Berounka u obce Nadryby

Ahoj.Jakou máte zkušenost s tím to úsekem Berounky?Jaká hloubka,proud?Děkuji předem
Autor diskuse: Fesoj4444 - Profil , 21.9.2011 kaprařina - revíry, cestování

Tomass1 - Profil | St 21.9.2011 15:58:04

foxxx >> Úplnej souhlas Romane!

    malamut - Profil | St 21.9.2011 15:57:08

    foxxx >> to vim, už ani moc jinam nechodím :-)))

      foxxx - Profil | St 21.9.2011 15:56:32

      Fesoj4444 >> Musíš si uvědomit,že to tady nečteš jen ty...

        foxxx - Profil | St 21.9.2011 15:55:20

        malamut >> Jo,tam je to dobré:-))

          Fesoj4444 - Profil | St 21.9.2011 15:52:04

          Nevim,proč hned všichni píšou tak negativně.Jasně,mít čas,vše si to zjistím sám,ale jelikož tam jedem na pár hodin jednou v roce,tak hned někdo píše,že je člověk línný atd,když ta možnost tu je se zeptat..

            mrkef - Profil | St 21.9.2011 15:51:15

            hraji >>
            kecáš ... já naměřil u levého 69 cm .... tak
            ho nekrm mylnými informacemi ... člověče :o)))

              hraji - Profil | St 21.9.2011 15:51:01

              Lopez24 >> ne, ale mám metr a snahu zjednodušit kolegovi život.

                Tomass1 - Profil | St 21.9.2011 15:50:53

                Lopez24 >> Právě protože jsou mezi námi takový lidi, tak každej rozumnej rybář nebude o takových vodách nic říkat! A ten kdo chce vědět jestli to tam bere a na co, to neni opravdovej rybář, ale jen si přihřejvá polívčičku a tom co si jiný vysedí u prutů a chovají se k rybám jako ke kámošům. Ikdyž spousta lidí většího kapra pustí, tak když s nim hodí do bahna, nechajího vyválet na zemi tak je k breku takovou rybu pozorovat jak umírá u břehu celá zaplesnivělá. Věř, že už sem to kolikrát viděl.

                  malamut - Profil | St 21.9.2011 15:49:30

                  Fesoj4444 - >> protože nejsem kurva jako ostatní, podělím se. Předevčírem parádní chytačka, asi sypali, kapři i přes 60 a podařilo se i pár duháků, zalovení od většího dravce jsem zaznamenal, možná dnes vyrazím s kačenou. Dávám GPS souřadnice a přeju hodně štěstí. Na ty tajnůstkáře se vykašli, si myslí, že je to jejich. Přeji mnoho zdaru.
                  Souřadnice fleku: GPS: 49°44'46.221"N, 13°26'13.000"E

                    Lopez24 - Profil | St 21.9.2011 15:48:25

                    hraji >> Děláš na povodí Vltavy? :-D

                      hraji - Profil | St 21.9.2011 15:47:27

                      U levého břehu je to 68 cm, uprostřed řeky 184 a u pravého břehu 128 cm. Při průtoku 16,8 metru krychlových za sekundu

                        foxxx - Profil | St 21.9.2011 15:46:36

                        Tomass1 >> Snad budou mít všichni rozum...doufám.

                          Lopez24 - Profil | St 21.9.2011 15:46:20

                          Tomass1 >> Tak jasný že je hloupost se ptát na hloubku a proud, když hladina každou chvilku může kolísat. Ale mě by třeba zajímalo, jak tam jsou úspěšní ostatní. Bohužel jsou mezi náma i "bezmozci", který jakmile zjistí že jsou někde velký ryby tak hned sednou do auta a jdou ulovit večeři :-(

                            DejF - Profil | St 21.9.2011 15:41:28

                            Ještě prosím info na co to tam bere a GPS souřadnice úspěšných míst. O víkendu vyrážím, mražák je prázdnej, tak ho musím doplnit ...

                              Tomass1 - Profil | St 21.9.2011 15:40:28

                              Lopez24 >> Každej rozumnej jo...jen lenoch chce všechno zjistit na mrku a ne u vody!

                                Tomass1 - Profil | St 21.9.2011 15:39:35

                                Pane bože to je zase otázka!!! Jasně propalujte místa na berounce na jedný z posledních pannenských vod unás!!!

                                  Lopez24 - Profil | St 21.9.2011 15:38:30

                                  Paulus >> Snad všichni nepřemejšlí jako ty

                                    foxxx - Profil | St 21.9.2011 15:38:24

                                    Paulus >> Přesně tak!

                                      Paulus - Profil | St 21.9.2011 15:36:40

                                      Fesoj4444 - >> Neděkuj - pokud lidi mají rozum, nic se nedozvíš bez toho, aby jsi zvedl línou perdel a šel si to osahat rákoskou sám.

                                        Lopez24 - Profil | St 21.9.2011 15:35:02

                                        Taky by mi zajímali nějaké informace, já tam byl 2x a povedl se lysec 60cm.