >> no co jinýho poradit?

                                            Nalda2211 - Profil | St 21.9.2011 16:39:35

                                            cuchak >> dneska rano tam lovili eletrikou a odvazeli na jiny usek prej se tam bude bagrovat :-((

                                              Ncuchak - Profil | St 21.9.2011 16:36:43

                                              Paulus >> v sobotu budu projíždět

                                                NPaulus - Profil | St 21.9.2011 16:35:55

                                                cuchak >> Kuš, nebo ho pošlu tak k tobě ...

                                                  NPaulus - Profil | St 21.9.2011 16:35:27

                                                  malamut >> o)))

                                                    Ncuchak - Profil | St 21.9.2011 16:29:19

                                                    Paulus >> tak poraď, nééé

                                                      Nmalamut - Profil | St 21.9.2011 16:27:41

                                                      Paulus >> no, však :-))))))

                                                        NPaulus - Profil | St 21.9.2011 16:17:38

                                                        foxxx >> Tak ta je naproti o))

                                                          NPaulus - Profil | St 21.9.2011 16:16:54

                                                          Fesoj4444 >> Vysvětleno po SZ, viď ?

                                                          Jestli chceš, klidně to sem vylep bo se mi to nechce psát do pléna znova, máš mé svolení.

                                                            Nfoxxx - Profil | St 21.9.2011 16:16:41

                                                            Paulus >> Lékárna Doktora Maxe nebo McDonald,pokud jsem dobře koukal:-))

                                                              NPaulus - Profil | St 21.9.2011 16:15:35

                                                              malamut >> Vole - tam je pokladna číslo 6 o)))

                                                                NLopez24 - Profil | St 21.9.2011 16:02:14

                                                                mrkef >> A kamarád tam chytil na halibutku vodní želvu ;-)

                                                                  Nmrkef - Profil | St 21.9.2011 15:58:38

                                                                  malamut >>
                                                                  jo ... nějakej nezodpovědnej akvarista tam vypustil
                                                                  krevety ... jsem viděl mihnout se hejno ... :o))

                                                                    NTomass1 - Profil | St 21.9.2011 15:58:04

                                                                    foxxx >> Úplnej souhlas Romane!

                                                                      Nmalamut - Profil | St 21.9.2011 15:57:08

                                                                      foxxx >> to vim, už ani moc jinam nechodím :-)))

                                                                        Nfoxxx - Profil | St 21.9.2011 15:56:32

                                                                        Fesoj4444 >> Musíš si uvědomit,že to tady nečteš jen ty...

                                                                          Nfoxxx - Profil | St 21.9.2011 15:55:20

                                                                          malamut >> Jo,tam je to dobré:-))

                                                                            NFesoj4444 - Profil | St 21.9.2011 15:52:04

                                                                            Nevim,proč hned všichni píšou tak negativně.Jasně,mít čas,vše si to zjistím sám,ale jelikož tam jedem na pár hodin jednou v roce,tak hned někdo píše,že je člověk línný atd,když ta možnost tu je se zeptat..

                                                                              Nmrkef - Profil | St 21.9.2011 15:51:15

                                                                              hraji >>
                                                                              kecáš ... já naměřil u levého 69 cm .... tak
                                                                              ho nekrm mylnými informacemi ... člověče :o)))

                                                                                Nhraji - Profil | St 21.9.2011 15:51:01

                                                                                Lopez24 >> ne, ale mám metr a snahu zjednodušit kolegovi život.

                                                                                  NTomass1 - Profil | St 21.9.2011 15:50:53

                                                                                  Lopez24 >> Právě protože jsou mezi námi takový lidi, tak každej rozumnej rybář nebude o takových vodách nic říkat! A ten kdo chce vědět jestli to tam bere a na co, to neni opravdovej rybář, ale jen si přihřejvá polívčičku a tom co si jiný vysedí u prutů a chovají se k rybám jako ke kámošům. Ikdyž spousta lidí většího kapra pustí, tak když s nim hodí do bahna, nechajího vyválet na zemi tak je k breku takovou rybu pozorovat jak umírá u břehu celá zaplesnivělá. Věř, že už sem to kolikrát viděl.

                                                                                    Nmalamut - Profil | St 21.9.2011 15:49:30

                                                                                    Fesoj4444 - >> protože nejsem kurva jako ostatní, podělím se. Předevčírem parádní chytačka, asi sypali, kapři i přes 60 a podařilo se i pár duháků, zalovení od většího dravce jsem zaznamenal, možná dnes vyrazím s kačenou. Dávám GPS souřadnice a přeju hodně štěstí. Na ty tajnůstkáře se vykašli, si myslí, že je to jejich. Přeji mnoho zdaru.
                                                                                    Souřadnice fleku: GPS: 49°44'46.221"N, 13°26'13.000"E

                                                                                      NLopez24 - Profil | St 21.9.2011 15:48:25

                                                                                      hraji >> Děláš na povodí Vltavy? :-D

                                                                                        Nhraji - Profil | St 21.9.2011 15:47:27

                                                                                        U levého břehu je to 68 cm, uprostřed řeky 184 a u pravého břehu 128 cm. Při průtoku 16,8 metru krychlových za sekundu

                                                                                          Nfoxxx - Profil | St 21.9.2011 15:46:36

                                                                                          Tomass1 >> Snad budou mít všichni rozum...doufám.

                                                                                            NLopez24 - Profil | St 21.9.2011 15:46:20

                                                                                            Tomass1 >> Tak jasný že je hloupost se ptát na hloubku a proud, když hladina každou chvilku může kolísat. Ale mě by třeba zajímalo, jak tam jsou úspěšní ostatní. Bohužel jsou mezi náma i "bezmozci", který jakmile zjistí že jsou někde velký ryby tak hned sednou do auta a jdou ulovit večeři :-(

                                                                                              NDejF - Profil | St 21.9.2011 15:41:28

                                                                                              Ještě prosím info na co to tam bere a GPS souřadnice úspěšných míst. O víkendu vyrážím, mražák je prázdnej, tak ho musím doplnit ...

                                                                                                NTomass1 - Profil | St 21.9.2011 15:40:28

                                                                                                Lopez24 >> Každej rozumnej jo...jen lenoch chce všechno zjistit na mrku a ne u vody!

                                                                                                  NTomass1 - Profil | St 21.9.2011 15:39:35

                                                                                                  Pane bože to je zase otázka!!! Jasně propalujte místa na berounce na jedný z posledních pannenských vod unás!!!

                                                                                                    NLopez24 - Profil | St 21.9.2011 15:38:30

                                                                                                    Paulus >> Snad všichni nepřemejšlí jako ty

                                                                                                      Nfoxxx - Profil | St 21.9.2011 15:38:24

                                                                                                      Paulus >> Přesně tak!

                                                                                                        NPaulus - Profil | St 21.9.2011 15:36:40

                                                                                                        Fesoj4444 - >> Neděkuj - pokud lidi mají rozum, nic se nedozvíš bez toho, aby jsi zvedl línou perdel a šel si to osahat rákoskou sám.

                                                                                                          NLopez24 - Profil | St 21.9.2011 15:35:02

                                                                                                          Taky by mi zajímali nějaké informace, já tam byl 2x a povedl se lysec 60cm.