Kaprařské děličky do 10 ft. na rybník

Zdar, chtěl bych si pořídit pruty na rybník, podmínkou je max. délka do 3m (10ft.). Chci to mít na rybníky, které jsou zarostlé a proto chci kratší. Jaké byste doporučili? A jakou vrhačku? Představuji si tak mezi 1,5 a 2,5 lbs. Nebudu s nima nahazovat daleko max. 40 m, ale spíš tak do 20 m. A beru jedině děličky (2 díly). Díky za rady.
Autor diskuse: Elgorn - Profil , 11.9.2011 kaprařina - náčiní, doplňky

NIvan. - Profil | So 31.12.2016 16:06:13

Pallermo >> tieto. Baitrunner je napr. pri love nakratko nenahraditelny. Je to ovela rychlejsie, ako dotahovat dlhu brzdu. Big pit navijaky mi pridu vhodne iba v pripade vyvazky a zdolavania z lode.

    NxDanielS - Profil | So 31.12.2016 15:56:16

    kritik >> Kukni na ten Emblem BR 25A. Velikost akorát, cena horší.

      Nkritik - Profil | So 31.12.2016 14:39:54

      Na 10 ft Free Spirit E'Bank Creeper mám nasazený Ultegra CI4 5500 XSA. Snesl bych rychlejší brzdu i o chloupek menší velikost navijáku. Ale jinak supr.
      Ideální motadlo by byl níže zmiňovaný Stradic 50 a ještě mě napadá legendární Spheros 5000 FA, FB.
      Jeho velikost by byl na 10 ft klacky naprostý ideál.

        NxDanielS - Profil | So 31.12.2016 13:10:12

        Dušan_hp >> 20% sleva je asi ale jen na něco. Na stalkerování mám krátký feedry, tyhle jsou na člun. Mají pěknou akci, spíš parabolickou a půjdou použít i na násaďáky, žádný trubky lešenářský.

          NDušan_hp - Profil | So 31.12.2016 13:01:32

          xDanielS >> vim, nakupuju takhle už dlouho, všechno je levnější a ještě to mám do Berouna kousek. Jen ten Windcast neměli skladem tak jsem ho nemohl osahat. Koukal jsem na Fox Horizont 10ft 3 lbs ale ten byl strašnej tvrďák :(

            NxDanielS - Profil | So 31.12.2016 12:37:20

            Dušan_hp >> Ale hustě Habakuk 20% slevu po přihlášení :-O

              NxDanielS - Profil | So 31.12.2016 12:29:53

              Dušan_hp >> 2.5lb ale pozor, od nového roku zdraží. Jestli bys je neměl objednat ještě dnes :-)

                NDušan_hp - Profil | So 31.12.2016 12:24:54

                xDanielS >> a vzal si 2 lbs nebo 2,5? V tom ještě nemám uplně jasno. Ale i tak budou hodně podobné.

                  NxDanielS - Profil | So 31.12.2016 12:17:08

                  Dušan_hp >> Jop, vzal jsem ty samé proutky. Jsou sice měkčí, ale uvidíme, jak se na člunu osvědčí. Navi zatím vidím na ty Emcasty.

                    NDušan_hp - Profil | So 31.12.2016 12:09:28

                    xDanielS >> já chci pořídit http://www.uhabakuka.cz/index.php?ma=artdet&de=1539​6 prostě nějakou zdolávačku na menší rybníčky, případně Berounku. Zatím je osadím Excelerem a budu schánět Stradic, případně něco podobné velikosti od Daiwy, velký naviják tam nechci :(

                      NxDanielS - Profil | So 31.12.2016 11:46:45

                      Dušan_hp >> Tak, je určitě menší. Mám většího bráchu na Spod&mark a slouží dobře. Proutky už mám nachystaný, navi ještě vybírám :-)

                        NPallermo - Profil | So 31.12.2016 11:38:38

                        Dušan_hp >> tak emcast je levnejsi nez XTD

                          NPallermo - Profil | So 31.12.2016 11:36:50

                          Dušan_hp >> taky jsem mel xsc :D

                            NDušan_hp - Profil | So 31.12.2016 11:34:32

                            CT Timata >> koukám, ze převod 5,8 ma až vel. 6000

                              NCT Timata - Profil | So 31.12.2016 11:31:12

                              Dušan_hp >> no ja som mal FJ 5000 a ten nič moc na kaprarinu.

                                NDušan_hp - Profil | So 31.12.2016 11:29:44

                                xDanielS >> na tu jsem koukal také a vypadala líp než XTD a za stejné peníze.

                                  NDušan_hp - Profil | So 31.12.2016 11:28:10

                                  Pallermo >> na 10ft. bych chtěl sehnat starší verzi Stradica 5000. Velikosti i materiál vnitřnosti top. Minulý týden jsem okukovat v obchodě 5500 XTD a byl jsem docela zklamaný ze spracování. Měl jsem XSC a tam bych se také nevrátil :(

                                    NxDanielS - Profil | So 31.12.2016 11:27:11

                                    Pallermo >> Měl jsem v ruce Emcast 25A. Dvě kovový cívky, rozumná cena a rychlobrzda.

                                      NPallermo - Profil | So 31.12.2016 11:17:08

                                      anakonda >> hele s bajtem navi asi nechci a ultegry jsem dal pryc :D takze pokukuji po necem nevim ani sam po cem :D mozna nakonec vezmut soniky nebo ty daiwicky :D

                                        Nanakonda - Profil | So 31.12.2016 11:13:59

                                        Pallermo >> Na zavážení 150m vem osvědčenou kvalitu Shimano big baitruner LC medium velikost cívky je 550 nebo Shimano Ultegra 550.Fox eos jistě nebude nejhorší,ale Shimano má historii a servis v Čechách.