Kaprařské děličky do 10 ft. na rybník

Zdar, chtěl bych si pořídit pruty na rybník, podmínkou je max. délka do 3m (10ft.). Chci to mít na rybníky, které jsou zarostlé a proto chci kratší. Jaké byste doporučili? A jakou vrhačku? Představuji si tak mezi 1,5 a 2,5 lbs. Nebudu s nima nahazovat daleko max. 40 m, ale spíš tak do 20 m. A beru jedině děličky (2 díly). Díky za rady.
Autor diskuse: Elgorn - Profil , 11.9.2011 kaprařina - náčiní, doplňky

Heršvec - Profil | Čt 5.1.2017 16:22:53

Pallermo >> To já vim kolego, byly časy, kdy se i tady dali sehnat za pár šupů, ale furt si myslím, že ty 2000,- z Decathlonu jsou furt lepší jak pomalu 4000,- z rybářských potřeb, nehledě na to, že se jedná o jedno a to samý zboží.

    Štikozubec - Profil | Čt 5.1.2017 16:21:49

    Finnnp >> ty etny mas 3lb? 3,6m ze cetl jsem o nich něco ale nemam zadnou zkusenost

      Pallermo - Profil | Čt 5.1.2017 16:21:09

      Heršvec >> v angli za 1500 :D

        Finnnp - Profil | Čt 5.1.2017 16:13:01

        Štikozubec >> Korkáč je Delphin Inpala a druhý Delphin Etna....Hodně lidí tuto značku zatracuje,ale mě stačí...Zatím mě neskamali.

          Štikozubec - Profil | Čt 5.1.2017 16:12:56

          rosan >> tojo vypadaji lip to vis ze tam nejdříve zavolam mam to 45 minut autem jenom tam se mi nechce courat zbytecne a mozna je sezen i v opave videl jsem ej tu bez korku ty giant fishingy uvidim nafotim

            rosan - Profil | Čt 5.1.2017 16:11:04

            Štikozubec >> ono kdybys do toho bruntalu jel tak jim raději zavolej jestli to co chceš maji na prodejně.jinak těžka rada ale ty gians vypadaji nejlip.

              Štikozubec - Profil | Čt 5.1.2017 16:09:38

              Finnnp >> ahoj co to je za korkac?znacka a delka vypada pekne a ty další dva pruty???

                Štikozubec - Profil | Čt 5.1.2017 16:05:26

                rosan >> to mi nevadi ze nemaji civku...co se da delat dam na jeden prut a tam budou porad..jeste jeden typ na delicky od mitchelluhttp://www.rybarske-nej.cz/akce-slevy-vyprodej/akce​-1-1-zdarma/pruty-delene/rybarske-pruty-mitchell-ca​tch-carp-360-akce-1-1
                tez nebudou nejhorsi myslim ze mitchell je solidni znacka?to jsou moji horci favoriti ještě bylo mikádo tady mas odkaz ale asi nehttp://www.rybarske-nej.cz/rybarske-potreby/rybarsk​e-pruty/kaprove-delene-pruty/prut-mikado-intro-carp​-3-6-m-3-lbs-akce-1-1-2-ks uvidíme i ty mikáda vypadaj dobře kje tezke hodnotit nemam zkusenosti

                  Finnnp - Profil | Čt 5.1.2017 16:02:28

                  Mě sedí tyto....Levný,tenký,dobrý.....První korkáče stojí asi 1500 a ty druhé asi 1200 kč.

                    rosan - Profil | Čt 5.1.2017 15:58:26

                    Štikozubec >> pruty jsou važně krasne.mohla by to byt pěkna sestava.ja bral ty navi menši na ty kratke pruty to stači.akorat počitej s tim že nemaji nahradni civku ale tu ja nepotřebuju.

                      Heršvec - Profil | Čt 5.1.2017 15:51:04

                      Pallermo >> Kecá, na 10 ft klacek je to akorát. Ani velký, ani malý a na Decathlonu je seženeš za 2000,- ks.

                        Štikozubec - Profil | Čt 5.1.2017 15:48:06

                        rosan >> no vypadaji taky dobře budu muset zajet do toho bruntalu se podivat osobne a uvidíme me se zalibily hodne tyhle http://www.rybarske-nej.cz/rybarske-potreby/rybarsk​e-pruty/kaprove-delene-pruty/prut-giants-fishing-lx​r-carp-12ft-3lb-akce-1-1
                        a k tomu bych koupil ty navijáky co mas ty od toho mitchllu ale velikost 6500 a bylo by to podle me ok mozna i ty 5500 ale spis o něco vetsi s téma navijakama si mi dal mooccc dobrou inspiraci
                        uvidim co ty pruty ale i ty giants fishing vypadaji dobře ne?

                          rosan - Profil | Čt 5.1.2017 15:29:41

                          Štikozubec >> tenhle prut jsem kdysi měl ve 390.byl celkem dobry ..mrkni cena za dva je dobra.http://www.rybarske-nej.cz/akce-slevy-vyprodej/akce​-1-1-zdarma/pruty-delene/kaprovy-prut-jrc-contact-3​-dilny-12ft-3-00lb-akce-1-1-zdarma-

                            Pallermo - Profil | Čt 5.1.2017 15:27:21

                            Ewa Farna >> dobre usetrim :D chtel bych kus do 2000kc

                              Ewa Farna - Profil | Čt 5.1.2017 15:26:04

                              Pallermo >> to sou giganti. Na 10ft urcite ne.

                                rosan - Profil | Čt 5.1.2017 15:24:09

                                Štikozubec >> trojděličky vubec nevedu jen dvojdily a kaprove teleskopy.

                                  Pallermo - Profil | Čt 5.1.2017 15:21:40

                                  ja premyslim o techle na ty pruty

                                    Štikozubec - Profil | Čt 5.1.2017 15:17:32

                                    rosan >> urcite se podivam ...mel bys nejake doporuceni na trojdelicky delka 3,6m 2,75lb az 3lb za rozumne peníze?

                                      rosan - Profil | Čt 5.1.2017 15:16:00

                                        rosan - Profil | Čt 5.1.2017 15:14:27

                                        Štikozubec >> ahoj jo mam ale dal jsem je na štikovocandatove pruty.ale tyhle byly za dobre penize 690kč kus