- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Černá listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání
Zdravím,chci se zeptat,zda by nebylo na škodu založit nějakou stránku(sekci),kde by se zveřejnila přezdívka,kterou má-jestli ji má dotyčný na MRKU,který si objedná zboží i třeba v inzerci a pak ho nepřevezme.S takovými "živly" má myslím zkušenost dost a dost poctivých lidí,které tady toto stojí jen peníze navíc za poštovné a třeba by se tím nějaké adresy eliminovaly.Chtěl jsem zveřejňovat adrey a kontakty,ale to po prodiskutování s administrátorem MRKU nelze,což je dle mého škoda.
Zapisujte pouze problém s daným nepoctivcem, všechny ostatní zápisy ztěžují snahu prověřit hledanou přezdívku, jestli je dotyčný na černé listině.
Zapisujte pouze problém s daným nepoctivcem, všechny ostatní zápisy ztěžují snahu prověřit hledanou přezdívku, jestli je dotyčný na černé listině.
Autor diskuse: zdenekaa - Profil , 5.9.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Greysmen Profil
Dále moderuje: Greysmen Profil
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
289x v oblíbených a 8x v ignorovaných.
- Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.
NGreysmen - Profil | Út 5.12.2017 12:52:19
Pánové ta "diskuze" je tady víceméně od toho, aby bylo vidět, nebo bylo možno dohledat či si prověřit před plánovanou koupí či prodejem , jméno nebo nik, jestli dotyčný nezaplatil, nebo nevyzvedl poslané zboží, nebo poslal něco co neodpovídalo popisu, pokud někdo něco prodává za víc než se někomu líbí tak to určitě hezké není, ale je to jeho boj a popřípadě ostuda pokud se to někde ukáže. Veškeré další zapisy lidí kterých se to netýká mažu!
NMB - Profil | Ne 12.5.2019 17:34:49
Buffalo1969 >> myslím si že mu hooooodně zvedá počet ,,rybářů,, co tu během dne nahodí
NBuffalo1969 - Profil | Ne 12.5.2019 17:31:46
jude871 >> ve své podstatě se mu divím, že ten bazar tady trpí. Věřím tomu, že s tím má jenom problémy.
Njude871 - Profil | Ne 12.5.2019 14:49:56
Takže nakonec MM na nás rýžuje?!A já jsem myslel, že je to tady o bláznech a srdcarich tohohle krásného koníčku a ne o kdejakym debhilovi,kterej mě nada do snobu kvůli navijáku , ale můj názor je , že takový hovada tady nemají co dělat.Stejne to řeknu do očí ožralýmu hovadu u vody co dělá bordel.
NSpecialista - Profil | Ne 12.5.2019 14:14:49
statik >> překupníků je hafo, rozděleni na ty co berou z UK, DE, Číny anebo retro kdekoli.
Zaplatit si inzerci nemůže, protože bez živnosti nákup-prodej už by si kokedoval od úřadů hooodně. A jestli živnost má, určitě tyhle obchody nepřiznává.
V jednom s tebou ale nesouhlasím. Inzerce zdarma není zcela jistě pouze dobrá vůle MM. A otázka je, z kolika % vůbec. Je to kšeft. Vsadil bych se, že na straně s inzeráty je jeden z nejdražších inzertních prostorů, možná hned po hlavní straně. Navíc strana bazaru nepochybně zvedá celkovou návštěvnost Mrku a tím i ceny služeb MM i cenu celého serveru.
Zaplatit si inzerci nemůže, protože bez živnosti nákup-prodej už by si kokedoval od úřadů hooodně. A jestli živnost má, určitě tyhle obchody nepřiznává.
V jednom s tebou ale nesouhlasím. Inzerce zdarma není zcela jistě pouze dobrá vůle MM. A otázka je, z kolika % vůbec. Je to kšeft. Vsadil bych se, že na straně s inzeráty je jeden z nejdražších inzertních prostorů, možná hned po hlavní straně. Navíc strana bazaru nepochybně zvedá celkovou návštěvnost Mrku a tím i ceny služeb MM i cenu celého serveru.
