- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Černá listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání
Zapisujte pouze problém s daným nepoctivcem, všechny ostatní zápisy ztěžují snahu prověřit hledanou přezdívku, jestli je dotyčný na černé listině.
Dále moderuje: Greysmen Profil
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
289x v oblíbených a 8x v ignorovaných.
- Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.
NGreysmen - Profil | Út 5.12.2017 12:52:19
NPatrik - Profil | St 4.1.2017 14:25:31
Jistě, napřed jsem mi sám napsal, že máte cestu do Ikei, pak jste chtěl po mě adresu a telefon.
A teď tady píšete, že jste měl cestu do Ikei kvůli mě...
Adresu a telefon jsem vám dal proto, že jste to po mě chtěl a myslel jsem si, že kvůli tomu, abyste si našel na mapě, jak to máte daleko a taky mi mohl logicky zavolat kvůli další domluvě.
Nemám problém někomu dát adresu, právě proto, že jsem rozhodně nechtěl někoho povdést. Kdybych chtěl, tak bych logicky nikomu adresu nedával, ne?
NJKB - Profil | St 4.1.2017 14:23:18
NPatrik - Profil | St 4.1.2017 14:22:36
Jak mi mělo být jasné, že jste na cestě? Já jsem vám večer nepotvrdil, že ano, protože jsem u toho už neseděl. Jen vy sám jste napsal, že domluveno.
Nikdo mi ráno nevolal, že vyjíždí, tak mám být jasnovidec?
A telefon na vás jsem neměl, proto jsem napsal zprávu tady přes mrk
NJKB - Profil | St 4.1.2017 14:20:24
NJKB - Profil | St 4.1.2017 14:16:57
NPatrik - Profil | St 4.1.2017 14:16:06
Všechny ty věci už jsem poslal a nikoho jsem nepodvedl. Takže toto nevidím jako problém
NPatrik - Profil | St 4.1.2017 14:12:48
NSpecialista - Profil | St 4.1.2017 14:11:35
NPatrik - Profil | St 4.1.2017 13:44:41
Měl jsem v bazaru navijáky.
V neděli mi psal zájemce, že je vezme. Pak se ale odmlčel. Včera mi psal JKB a chtěl je asi o 600 levněji, že je to jeho strop a pořád že víc nedá. Tak jsem mu psal, že níž než na 5500 nejdu (chtěl je za 5).
Pak večer napsal, že teda dá těch 5500 a že by dojel, protože má cestu do Brna do Ikei (takže asi nejel 200 km kvůli mě, jak tady píše, ale 15 km z Ikei k nám. Ale to je jedno. I tak je to samozřejmě blbé a rozhodně jsem to tak nechtěl.
Jakmile mi včera napsal, že teda dá těch 5500, tak jsem zjišťoval u toho předchozího zájemce, jestli se odmlčel schválně, nebo jak to je. A inzerát jsem smazal. Podotýkám, že jsem JKB prodej do té doby nepotvrdil. Jen on sám mi napsal, že teda domluveno, což jsem už nečetl.
První zájemce mi ale volal dnes ráno a že s tím počítá, že jen neodepsal.
Byl první, proto bylo nefér to dát druhému. Hned jsem tedy napsal tady na mrku zprávu JKB s omluvou a stejným vysvětlením jako píši tady všem (telefon jsem na něho neměl). Netušil jsem, že už je někde na cestě, když ode mě neměl potvrzené, že teda s tím počítám.
Viděl jsem pak ve zprávách, že to četl, nic neodepsal ani nikdo nevolal.
Pokud je někdo tak chytrý, že tady píše, že ve vesnici není kam jít, tak ho vyvedu z omylu, protože jsem byl asi od půl 12 s kamarádem, se kterým dělám tu koupelnu, v hospodě, kam jsem ho pozval na oběd, protože u nás v patře neteče voda, když to máme rozdělané. Jeho autem, proto moje bylo doma u baráku.
A dávat do držky mému otci? To snad nemyslíte už vážně, ne? Ten byl od rána na služebce, dojel a vůbec nevěděl o co jde. Jen viděl mé auto u baráku, tak si logicky asi myslel, že jsem doma.
Po obědě jsme se zhruba v 1 vrátili domů, otec za mnou doběhl, že tu někdo byl a na mobilu jsem našel asi 10 nepřijatých hovorů, tak mrknu ještě do soukromých zpráv a pak vidím tady tu bouřlivou diskusi.
Chápu, že pokud se stalo to, co tady JKB píše, tak je to z jeho pohledu hodně blbé a taky bych byl pěkně naštvaný.
Tímto se mu omlouvám ještě jednou veřejně tady a veřejně tady píši, že jsem ochotný mu poslat na účet něco na benzin jako kompenzaci té cesty.
Nebylo to udělané schválně.
Na mrku mám registraci už spoustu let, prodal a koupil jsem tady hodně věcí a nikdo se mnou nikdy problém neměl.
Nebo snad má někdo další z vás se mnou špatnou zkušenost?
Klidně to sem napište
Njarda85 - Profil | St 4.1.2017 13:24:46
NPallermo - Profil | St 4.1.2017 13:12:15
http://www.mrk.cz/clen.php3?id=55688
domluvil jsem se ze mu to odveze synovec k nemu v utery pred 12 h nez pojede do prace
bouzel v utery rano mi napsal ze to nechce :D:D
Nb.gun - Profil | St 4.1.2017 12:55:53
NJKB - Profil | St 4.1.2017 12:27:06
NMaky Holy - Profil | Út 3.1.2017 11:25:25
NBuffalo1969 - Profil | Pá 30.12.2016 17:21:01
NNeutron - Profil | Pá 30.12.2016 13:44:37
Telefon mi nevzal, byť byl na Mrku aktivní. Napsal jsem mu SZ, tu si přečetl a nereagoval.
NNeutron - Profil | Pá 30.12.2016 11:35:46
Ncechura09 - Profil | St 28.12.2016 18:57:38
Diskuzi jsem četl, obrázek jsem si udělal, očekávám výmaz.
MB měl smůlu, narazil na chudáka, to je můj názor............... jura
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...













