Npalmexman - Profil | Út 8.5.2012 9:10:25
viceroy >> ahoj drží ho táta, bohužel se pořád nemám k tomu nosit k vodě foťák... a tím smartphonem on fotit neumí...takže jsem si ho vyfotil já :)
NLexoun - Profil | Po 7.5.2012 22:27:42
nofish >> Tak moje vlastní zkušenosti,i rady starých praktiků tvrdí přesný opak.Čím je kuka po uvaření starší,tím lépe.Klidně i dva týdny.Z povrchu se sundá zkvašená pěna a ryby se můžou zbláznit.Pokud se zakrmí čerstvou a do toho přihodí trochu fermentované a chytá se na ní tak ryba evidentně preferuje tu zkvašenou :-))))
Koneckonců CSL je právě zkvašená kuka....
Nalexdelpiero10 - Profil | Po 7.5.2012 22:07:44
nehroť to pokud chceš chytat větší ryby tak klidně tvrdší radši den den namočit pak vařit až začnou pukat první semínka tak to vypni... vnadit tak dva dny předem a snaž se krmit třeba na dva určtý fleky.. já to tak dělám a docela mi to šlape... chytám pak na kuku z konzervy stačí obyč s tesca..
Nviceroy - Profil | Po 7.5.2012 21:57:46
palmexman >> pekny kapr , skoda ze nejde videt kdo ho drzi ? :-)))
Npalmexman - Profil | Po 7.5.2012 21:54:50
kukuřici máčím den dopředu nebo i dva ... když není čas tak nemáčím a rovnou vařím do puknutí v papiňáku, zrovna dneska jeden 77cm 10.5kg
Noskus - Profil | Ne 18.9.2011 21:13:49
masař Pepa >> hmmmm, tak to jo to chápu to je logické
Nmasař Pepa - Profil | Ne 18.9.2011 20:42:59
Zdendahat >> Záleží kde chytá ja chytám tam kde to vybrali kormoráni, protože tam nejsou tyhle malý plevelný svině...vždycky větší kapři apod...
NZdendahat - Profil | Ne 18.9.2011 20:40:02
slávista - >> kukuřici den dopředu namoč, pak to stačí povařit zhruba 20 minut a je tak akorát, ta tuhost nebo měkkost. tuhle kukuřici co čoruješ na polích nikdy neuvaříš jako je "plechovková" kukuřice. to je uplně jinej druh. A když budeš krmit tak nějak rozumě , tak nemusíš mít strach že se ryby přežerou. 10kg kyblík kukuřice ti vyluksuje první hejno cejnů .-)
Nmasař Pepa - Profil | Ne 18.9.2011 20:39:25
oskus >> asi taky záleží na jakém místě ;-)
Noskus - Profil | Ne 18.9.2011 20:38:46
masař Pepa >> v zimě a v létě na nic??Hm divné mám opačné zkušenosti
NZdendahat - Profil | Ne 18.9.2011 20:32:38
masař Pepa >> Ty si ďábel :-)) koukám že se vyznáš heh
Nmasař Pepa - Profil | Ne 18.9.2011 20:08:58
Já jí namáčím asi týden, pak ji vařím a přidám dip vanilka, scopex.. je celkem jedno od jaké firmy, dávám jí na vlas a chce to aspoň 8 zrnek pod háček. NESMÍŠ zakrmovat jinak se ryby rychle nají a odjedou. Je to nejlepší nástraha v zimě. V létě na nic. Do PVA přidávám boilie a pelety ale chce to hodně kvalitní. Mam na to pár kaprů.
NMachino - Profil | Ne 18.9.2011 17:28:46
slávista >> ano do měka až se ti otevře nebo až jí lehce rozmáčkneš...dej si stranou mín uvařenou kuku pod háčem...(víc pak vydrží)
Nslávista - Profil | Ne 18.9.2011 17:21:58
Lidi kukuřice zafungovala na jedničku.Sice se čekalo 4 hodiny na ryby než najeli ale poté jsme chytl 6 kousku z toho největší 62cm. Všechny byli vráceni... alespoň vím, kam se za nima vracet... a ještě jednou díky všem za rady kukuřici jsme dovařil a zafungovala suprově. I zakrmovací tyč jsem si vyrobil z trubky sice mám nataženou pravou ruku :D ale stálo to za to
Nslávista - Profil | Pá 16.9.2011 15:58:58
Machino >> Takze rikas dovarit do meka.