Nstatik - Profil | Ne 12.5.2019 13:14:51
Buffalo1969 >> musím s tebou souhlasit, je jen jeho dobrá vůle že je tady ta inzerce ,navíc zadara, takových vychcánků už tady bylo více,co si chtěli zadarmiko ohřívat polívčičku a klepl je přes prsty, takoví mají možnost prodávat jinde např. Bazoši atd, tam ale neosloví tak početnou a hlavně věci znalou základnu ,proto se snaží tady.Proto je třeba si tady toho bazaru vážit a ne toho zneužívat. Kdysi nebylo možné dát si inzerát jinak než placenou verzi, kdo chce obchodovat ve velkém,ať si to řádně zaplatí.
NErva - Profil | Ne 12.5.2019 13:04:50
Buffalo1969 - Ale dyť já MM chápu , asi jsi to špatně pochopil , já jen narážel na to, že spoustě mrk -menům vadí tihle překupníci a sami od překupníků všichni do jednoho kupujeme , jen si to ani neuvědomujeme a jestli chce tady někdo takhle podnikat , tak ať si to zaplatí ...:-)) Šlo mě o to že tu někdo nesmyslně pranýřuje člověka který nikoho neojebkal .....
NBuffalo1969 - Profil | Ne 12.5.2019 12:56:15
Erva >> Musíš si uvědomit, že MM je majitelem MRKu a co se zde bude realizovat je na jeho uvážení.
1)...........jeho MRK
2)...........jeho virtuální prostor
3)...........jeho pravidla
4)...........tím pádem jeho hrad a bez jeho svolení ani prd.
Takhle je to prostě ve světě biznisu normální a tak je to správně.
1)...........jeho MRK
2)...........jeho virtuální prostor
3)...........jeho pravidla
4)...........tím pádem jeho hrad a bez jeho svolení ani prd.
Takhle je to prostě ve světě biznisu normální a tak je to správně.
NErva - Profil | Ne 12.5.2019 11:56:52
jude871 - MM jej zablokoval jen z důvodu toho že už kupoval a následně prodával za účelem komerce a zisku a tedy že MM z toho nic nekápne , respektive že si nezaplatí např. reklamu , že je překupník je úplně jedno , když jdeš do jakéhokoliv obchodu , tak taky nakupuješ u překupníka a tohle leží spoustě lidem v žaludku ...... závist je svině , myslím že nikoho neojebkal a ani neprodal zboží které neodpovídalo popisu a že vyjádří svůj názor na Daiwisty či Shimanisty je čistě jeho názor , tedy za mě tenhle člověk sem nepatří ......
NProchyCR - Profil | Ne 12.5.2019 11:49:47
jude871 >> ten překupník sedí! Jenom za měsíc únor sedm značek prutů po 2-3 kusech! Některé dovezené ten samý den z DE! V inzerátu trapná věta "nemám pro ně využití." Svým jednáním porušuje pravidla MRKu (je zakázáno nabízet jakékoliv zboží, které nebylo pořízeno k osobnímu použití, ale za účelem prodeje (komerce)..... a potom se ještě diví, když mu M. M. maže inzeráty :-) To, že si mění Nick je čistě účelové...
NFalen - Profil | Ne 12.5.2019 10:12:59
jude871 >> blbě jsem to napsal. On jedna jako arogantní hovado.
NNeznaboh:-D - Profil | Ne 12.5.2019 9:47:15
Ahoj. Co se Jury - Bagon- tyce. Par veci ode me bral. V pripade, ze bych chtel brat neco v Brne a dotycny mi nechtel poslat, tak mi pro to zajel, koupil a poslal... Za me dobry!!! Mozna nekdy to zneni inzeratu neni uplne idealni:-) druha vec ceho jsem si vsiml je, ze mozna existuji dva Jirkove v Brne. Protoze, jsem jednou na bazosi nasel myslim navijaky, a bylo tam uvedene jmeno Jirka, ale cislo na tlf a smerovka nesedely, tak jsem Jirkovi Bagon volal jestli mi je necha. Vubec nevedel o co jde... To je jen mimo soutez:-)
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic












