Černá listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání

Zdravím,chci se zeptat,zda by nebylo na škodu založit nějakou stránku(sekci),kde by se zveřejnila přezdívka,kterou má-jestli ji má dotyčný na MRKU,který si objedná zboží i třeba v inzerci a pak ho nepřevezme.S takovými "živly" má myslím zkušenost dost a dost poctivých lidí,které tady toto stojí jen peníze navíc za poštovné a třeba by se tím nějaké adresy eliminovaly.Chtěl jsem zveřejňovat adrey a kontakty,ale to po prodiskutování s administrátorem MRKU nelze,což je dle mého škoda.

Zapisujte pouze problém s daným nepoctivcem, všechny ostatní zápisy ztěžují snahu prověřit hledanou přezdívku, jestli je dotyčný na černé listině.
Autor diskuse: zdenekaa - Profil , 5.9.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Greysmen Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Greysmen - Profil | Út 5.12.2017 12:52:19

Pánové ta "diskuze" je tady víceméně od toho, aby bylo vidět, nebo bylo možno dohledat či si prověřit před plánovanou koupí či prodejem , jméno nebo nik, jestli dotyčný nezaplatil, nebo nevyzvedl poslané zboží, nebo poslal něco co neodpovídalo popisu, pokud někdo něco prodává za víc než se někomu líbí tak to určitě hezké není, ale je to jeho boj a popřípadě ostuda pokud se to někde ukáže. Veškeré další zapisy lidí kterých se to netýká mažu!

    Kvodě - Profil | Ne 4.3.2018 13:59:29

    Dobrý den, Matt91-cz . Už je to týden, co čekám až se mi ozvete. Když jsem od Vás kupoval prut Blue Bird, ptal jsem se, jestli máte zkušenosti se zasíláním takto jemných prutů. Ptal jsem se proto, že už mi jednou takto prut zabalený přišel. Tenkrát byl ale bez úhony. Opravdu nestačí zabalit udici do novin a přemotat to fólií. Prut je totiž zlámaný, ale to už víte. Zpočátku to vypadalo, že se k tomu postavíte jako rovný člověk. Ale 6. den se neozýváte, tak Vám chci říct, že až si budete někdy ztěžovat, že vás někdo okradl, nebo se nezachoval fér, tak si vzpomeňte, jak jste se zachoval vy ke mně. Snad se Vám to brzy vrátí!

      Olson - Profil | So 17.2.2018 18:53:07

      vydra Lucky >> jo jo chápu.Je blbej a nedomyslel co z toho potom je za zbytečné problémy...

        vydra Lucky - Profil | So 17.2.2018 13:00:32

        Olson >> Netuším proč tak jednal, o zboží jsem stál, ale vypekl mě. Škoda. Nepřišel jsem o žádnou investici, jen o možnost koupit věc, která mě zajímala. Mnoha lidem tu jsem platil předem, i pár tisíc, a pohoda. Tohle pak jednoho nepotěší. Říkám tomu varovný prst ... 😀

          Tany - Profil | So 17.2.2018 2:24:45

          Ahoj,já od člena ctsuk kupoval nedávno cívky na navijáky a v pohodě bez problému..Dokonce jsem poslal peníze předem.Balík došel jak měl,cívky jako nové.Takže za mně OK.

            Olson - Profil | Pá 16.2.2018 23:41:50

            vydra Lucky >> Ahoj.já od Luckycarp kupoval předloni pruty Fox duo lite a bez jediného problémů.Sraz u Hornbachu na Černém mostě a pruty jako nové přesně jak popisoval v bazaru!!!!Hold se asi změnil 😁

              NAVI73 - Profil | Pá 16.2.2018 22:33:08

              Je zde ještě někdo komu LUKÁŠ HÁJEK něco dluží či ho nějakým způsobem podvedl? Prosím SZ.

                Vendys 65 - Profil | Pá 16.2.2018 19:50:00

                PYTLAKS >>
                Čus, jako by jsi to neznal pro dobrotu na žebrotu....

                  jarda85 - Profil | Pá 16.2.2018 10:48:08

                  Už jsi mě pan Lovec12 dal do ignorance, pánové buďte opatrní,už mi psalo více lidí ze jde o toho dotyčného co jsem psal. Hezký den.

                    jarda85 - Profil | Pá 16.2.2018 8:47:07

                    Greysmen >> Takový lidi mě dokážou zvednout nálada, ale jsem rád že budou ostatní vědět co je dotyčný zač.😊

                      Greysmen - Profil | Pá 16.2.2018 8:44:51

                      jarda85 >> výsosti nenechte cloumamt prchlivost vašim majestátem.

                        jarda85 - Profil | Pá 16.2.2018 8:03:17

                        Pane LOVEC12 vy asi normální nebudete co, každý kdo mě wma tak moc dobře ví,že zboží které o demne koupil či já od někoho jsem si vždy vyzvedl. Jsi opravdu ubohý kréten, a to co jsi mi napsal vložím do této diskuze ať všichni vidí jako jsi magor.

                          PYTLAKS - Profil | Čt 15.2.2018 21:23:49

                          Vendys 65 >> bych se na něho vyprdl,ať si dojede když chce

                            jarda85 - Profil | Čt 15.2.2018 21:00:12

                            Vendys 65 >> To je normální, to zkoušel i na mě.

                              Vendys 65 - Profil | Čt 15.2.2018 20:48:54

                              jarda85 >> Ahoj, připadalo že tady koupí a prodá dál, zboží si převzal, osobně jsem mu to dovezl, kde si ho vyzkoušel a upozornil na závady, cca po hodině mi volá, že to ruší , takže jsem vracel peníze , nejde mi o peníze , ale o můj čas.

                                jarda85 - Profil | Čt 15.2.2018 20:26:37

                                Vendys 65 >> Zase začíná,asi to zkouší i někde jinde že.

                                  Vendys 65 - Profil | Čt 15.2.2018 19:59:47

                                  vydra Lucky >>
                                  Čauves, podobná dnešní zkušenost s panem Hájkem.

                                    jarda85 - Profil | Čt 15.2.2018 19:34:08

                                    Dejv >> No právě, to bude taky nějaký darebák, na mě byl arogantní jako prase a ještě mi slušně vynadal. Kok.ot

                                      Dejv - Profil | Čt 15.2.2018 19:08:37

                                      jarda85 >> a za 1600 ho nikdo nechtěl, tak ho zdražil :-)

                                        jarda85 - Profil | Čt 15.2.2018 19:08:13

                                        Ano bude to 100% on, i podle jeho nových inzerátů. Díval jsem se zpět do uložených zpráv. Pozor na něj!!!!

                                          jarda85 - Profil | Čt 15.2.2018 19:02:53

                                          ZDRAVÍM VŠECHNY POCTIVÉ RYBÁŘE, TADY TENHLE INZERÁT TU UŽ BYL POD NICKEM BOUDA,BOUĎAK, ASI SI UDĚLAL NOVÝ NICK, DÁVEJ SI POZOR. V MINULOSTI S NÍM BYLI TAKY PROBLÉMY.Prodej ryb.deštníku s bočnicemi zn.Gianst Fishing Umbrella Cover 2,5m.Nastavitelný kloub,odnímatelná bočnice s předním uzavřením.Cena-1650kč Vejde se tam aj lehátko.
                                          lovec12