Zakrmovani varenou kukurici

Podarilo se mi nasusit cca 3kg polni kukurice, kterou jsem pred ususenim uvaril na 20minut. O vikendu jdu na misto ktere chci prokrmit kukurici, ale netusim na jak dlouho by bylo vhodne kukurici pred varenim namocit a po vareni jakou ma mit finalovou tuhost. Mam varit kuku do spise mekosti ci tuhosti? Mekost mam prirovnat k plechovkove kukurici? Pls poradte. Kazda rada vhod
Autor diskuse: slávista - Profil , 13.9.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

Poušťák - Profil | Čt 15.9.2011 9:35:07

malamut >> máš pravdu,když se zeptal velitel,jestli jsou mezi náma nějací Slováci,tak se sborově ozvalo ,,igen"...)))))))))))))))))))))

    malamut - Profil | Čt 15.9.2011 8:08:49

    RomanBA >> tvrdili že jsou. A narukovali do Československé lidové armády, takže museli být. Taky mě to bylo divný :-)))

      RomanBA - Profil | Čt 15.9.2011 2:51:46

      malamut >>to neboli Slovaci:-)
      no hej,sme si blizky,lubime sa:-)

        Steel - Profil | St 14.9.2011 18:41:01

        slávista - >>

        Já nechám kukuřici přes noc v kýblu namočenou. Ráno vařím 20-30 minut. Nevařím jí měkkou jako z plechovky. Tak, aby šla pěkně nastražit, ale nebyla zase moc měkká.

          malamut - Profil | St 14.9.2011 18:23:17

          RomanBA >> a já myslel, že jste národy, co si jsou velmi blízké. Na vojně jsem viděl mnoho Slováků, co mluvili pouze maďarsky :-)))))

            malamut - Profil | St 14.9.2011 18:19:35

            ladikxxx >> super, díky, se tam stavím možná už zítra.

              RomanBA - Profil | St 14.9.2011 18:12:08

              kukac >>v zivote som nebol v madarsku na rybach,ani sa tam nechystam,neznasam ich reč,ani ich:-)

                malamut - Profil | St 14.9.2011 17:55:50

                ladikxxx >> tak to asi nevím, vlez na mapu a dej souřadnice, to bude rychlejší, než mi to vysvětlit :-)))

                  ladikxxx - Profil | St 14.9.2011 17:28:46

                  malamut >> Je to přemístěný,teď nevím jestli víš kde byla stará benzínka pod hankovým domem?

                    malamut - Profil | St 14.9.2011 16:40:42

                    oskus >> nevadí ničemu, jen se líp žere ploticím.

                      slávista - Profil | St 14.9.2011 16:35:08

                      Myslíte, že je stejně dobře účiný ječmen jako kukuřice ??? A jak je to s tím namačením a vaření ječmene ?? Stejně jako u kukuřice ?? a Nenatáhnu na lovné stanovisko menší ryby než na kuku ? Dík ....

                        oskus - Profil | St 14.9.2011 16:27:51

                        malamut >> já namáčím 24 hodin pak to hoďku vařím a nechám vychladnout pod pokličkou přikryté hadrou.A je téměř vždy popraskaná ale že by to něčemu vadilo jsem si nevšiml.

                          malamut - Profil | St 14.9.2011 16:13:47

                          oskus >> tohle je dnešní várka.

                            kukac - Profil | St 14.9.2011 16:10:07

                            pre profi kaprárov: surovou kuku krmia hospodári ryby normálne na rybníkoch ,nedementujte ostatných ked máte znalosti z rybnikárstva nulové.Lebo si myslíte že ryby tam vo vašom rybniku len tak sa objavili.Tie sa nasadzujú a kŕmia pokial nezačne sezóna lovu.Ani jedna nezdochne prežratím...Neviem kto by varil pol vetriesky kukurice.A kuku sa varý len pre atraktivitu,normálne v hrnci s vodou....,či namočená či nie, tak ju varým prikrytú 1,5 h (zatiaľ drvým Battlefield 2):)až kym sa neodparý voda zalejem 15 korunovým jahodovým, litrovým boostrom s potravín,prikryjem a do rána je veľká a popraskaná takmer každá,krásna čeveno žltá,hmm...bez zbytku tekutín všetko nasiakne do seba,takže necedím nič.

                              malamut - Profil | St 14.9.2011 16:05:27

                              oskus >> namáčím jak kdy, jak je čas, ale zhruba hoďku. Většinou ji zaleju horkou vodou třeba z vaření těstovin, rýže apod. Pak vařím zhruba hodinu za dolévání vody, nakonec doliji vodu, přiklopím pokličku a nechám stát, ona dojde, většinou je z valné části popraskaná. Nevím co to je, odrůda mě nazajímá, hlavně že to funguje a výtěžnost kapra je slušná.

                                kukac - Profil | St 14.9.2011 15:51:33

                                RomanBA >> nic madarske nie je dobre,ani len ta kukurica:-) -----ale na ryby tam chodiť je dobré čo? :)

                                  MatesJ - Profil | St 14.9.2011 15:48:42

                                  slávista >> nemusi to byt ZZN,podnik s rostlinou vyrobou.Si najdi na netu neco v Praze nebo okoli,bude tam toho urcite mraky.

                                    oskus - Profil | St 14.9.2011 15:47:48

                                    Kec2 >> proč nesmí být popraskaná?

                                      oskus - Profil | St 14.9.2011 15:47:12

                                      malamut >> hodinu namáčíš a hodinu vaříš?? a je měká ??no toto co to máš za kuku?