Nslávista - Profil | Pá 16.9.2011 15:52:02
to je divny pri vareni jsme zrna mel popraskany nektere i praskly a jine zase ve stredu byli syrove
Nslávista - Profil | Pá 16.9.2011 15:51:29
Ale já mám té kukuřice tak 3 kg což není mnoho na to aby se přežrali a nekrmím pár dní dopředu pouze při příchodu k vodě
NMachino - Profil | Pá 16.9.2011 15:37:11
slávista >> no to vadí když je tam bílý střed a ráno ji ani nerozmáčkneš...na to pozor když tohle naházíš do vody tak při nejlepším ryby po sežrání takovéto kuku přestanou na nějaký čas žrát....
Nslávista - Profil | Pá 16.9.2011 15:30:36
Co by jste raději volili přímo kuku na háček, nebo takto na vlas. Nejlepsi by bylo asi zvolit na hacek nebo pod nej bonduelku aby vynikla mezi varenou kukurici.
Nslávista - Profil | Pá 16.9.2011 14:40:07
Uvaril jsem kukurici mezi prstama jsme ji rozmackl a stred byl suchy... tak jsem to nechal vychladnout a rano tu kukurici mezi prstama nerozmacknu.... asi to zas tak nevadi kdyz se zakrmuje kukurici co je jen namocena a ne varena...
Nkukac - Profil | Pá 16.9.2011 13:28:23
Arsenal >> Poldeci?Tak radšej niečo na trávenie,jemu Gutalax a mne pivo.Aj stým on začal ako vyzerám,tak nech si to teraz sežere.Nech kúsok premýšľa s tou veľkou bravčovou hlavou.
Nkukac - Profil | Pá 16.9.2011 12:45:22
Arsenal >> Ja nemám problém so slovákmi,mám polovicu kamošou slovákov spolu sme vyrastali tu žijeme(aj ženu mám slovenku) ale takéto veci sme nikdy neriešili a neriešime ani teraz napriek tomu že niektorý z jednej či druhej strany rozdúchávajú vášne .Len ma vedia nas.ať takýto naci.nalisti.Žijú si vo svojom pomýlenom svete a ho.no vedia ako sa žije na východ od Bratislavy.
NArsenal - Profil | Pá 16.9.2011 12:33:11
kukac >> Chlapci nehádajte sa do frasa.Radšej si dajte niekde poldeci... :-))
Na Rimavana dobre píšeš slovensky.
Nkukac - Profil | Pá 16.9.2011 12:25:04
Petr64 >> ale slabý pokus:))Ja aspoň ovládam slovenčinu slovom aj písmom a on ani svoj jazyk neovláda,ako žiaľ veľa slovákov má problémy so slovenčinou a bijú sa do pŕs aký sú hejslováci.Všetka česť výnimkám.A hlavne západ slovenska,to je samo o sebe rarita.Blava néééé.Tam už takmer vobec nerozprávajú spisovne po slovensky.Pre nich neexistuje stred a východ slovenska o platoch ani nehovorím ako keby mali iné žalúdky.No podla jeho fotky a mojej aj majú iné....
Nnofish - Profil | Pá 16.9.2011 12:21:29
malamut >> :-D radši nekomentuju..........
NPetr64 - Profil | Pá 16.9.2011 6:56:27
kukac >> :-))
Třeba to byl pokus o překlad do maďarštiny.:-))
Nmalamut - Profil | Pá 16.9.2011 0:07:39
Ty krávo, se tady jebou Maďaři se Slovákama, to je mazec, to až pošleme zpátky na Slovensko cikány, to teprve bude jízda :-))))))))))))
Nkukac - Profil | Čt 15.9.2011 23:45:25
Toto je človek čo sa javý ako normálny...RomanBA , to takto v SZ pekne napísal
Sa poyeb ty madar zasraty,menejcenny,vypadas jak uchyl,ty suchy pes.pal do péčka cocot:-)
si jediny madar na mrku!ja som nereagoval na teba,ale ty na mna,pisal si mi reakciu o tych rybackach v hu ty chuj a ja v hu nechytam,tak nevyskakuj pako štiplavy chrdy.neobtazuj sa odpisovat,dam ta do ignorovanych ty dement priebany:-)
ahooooj
A kto má vačšie iQ...
