Černá listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání

Zdravím,chci se zeptat,zda by nebylo na škodu založit nějakou stránku(sekci),kde by se zveřejnila přezdívka,kterou má-jestli ji má dotyčný na MRKU,který si objedná zboží i třeba v inzerci a pak ho nepřevezme.S takovými "živly" má myslím zkušenost dost a dost poctivých lidí,které tady toto stojí jen peníze navíc za poštovné a třeba by se tím nějaké adresy eliminovaly.Chtěl jsem zveřejňovat adrey a kontakty,ale to po prodiskutování s administrátorem MRKU nelze,což je dle mého škoda.

Zapisujte pouze problém s daným nepoctivcem, všechny ostatní zápisy ztěžují snahu prověřit hledanou přezdívku, jestli je dotyčný na černé listině.
Autor diskuse: zdenekaa - Profil , 5.9.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Greysmen Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NGreysmen - Profil | Út 5.12.2017 12:52:19

Pánové ta "diskuze" je tady víceméně od toho, aby bylo vidět, nebo bylo možno dohledat či si prověřit před plánovanou koupí či prodejem , jméno nebo nik, jestli dotyčný nezaplatil, nebo nevyzvedl poslané zboží, nebo poslal něco co neodpovídalo popisu, pokud někdo něco prodává za víc než se někomu líbí tak to určitě hezké není, ale je to jeho boj a popřípadě ostuda pokud se to někde ukáže. Veškeré další zapisy lidí kterých se to netýká mažu!

    NNAVI73 - Profil | Ne 15.9.2019 18:13:44

    Karel.T >> u něj je problém fšecko😁

      NKarel.T - Profil | Ne 15.9.2019 17:09:51

      Díky všem za informaci.Napsal jsem mu na mail ať mi to vysvětlí.Asi se už na mail neozve, počítám.Ušetřili jste mi poštovné-:).Ještě jednou díky.

        Njarda85 - Profil | Ne 15.9.2019 17:04:16

        Karel.T >> Ať tě to ani nenapadne, parchant jeden.

          Nb.gun - Profil | Ne 15.9.2019 16:54:58

          Karel.T >> Stačí použít vyhledávání, informací je tu spousta...

          https://www.mrk.cz/diskuse.php?action=searchthis&id​=642042&q=h%E1jek

            NKarel.T - Profil | Ne 15.9.2019 16:49:50

            NAVI73 >> ahoj mohl bys mi napsat v čem byl problém?Ozval se mi na koupi prutu a navijáku nějaký Lukáš Hájek Jistebnice.Díky.Karel

              NKarel.T - Profil | Ne 15.9.2019 16:46:32

              Ahoj, ozval se mi Lukáš Hájek na koupi prutu a navijáku.Máte s ním někdo nějaké zkušenosti?

                NJKB - Profil | Ne 15.9.2019 15:40:43

                VAN HELSING. Nedoporučuji obchodovat s pánem s tímto nickem. Zamluvil si u me podběrák, ujišťování, jak si určitě přijede atd.. samozřejmě se již neozval. Nerozumím takovému jednání.

                  NPigy - Profil | Čt 29.8.2019 10:43:52

                  Pro jkrupis:
                  Zdar,
                  navijáky dnes dorazili. Jen přikládám tvoje slova co jsi psal v inzerátu:
                  navijáky v super mechanickém stavu!, pouze oděrky od běžného používání.
                  Oděrky bych asi bral, ale navijky jsou servaný kolem dokola. Co je ale nejhorší, že všechny čtyři cívky jsou oťukaný na odhozový straně.
                  Tak-že 1:0 pro tebe.

                    NRejpi - Profil | Po 19.8.2019 23:45:41

                    Nemate snim nekdo nejakou zkusenost?

                      NRejpi - Profil | Po 19.8.2019 23:44:48

                      Kazdopadne jsem byl poprve napalen clovekem, kteremu jsem se snazil vyjit vstric a poslal mu prut, jeste nez mi prislo postovne na ucet. Ktere nakonec samozrejme neposlal, a ani si prut nevyzvednul. Same vymluvy a nakonec zablokovani meho tel. cisla. Jine telefony zveda, ale jakmile se predstavim, tak hned hovor poklada. Je mu 19 let, asi by mel doma dostat na zadek, za jeho chovani..

                        NRejpi - Profil | Po 19.8.2019 23:38:30

                          NRejpi - Profil | Po 19.8.2019 23:30:11

                          Dejte si POZOR na podvodnika jmenem Petr Macek / Jagbaitsfishing, ktery se ale ve skutecnost jmenuje Jan Gloz. Je to ulhanej clovek, ktery nevyzvedava zasilky a pozdeji nezveda telefony..

                            NGreysmen - Profil | So 17.8.2019 23:44:40

                            Peter94 >> bohužel adresu nemám, loď byla na Labi hned na začátku Ú n. L směrem od Lovosic, mám jen adresu baráku pod kterým byla kotvena, ale to ti asi moc nepomúže, jen jsem se všiml ze se ve čtvrtek objevila na bazoši. Už za zmiňovaných 15000. U inzerátu na bazoši stejné tel číslo jako tady v inz. u zmíněného člena.

                              NPeter94 - Profil | So 17.8.2019 17:54:04

                              Greysmen >> to je nehoraznost!!!
                              Niektory ludia su fakt skurvenci.ako to vobec moze spravit.
                              Mozem poprosit jeho adresu?
                              Dakujem

                                NGreysmen - Profil | So 10.8.2019 14:02:01

                                Chtěl bych zde "poděkovat" kolegovi s nickek Mrakomorák. Nabízel zde na bazaru pramici s motorem, dotázal jsm se jestli by byla k prodeji bez motoru a za jakou cenu, odpověď byla 10000 souhlasil jsrm a po domluvě jsem vyrazil pro pramici z Plzně do Ústí n Labem po přijezdu na misto byli u lodi tři asi kamarádi a cena se najednou změnila z 10 na 15 tisíc. No to se mi samozřejmě nelibilo, odjel jsem tedy z Ústi domu bez pramice, timto tedy dotyčnému děkuji za 4 hodiny v autě a vyhozené punize za naftu. Pozor na něj!

                                  Ndemon4444 - Profil | Ne 28.7.2019 8:44:26

                                  jude871 >> když nemá rupie,je ti to stejně k ničemu....602826365

                                    Njude871 - Profil | Ne 28.7.2019 8:36:54

                                    Máte někdo na toho zmetka Kurecaje telefon?

                                      Njude871 - Profil | Ne 28.7.2019 8:34:40

                                      demon4444 >> Ne nedělá volal jsem tam na poštu a sami říkali, že tam má několik zásilek z Číny, že je známá firma.

                                        Ndemon4444 - Profil | Ne 28.7.2019 8:15:58

                                        Zdravím,já to sami,nic od pana Romana Kurecaje ze Žamberka nekupovat a si je to jeho styl zábavy,ještě mě napadlo,jestli nedělá na poště a takhle ji nepodporuje k....

                                          NBuffalo1969 - Profil | So 27.7.2019 15:10:08

                                          jude871 >> jako prd...rádo se stalo....