Kaprařské děličky do 10 ft. na rybník

Zdar, chtěl bych si pořídit pruty na rybník, podmínkou je max. délka do 3m (10ft.). Chci to mít na rybníky, které jsou zarostlé a proto chci kratší. Jaké byste doporučili? A jakou vrhačku? Představuji si tak mezi 1,5 a 2,5 lbs. Nebudu s nima nahazovat daleko max. 40 m, ale spíš tak do 20 m. A beru jedině děličky (2 díly). Díky za rady.
Autor diskuse: Elgorn - Profil , 11.9.2011 kaprařina - náčiní, doplňky

Nrosan - Profil | Pá 6.1.2017 14:31:47

Kaiton >> takove pruty jsou na chytani u břehu nebo třeba 20/30m .od břehu.pak už to straci smysl

    Nrosan - Profil | Pá 6.1.2017 14:29:42

    Kaiton >> proč kupuješ kratke pruty na lehči kaprařinu na hazeni 100m?

      NPallermo - Profil | Pá 6.1.2017 14:28:28

      drvoštěp >> za ty penize to nich jdu mam je za 2900 i s postou 2x ks

        Ndrvoštěp - Profil | Pá 6.1.2017 14:25:30

        Heršvec >> ;)))))))))

          NHeršvec - Profil | Pá 6.1.2017 14:24:13

          drvoštěp >> No přece kdyby chtěl šoulat na druhym břehu a nemusel obcházet revír....ty máš otázky Dr.nec :-D

            NFinnnp - Profil | Pá 6.1.2017 14:22:19

            Kaiton >> Hezké,ale je to 7000 kč za prut....za to koupím dva pruty i z navijákama...které nebudou o moc horší.

              Ndrvoštěp - Profil | Pá 6.1.2017 14:20:09

              Kaiton >> K čemu potřebuješ házet stalkerovým prutem 100m ?

                Ndrvoštěp - Profil | Pá 6.1.2017 14:16:55

                Pallermo >> Mám 6pif 10000 a 10pif 6000 ;) ty Daiwy co kupuješ má kolega.Spokojenost velká.

                  NKaiton - Profil | Pá 6.1.2017 14:16:10

                  Ahoj co hovorite na tieto udice?? http://www.tacklebox.co.uk/rods-en/stalking-rods/fr​ee-spirit-hi-s-bank-creeper-rod-10ft-2-75lb.html
                  da sa s nimi dohodit do 100 metrov??

                    NPallermo - Profil | Pá 6.1.2017 14:08:54

                    rozhodnuto Beru navijaky daiwa black window BR 5000

                      NPallermo - Profil | Pá 6.1.2017 14:03:06

                      drvoštěp >> pekny mas je znas je :D

                        Nrosan - Profil | Pá 6.1.2017 13:57:33

                        Štikozubec >> ja chtěl tyhle hlavně kvuli velikosti a než jsem se mezi svatkama rozhybal byly vyprodane...https://www.nasoutokushop.cz/cormoran-cormaxx-br-3p​if-1-1-zdarma

                          Nrosan - Profil | Pá 6.1.2017 13:54:33

                          Štikozubec >> nic lepšiho v te ceně nenajdeš.a baity jsou už dnes spolehlive.využiješ je i na candaty a štiky.

                            Nrosan - Profil | Pá 6.1.2017 13:47:45

                            Štikozubec >> ja měl v merku tyhle ale byl jsem na hraně s cenou kterou jsem chtěl dat na ty pruty prologic.je to volnoběh ale spolehlivy jinak mrkni na googl jsou někde i videa.https://www.nasoutokushop.cz/cormoran-br-atx-4pif-1​-1-zdarma

                              NŠtikozubec - Profil | Pá 6.1.2017 13:26:42

                              rosan >> no penez max do 2 tisíc bych to videl vis jak ja nepotrebuji nejake echt věci zas tak moc nerybařímale sunty tez uplne nechci ze mas nejaky typ s predni brzdou?nebo akci 1+1??? nebo co bys ty doporucil do velikosti 60navijaku

                                Nrosan - Profil | Pá 6.1.2017 12:55:06

                                Štikozubec >> ahoj .jde hlavně o to kolik na to maš peněz.jinak vyběr je veliky to mas ravdu

                                  NŠtikozubec - Profil | Pá 6.1.2017 10:43:58

                                  rosan >> ahoj ještě když se vratim k tem tvojim novym navijakam od Mitchellu nedelaji je jen s predni brzdou ještě jsem uvazoval ze bych poridil jen s predni brzdou navijáky na ty 3,6m dlouhe delicky mel bys nejaky typ?mas docela dobry vyber vždy jak tady něco das si necham poradit koukam na ty navijáky ale je toho tolik ze uz nevim tak ti ještě pisu ale jinak zatím asi ty mitchelly 6500 asi vezmu jak jen ue ty stou predni brzdou nejsou tak slozite uvnitř no ....