Nkukac - Profil | Čt 15.9.2011 23:08:15
RomanBA: kto začal prvý?: si to prečítaj ty drotár
1.TVOJ zápis:nic madarske nie je dobre,ani len ta kukurica:-)
2.MOJ zápis:ale na ryby tam chodiť je dobré čo? :)
3.TVOJ zápis:v zivote som nebol v madarsku na rybach,ani sa tam nechystam,neznasam ich reč,ani ich:-)
Tak sa aspoň priznaj nie len zatlkaj a zatlkaj,typická vlastnosť Vaša.My sa aspoň nedáme,typická vlastnosť zase naša.A díky za SZ.Máš vybraný slovník ale musel si byť nervózny ledva som to prečítal lebo si písal kódovane.Nebuď roztrasený lebo ti praskne cieva na srdci.Určite trpíš všetkými civilizačnými chorobami od tej obezity.papá
Naxcat - Profil | Čt 15.9.2011 22:18:20
nofish >> ten mlejnek mam doma na kukuřici to je rychlovka 5krát otočíš a je vydrolíno mam to dost vylepšeny do maly dodavky hodim bednu 70cm/70cm a na tom mam mlejnek po sklizni zajedu na pole a jde se loupat a pytlovat :)D
Naxcat - Profil | Čt 15.9.2011 22:15:38
Kukuřice je super na vnadění .Stačí ji na 2 dny namočit spolu s řepkou a pak uvařit.Ještě jsem dělal kombinace že jsem po vaření přidal na čtvrtky nasekané boilie kousky a zamýchal.Je o dost učinější než obyčejná namočená kukuřice bez uvaření.Po uvaření ji do toho 1 dne spotřebovat jinak to skvasí a moc to fungovat nebude.
Npraprd - Profil | Čt 15.9.2011 21:38:17
Na vařenou, měkkou kukuřici chytám s úspěchem roky na Lipně. Zásadně bez šrotů či krmítkových směsí. Jinak tam drobná ryba kapry moc nepustí. Řepku přidávám taky vařenou. Jednou jsme nechali kuku jen vlhkou v PE pytli 2 dny na slunci a potom nakrmili tvrdou a bylo po záběrech. Syrovou podle mého déle tráví. Rybníkářům to vadit nemusí. A dobré je krmit stále stejnou, t.j. třeba vařit každý den čerstvou a nepřipálit ! Na hloubce proud unese drť dále a na lovném místě je víc celých zrn. A poslední moje zkušenost - jako všude a se vším - nepřekrmit.
Nzdenek3689 - Profil | Čt 15.9.2011 20:59:21
nofish >> Kukuřici používám jako doplněk...ne že bych tam toho valil po kilech....ale příští rok začátkem dubna plánujeme Ebro tak se bude hodit.....
Nnofish - Profil | Čt 15.9.2011 20:55:06
ZVcarp >> zdenek3689 - 15.9.2011 20:51:24 >> :-D já ji mám od jara asi 30kg a ubral jsem z toho asi tak dvacet deka. Mě kukuřice letos nějak nebaví. Mám ji na plavačku a to stačí z konzervy. Hodně toho mám zadarmo, ale jasně že v rozumném množství :-) :-P
Je možné že už je někde zralá, u nás teprve mydlí na siláž, takže ještě na zrno nebude. Ten loupač si vygoogli, stojí asi 500 no. JInak mrkni jestli někde kolem vás nemají třeba mák, tam se taky dá docela nasbírat i když půjdeš na posečené, ale krmit sem ho teda nezkoušel :-D
Nzdenek3689 - Profil | Čt 15.9.2011 20:51:24
nofish >> já už kukuřici mám z pole doma a je pěkná....ještě objednám ten loupač a poletí to ve velkém :D
Nnofish - Profil | Čt 15.9.2011 20:50:17
Šlapeto >> kukuřice na zrno má ještě čas a řepka jj. Co zavedli to debilní "ekoředění" nafty řepkou tak to letí pořád nahoru. Jedině ještě začít pěstobvat krmení na ryby :-D
NŠlapeto - Profil | Čt 15.9.2011 20:49:30
ZVcarp >> zdenek3689 - 15.9.2011 20:47:52 >> Jó, to rozhodně! :)))))
Nzdenek3689 - Profil | Čt 15.9.2011 20:49:00
nofish >> Díky :D aspoň si dokážu představit jak to vypadá :D
Nzdenek3689 - Profil | Čt 15.9.2011 20:47:52
Šlapeto >> No ale je taky rozdíl dělat 100kg na loupačce nebo loupat ručně.... :D
NŠlapeto - Profil | Čt 15.9.2011 20:47:42
nofish >> Je to šílený, jak to roste, přitom opravdu stačí mít známého a flašku ferneta. letos jsem měl něco na půl domluvené. Jenže řepka šla hned všechna na export (údajně) a kukuřice snad teprve bude, no ale moc v tom nevěřím...
NŠlapeto - Profil | Čt 15.9.2011 20:45:48
ZVcarp >> zdenek3689 - 15.9.2011 20:41:30 >> Normálně jsem to drolil rukou, ale letos jsem zjistil, že má kamarád takovou tu klikovou loupačku a tou to jde hravě...ale udělej s tím 100kg :)))))
Nzdenek3689 - Profil | Čt 15.9.2011 20:45:05
nofish >> No právě známej mě o něčem takovém říkal ale těžko schánět...kdyby aspoň měl někdo nějakou fotku....
Nnofish - Profil | Čt 15.9.2011 20:44:56
Šlapeto >> to víš, to už je lepší se za flašku domluvit (když to jde) než řepku za 1500/q a ty ceny pořád lezou nahoru..... Pamatuju si, když se krmná pšenice kupovala za 150/q a za dva roky už za skoro 300.
Nnofish - Profil | Čt 15.9.2011 20:43:19
ZVcarp >> zdenek3689 - 15.9.2011 20:41:30 >> hledej po důchodcích a chalupách. Kdysi jsme na to měli "mlýnek". Nehodlám ho teď hledat, jestli ještě někde není. Bylo to něco jak velký mlýnek na maso s klikou a loupalo to perfektně :-)
Nzdenek3689 - Profil | Čt 15.9.2011 20:41:30
Pánové chtěl jsem se zeptat...jak loupete kukuřici když si ji donesete z pole domů a usušíte? Děláte to všechno ručně nebo máte nějaké vychytávky??
NŠlapeto - Profil | Čt 15.9.2011 20:40:48
nofish >> Jojo, pěkně za plnou...no, ale nenadělám nic :(( Loni jsem pomohl traktoristoi, když se s nim utrhla v zatáčce krajnice a bylo z toho řepky, co jsem pobral. No, asi 20kg na kole :o)))
Nnofish - Profil | Čt 15.9.2011 20:38:29
slávista >> neřeš to, ryby sežerou skoro všechno :-)
Nslávista - Profil | Čt 15.9.2011 20:38:07
Naštěstí jsme si dneska koupil 4 kg kukuřice... kvalita před vařením je takováto .... ale asi to semelu dohromady i s tím první shitem .... ono se doufejme nic nestane
Nnofish - Profil | Čt 15.9.2011 20:37:33
Šlapeto >> když vidím ty ceny tak to kupuješ za plnou cenu no....
to není pěkné. Pokud krmíš víc tak už se vyplatí holt mít známé.
Nslávista - Profil | Čt 15.9.2011 20:36:48
Uvařil jsem si jednu menší várku své loupané kukuřice kterou sem si nechal usušit.. po uvaření zrna nic moc některé jsou žluté některé černé... myslím si, že jsem kukuřici otrhal brzo a tudíž nebyla vyzrátá tak jak by měla no posuďte sami, jestli to přiláká ryby a budou to žrát.. pidal jsme tam 3 lžíce medu ....
