Kaprařské děličky do 10 ft. na rybník

Zdar, chtěl bych si pořídit pruty na rybník, podmínkou je max. délka do 3m (10ft.). Chci to mít na rybníky, které jsou zarostlé a proto chci kratší. Jaké byste doporučili? A jakou vrhačku? Představuji si tak mezi 1,5 a 2,5 lbs. Nebudu s nima nahazovat daleko max. 40 m, ale spíš tak do 20 m. A beru jedině děličky (2 díly). Díky za rady.
Autor diskuse: Elgorn - Profil , 11.9.2011 kaprařina - náčiní, doplňky

NPallermo - Profil | Čt 5.1.2017 16:57:19

Finnnp >> jasny tak to jo jako jo ale ja tam byl v lete hned u silnice typek posavene broly v nem veci a nikdo nikdo :D:D asi 3 dny :D

taky bych vyrazil ale ne sam no :D

    NFinnnp - Profil | Čt 5.1.2017 16:55:30

    Pallermo >> 27 kg je tam největší......ale dá se chytit ryba přes 20 kg....Ryby dotlučený rozbodaný.....SPomkou házet minimálně 130m a taky se dá přijít za sekundu o vercajk...Byl jsem tam třikrát a už tam nejedu......Balkán je velikej.Kouknu jinam.

      NPallermo - Profil | Čt 5.1.2017 16:50:33

      Finnnp >> jak to pekne ryby tam jsou atd

        NFinnnp - Profil | Čt 5.1.2017 16:48:42

        Pallermo >> Tribaj....souhlasí....Hroznej rybník.

          NPallermo - Profil | Čt 5.1.2017 16:48:16

          Donn79 >> :D neni tak jedine nash :D

            NPallermo - Profil | Čt 5.1.2017 16:47:34

            Finnnp >> :)) tribal:D

              NDonn79 - Profil | Čt 5.1.2017 16:45:23

              Pallermo >> Nazdar draku
              Díky za tip na ty pruty,ale jsem tak lehce zatížený na korek,ale ani jeden z nich není v korku.

                NFinnnp - Profil | Čt 5.1.2017 16:43:23

                Pallermo >> Je.

                  NFinnnp - Profil | Čt 5.1.2017 16:43:04

                  Heršvec >> Emblém 5000 je dobrej na ty pruty....Nečetl jsem ten prvotní návrh....Jen veliký naviják.

                    NPallermo - Profil | Čt 5.1.2017 16:41:21

                    Finnnp >> neni to v chorvatsku :D ta fotka

                      NPallermo - Profil | Čt 5.1.2017 16:40:31

                      Donn79 >> koukni na daiwu black window pekne :D nebo shiman tribal :D

                        NHeršvec - Profil | Čt 5.1.2017 16:38:22

                        Finnnp >> Řikam, že ten Emblem není velkej, nevim co si představuješ pod pojmem velký naviják, ale podle mě je Emblem 5000 takovej zlatej střed.

                          NDonn79 - Profil | Čt 5.1.2017 16:35:23

                          Finnnp >> Jak jseš spokojený s těma Impalama,máš je nové,nebo už jsi s nima byl u vody?

                            NFinnnp - Profil | Čt 5.1.2017 16:34:47

                            Heršvec >> Ten prut musí být alespoň trochu vyvážený...Na pruty 10 ft....bych rozhodně velký naviják nedával.....ale ani malý.....řekl bych,že třeba Shimano 6000 GT....je tak akorát.

                              NŠtikozubec - Profil | Čt 5.1.2017 16:31:45

                              Finnnp >> tajk to jo ja mylel ze to jsou 3,6m tak at berou ahoj ja ted budu kupovat nejspíše od giants fishing troj delicky odkaz jsem tu nechal par radku nize kukni a zhodnot a anpis jsou to 3,6m 3lb tridil mají tez korekale ne tak moc jak ta impala

                                NFinnnp - Profil | Čt 5.1.2017 16:30:57

                                Donn79 >> Asi co kus to Originál...Ja jsem Etny 3,60 cork vzal i několikrát do zahraničí kde jsem jim dávál pořádně za uši....Protože prut za 1700 se láme přeci jenom lépe jak prut za 10 000.

                                  NHeršvec - Profil | Čt 5.1.2017 16:30:14

                                  Pallermo >> Vůbec ne. Radši budu mít na prutu pořádnej naviják, i když s větší cívkou, kterej zvládne velkou rybu, než nějakou malou jebku, kterou tu rybu ani neubrzdím. Vůbec bych to neřešil a fláknul bych je tam. Když jsem je objednával tak jsem se sám bál co to přijde za monstra a nakonec jsem zjistil, že je to velikost taková univerzální. Dobrý jak na 12 ft tak na 10 ft.

                                    NFinnnp - Profil | Čt 5.1.2017 16:25:54

                                    Štikozubec >> Ty na fotce jsou 3m 2,75 lb.

                                      NDonn79 - Profil | Čt 5.1.2017 16:25:54

                                      Finnnp >> Ahoj chlape
                                      Měl jsem dvě Etny v korku,asi po půl roce se mi začal korek na prutu protáčet,po týdnu to začalo i na druhém prutu.Sice to jsou kapánek měkčí pruty na 3lb,ale mě to nevadilo,ale ten protáčející se korek mě lehce zklamal.Pruty jsem prodal.
                                      Ale taky se právě dívám po nějakých kratších prutech na menší řeky a ty Impaly se mi vcelku líbí,ale mám obavu zase s toho korku,aby nedělal tu samou neplechu jako u té Etny

                                        NPallermo - Profil | Čt 5.1.2017 16:23:38

                                        Heršvec >> jj takze myslis ze to nebude moc velke :D:D tak ono se to vyuzije pripadni zdolavani z lode atd . zas