Kaprařské děličky do 10 ft. na rybník

Zdar, chtěl bych si pořídit pruty na rybník, podmínkou je max. délka do 3m (10ft.). Chci to mít na rybníky, které jsou zarostlé a proto chci kratší. Jaké byste doporučili? A jakou vrhačku? Představuji si tak mezi 1,5 a 2,5 lbs. Nebudu s nima nahazovat daleko max. 40 m, ale spíš tak do 20 m. A beru jedině děličky (2 díly). Díky za rady.
Autor diskuse: Elgorn - Profil , 11.9.2011 kaprařina - náčiní, doplňky

Štikozubec - Profil | Pá 6.1.2017 15:17:44

drvoštěp >> ahoj diky za fajn odkaz na ty navijáky s predni brzdou taky krasny strojky cena uz ale muj limit prevysila ale ale

    Štikozubec - Profil | Pá 6.1.2017 15:15:23

    rosan >> mas pravdu tech baitiku je hafo ale teech prednich brzd není zas tolik a vyber na kapradinu je bidny a ty mitchelly fakt dobra cena to bych mel zbydou jednoho toho cormorana s predni brzdou...ale potesu kazda rada a muze se o tom diskutovat co a jak a za kolika k cemu vůbec

      Štikozubec - Profil | Pá 6.1.2017 15:12:58

      daiwa proutek moc nadherny cena je cena tak alspon jsem se podival :)

        Kaiton - Profil | Pá 6.1.2017 15:03:05

        rosan >> ano uz som bol rozhodnuty ze si idem pre ne ale fox mal vypredaj tak som si kupil nejake veci od foxu a uz neostaly peniaze na daiwu a navijaky, no a medzi casom sa mi zapacili tieto free spirit-y. Tak uvidim co mi napisem p. Kucera :D

          rosan - Profil | Pá 6.1.2017 14:54:16

          Kaiton >> ta daiwa je važně krasnaaaaaaaa.asi to nejlepši v te ceně a libraž taky dobra

            rosan - Profil | Pá 6.1.2017 14:53:15

            Kaiton >> taky si myslim že už budou tvrde na te delce.dokonce tu někdo měl 3.5lb a to už musi byt katastrofaaa

              Kaiton - Profil | Pá 6.1.2017 14:49:58

              rosan >> 3lb nechcem :(

                rosan - Profil | Pá 6.1.2017 14:49:17

                Kaiton >> ty sportexy jsou i 10ft

                  rosan - Profil | Pá 6.1.2017 14:48:38

                  Štikozubec >> tak finance rozhoduji vždy ty mitchelly se mi libi a cena je dobra .vem je maš klid.v te předni brzdě je daleko menši vyběr

                    rosan - Profil | Pá 6.1.2017 14:46:42

                    Kaiton >> tu maš i sportex .mam catapulty v klasicke delce a ve 3lb.a jsou to skvěle pruty.http://www.nakupnaryby.cz/Sportex-Catapult-Stalker-​11-ft-3-lb-d8211.htm

                      Štikozubec - Profil | Pá 6.1.2017 14:46:37

                      rosan >> no ja myslim ze zustanu u tech mitchellu co mas ty ale ja vezmu velikost 6500 a bude klid ty cormorany vypadaji tez dobře ale myslim ze ty mitchelly jsou fajnejsi a je to zas novinka...
                      ještě jen mi psal DRVOSTEP a posilal tyhle cormorany s predni brzdou https://www.ustikyfm.cz/navijak-cormoran-pitcor-5pi​​f-akce-20-sleva-d3279 koukni teky pekny ale ta cena je jaksi uz mozna jinde to asi neprojde v rozpoctu co na ne rikas ?

                        Kaiton - Profil | Pá 6.1.2017 14:46:08

                        rosan >> ano aj mne sa paci, len kamos co si ich kupoval mal s nimi na zaciatku problemy, tak sa chcem tomu vyhnut

                          rosan - Profil | Pá 6.1.2017 14:44:23

                          Kaiton >> ta daiwa v tvem odkaze je suprova.

                            rosan - Profil | Pá 6.1.2017 14:43:27

                            Kaiton >> no určitě budou super ale ta cena je hrozna .to bych nedal od daiwa je toho tet hodně v delkach okolo 3m a za lepši penize

                              Kaiton - Profil | Pá 6.1.2017 14:42:27

                              Finnnp >> sak napis ktore popripade by som si ich ochytal na vystave ake su

                                Kaiton - Profil | Pá 6.1.2017 14:41:22

                                rosan >> U nas neni vela vod kde by sa dalo chytat pod brehom :( teda dalo ale nic by si nechytil. Ale mame aj take mensie vody ale tam moc nechodim. Takze to nema zmysel kupovat? kamos ma tieto: http://www.uhabakuka.cz/index.php?ma=artdet&de=1539​6 a hadze s nimi bez problemov 80 metrov

                                  Finnnp - Profil | Pá 6.1.2017 14:41:22

                                  Kaiton >> Nejde takhle říci...Každému sedí něco jiného.

                                    Kaiton - Profil | Pá 6.1.2017 14:37:36

                                    Finnnp >> a ktore konkretne??

                                      Kaiton - Profil | Pá 6.1.2017 14:37:17

                                      drvoštěp >> teraz som to meral podla mapy a je to max 90 ale skor vsetko 70m tak nech je tam aj rezerva. Chcem nieco jemnejsie nez mam teraz len mam taky pocit ze ked by som si tieto objednal tak uz tie stare prestanem pouzivat :D

                                        drvoštěp - Profil | Pá 6.1.2017 14:32:58

                                        Pallermo >> Tak to je super cena ;)