NŠlapeto - Profil | Čt 15.9.2011 20:34:33
nofish >> Já bohužel nemám přísun ničeho. Kukuřici za 9 káčé, šrot za 10 káčé. Řepkoun ( také luxusní na vykvašení, hlavně vykvasí během pár dnů) min za 15 káčé. Pšenici jsem taky kvasil. Kvasil jsem směs pro holuby, ta je taky dobrá... Hodně různorodá :o)))
Nnofish - Profil | Čt 15.9.2011 20:31:19
Šlapeto >> U toho prvního je to o kvalitě a zkušenostech. Vypálit se dá všechno, když to blbě chutná, pořád se tím dá "říznout" benzín do pionýra :-D (já byl vždycky ten na manuální práci, technologii zvládal lépe táta).
Já vím jaká je skvašená, i pšenice, ta je pak ještě měkčí, po čase až mazlavá. Kurňa mi to vždycky připadalo, že víc chtějí tu ne tolik smradlavou. JInak jestli chceš ještě něco co dobře skvasí, dá se tím krmit, tak zkus někdy otruby, ale už roky nemám přísun, tak je nepoužívám.
NŠlapeto - Profil | Čt 15.9.2011 20:21:37
nofish >> Moje zkušenost je uplně obrácená, kvašená kukuřice je hodně aromatická (je zní na hony cítit alkohol) a zdá se mi, že funguje skvěle. Začal jsem experimentovat i s mléčným kvašením a cejnům, kaprům, karasům to chutnalo náramně. Chytal jsem s tím zatím pouze na feeder, 2 zrníčka pod háček a kotel do betonového krmení. Zkus to a uvidíš sám :)
K tomu hornímu. No s tím zkušenosti nemám :)) Jednou se zkazila hromada švestkových kompotů, tak jsem tu vodu slil a nechal uležet, vykvasit a uležet....bylo to hnusný, ale pít se to dalo :o))))
NŠlapeto - Profil | Čt 15.9.2011 20:16:11
ladikxxx >> Musel jsem to odstěhovat z garáže do dřevárny :)))) Zpočátku jsem tomu vůbec nevěřil, až to zkusil strejda a chytil na to kapry. tak jsem to začal používat taky místo vařený a úspěchy jsou obrovský :)
Nnofish - Profil | Čt 15.9.2011 20:04:11
Šlapeto >> Mládí tě snad omlouvá. Člověče, pamatuj, že to co se dá do sudu se nechává kvasit, to ano. Ale neotvírá se to dlouhou dobu a pak rozhodně nesype rybám......... :-)
Btw když dáš rybě vybrat mezi tvrdou/vařenenou a zkvašenou obilovinou, většinou si vybere tu čerstvou. Nevím jestli je natolik chytrá, jak moc se mění složení úbytkem cukru při kvašení, ale mám docela vyzkoušeno, že zkvašené v pohodě sežere, ale nepreferuje.
NCappyk - Profil | Čt 15.9.2011 20:04:11
Kupuju v ZZN pokaždé je trochu jiná,jak velikostí tak barvou.Vařim cca 1h30min,když začnou nejaky praskat vypnu a nechám pod pokličkou do druheho dne.Popraskany jsou tak 50/50.Ke konci vaření uz nedolejvam vodu zustane tam sladka stava ktera se do rana pekne vsakne do kuku.Parkrat ji pekne promíchám.Nepridavam ani cukr ani med. Po vychladnuti si ji i davam do pytliků se zipem a do mrazáku.Pokut jdu na rybačku,vyndam potřebny množství.
NRomanBA - Profil | Čt 15.9.2011 19:56:26
kukac >>a to si kde vzal tych 50perc zo soubiznisu?to si kde pocital,v Budapesti?max 1perc je a ne 50 ty dilino.
A ty si reagoval na mna prvy, za madarsku kuku,ne ja na teba,si to precitaj ty kredenc.Sa s teba mam dos.ať,ty 10 dekagramovy atilla?:-)
takych papierov ako si ty,do rana nas.rem plny kybel,ty veliky madarisko:-)
Nladikxxx - Profil | Čt 15.9.2011 19:56:11
Šlapeto >> Když otevřeš víko tak ti to jde naproti né:-)))))))))
NŠlapeto - Profil | Čt 15.9.2011 19:33:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
slávista - >> Dřív jsem kukuřici vařil, jak říkají ostatní...cca půl hodiny v papiňáku, vypnout a nechat dojít. Ale co jsme objevil kouzlo kvašené, už zásadně nevařím :) Na jaře nasypu sud kukuřice, zaleju horkou vodou s esencí, přisypu trochu vinných kvasinek a nechám uležet celou sezónu. Minulý víkend jsem dobíral poslední hrstě. Základní věc je ta, že kukuřice musí být pořád ponořená pod vodou. Na vodě se udělá obrovská plíseň, až skoro houba, ale kukuřici to nic neudělá, jen je mnohem lákavější než vařená ! :))
Nkukac - Profil | Čt 15.9.2011 19:23:09
RomanBA >> stačí si pozrieť tvoje zápisy a vidím kde píšeš a ským ,ty pako.Vidím že vieš používať PC.A špiníš ty,choď o par príspevkov dozadu a uvidíš kto začal.A telku pozeráš,nie?Myslel som tým ich.Novinárov, hercov či hocikoho so sowbiznisu,polovica je maďarisko.Uvedom sa, žiješ v európe.To len taký hejslovák si myslí že je pupkom sveta.Ako pozerám na tvoju postavu tak ty by si mohol byť akurát tak veľkým, mastným, makkým zadkom sveta.
NKec2 - Profil | Čt 15.9.2011 17:05:29
oskus >> že by vadila popraskaná ses nevšim.a stejně tak ses nevšim větší ryby,že jo? :-DD Rozjíždět debatu o tom,jestli je lepší popraskaná,či ne.Nebo jestli funguje lépe,či hůře si myslim,že nemá tady cenu.Nicméně ji vařím tak,aby popraskaná nebyla.Lépe drží na háčku,nebo na vlasu a věřim tomu,že je atraktivnější.Určitě víc,než rozvařená,nedejbože připálená.Toť vše.Hezký den
Nrover - Profil | Čt 15.9.2011 14:18:16
šmudla >>
nn, je to opravdu larva, ono to tam bylo na tý sklence napsaný maďarsky, a přelepený tímto názvem. Je možný, že teď není k sehnání, nebo je vyprodaná, ...já jsem jí kupoval na veletrhu v Brně, doporučil mi jí prodavač, ...jsem rád že nekecal, opravdu mi skvěle zafungovala. Na tu mušli jsem se také díval, ...může určitě fungovat podobně.
Nšmudla - Profil | Čt 15.9.2011 14:12:04
rover >> larva??? Příchuť mušle mám otestovanou a věřím jí (narozdíl od anýzové příchutě, která se rybám jevila jako by byla jedovatá:). larva jsem v obchodě neviděl, ale už jsem dlouho nebyl kupovat rybářský serepatičky, akorát naposledy červíky na řeku na feedařinu. Není to příchuť patentka ta larva? To sem něco takovýho zahlídnul. Sem letos v podstatě všecky fiškule vysmýkal z vody na tu kuku mušli Cukk.
Akorát minule se mi povedl zásek zapomenout skleničku kuku i s červíkama doma, u vody jsem měl jen partikl řepka obilí šrot a na háček sem musel ušoulat z trošky strouhanky partiklové těsto a pouhopouhý tři záběry proměnit na jednoho cejna( bojlísy jsem nezapomenul a na ty půl dne nic neskočilo neb hejna kapříci byli někde na dovolené).
Nmalamut - Profil | Čt 15.9.2011 13:22:12
Kubiik >> hlavně nepruď a nevychovávej, určitě ne mě.
Nrover - Profil | Čt 15.9.2011 13:20:30
šmudla >>
Házím jí tam prutem, ...raketou, navíc jí mám nastraženou na vlase, ...i několik zrnek za sebou :-)
Teď vážně. Vyzkoušej někdy, v rámci přerodu v experta tu maďarskou Cukk kukuřici v nálevu, příchuť "larva". Letos jedinečná nástraha ( bez krmení ) na kapra i amura, vařená kuku se může jít "bodnout"...
NRomanBA - Profil | Čt 15.9.2011 13:06:13
kukac >>co ty vies,s kym sa ja na mrku kamosim a koho uznavam,ale nik z nich neni madar ako ty urcite.nebékaj tu a daj si na ukludnenie feferonky a daj sa s tymi hu celebritami odfotit.Vraj celebrity:-)
a ak neco chces,napis to do ss mi,nech fakt nespinime dalej temu pako.
Nšmudla - Profil | Čt 15.9.2011 13:03:33
čím hážete kukuřici do vody? Mě když fouká do ksichtu severák tak mrsknu hrst kukuřice, rozptyl strašlivej, dohoz taky bídnej. Když jsem zkoušel tu lopatku na tyčku tak to bylo ještě horší.
Berou na tu madarskou kukuřici větší kapři a větší plotice než na tu českou polní?
Rád bych se stal v oboru kukuřice expertem, myslím že tato návnada a nástraha má budoucnost :)
NKubiik - Profil | Čt 15.9.2011 13:01:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
malamut >> O to nejde, ale k chatovani je primarne diskuze - ja ke kuku nepotrebuju vedet nic, ale jde o to, ze u vetsiny dotazu se to zvrhne v diskuzi mimo tema a clovek pak travi furu casu procitanim nekolika strankovych diskuzi a jen ctvrtina z tech prispevku se skutecne tyka tematu.
A dik za studenta, uz jsem dlouho needitoval profil, tak jsem ani nevedel, ze to tam jeste mam.
Nmalamut - Profil | Čt 15.9.2011 12:17:14
Poušťák >> no jo, ono vařit kuku a krmit s ní je dost věda :-))))
Nkukac - Profil | Čt 15.9.2011 11:58:02
RomanBA >> ani nevieš kolko tu na mrku je členov s madarskými korenmi,či slovenskej či českej strrany a ani o tom nevieš a kámošíš sa s nimi,by si sa čudoval kto je kto a to ti nevadí,pritákávaš im ,uznávaš ich,laikuješ ďakujem príspevky a lížeš prd.l , ale ja viem kto sú,ale nepoviem.. bé.Si zakomplexovaný trulo.Ved aj polovica celebrít na slov.scéne je HUN.gerappa.
NPoušťák - Profil | Čt 15.9.2011 11:37:09
malamut >> aby tady každej kdo je na Mrku napsal jak sází,trhá suší a dělá kuku a on si z toho udělá vícuc..))))))))))
Nmalamut - Profil | Čt 15.9.2011 11:33:31
Kubiik >> snad tady toho o kuku má dost, co bys ještě chtěl vědět študente? Fotku jak vypadá uvařená kuku jsem sem dal! Nebo tě baví dokola číst to samý?
NTonyK - Profil | Čt 15.9.2011 11:14:58
Rano namocim, vecer dam do papinaku, hodku varim a pak to necham do rana dojit (zavrene pod tlakem). Mekka jak bonduelka sice neni, ale myslim ze to nevadi...
NKubiik - Profil | Čt 15.9.2011 10:40:07
Pánové, můžete se vykašlat na ty pleky okolo a věnovat se tématu?! Člověk by si rád přečetl něco konstruktivního k zakrmování kukuřící, ale musí se pročítat blábolama o ČSLA apod.
NPoušťák - Profil | Čt 15.9.2011 10:02:21
malamut >> vlastně máš pravdu,Madaři byli jako náš Švejk a mysleli to upřímě...)))
Nmalamut - Profil | Čt 15.9.2011 9:57:18
Poušťák >> ale prd, Maďar by nemohl narukovat do tehdejší ČSLA, to je logický. A najednou jsou kuci špatní, a přitom by za Slovensko životy položili, kdyby bylo třeba. To já ne, bych se vzdal nepříteli :-)))))