Carp cup Koblov 2011

Volná diskuze o 116-ti hodinovém kaprařském maratonu.
http://carp-cup-koblov-2011.webnode.cz/
Autor diskuse: roman.sport - Profil , 25.8.2011 kaprařina - závodní sektor

pete48 - Profil | Pá 16.9.2011 8:11:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Fishky >> Nepovažuji se za znalce, ale profil dna mám trochu zmapovaný. Je to jeden velký lavor, hloubka 2,5 - 3m a na dně tak 20cm bahna, v sektorech 12 a 13 jsou menší vyvýšeniny tak do hloubky 2m. Sektory 10 a 11 asi nejslabší, hloubka do 1,5m a hodně bahna. Sektor 4 mezi břehem a ostrovem vybagrovaná díra do hloubky skoro 5m, na dně bahno a drží se tam sumci. Sektor 1 býval asi nejlepší, vyváželo se až pod břeh k propoji s malým jezírkem, ale od povodní nic moc. Mezi sektory 16 a 17 na úrovni ostrova je lavice cca 12x5m z hlobky 2,8 na 1,6m na ní je čistý štěrk. Ostatní sektory zhruba srovnatelné, pouze v ose rybníka leží podélně 5 vzrostlých stromů, tři jsou v sektorech 18, 19 a 20 a dva leží v sektorech 14,15 a 16. Snad ti tohle info bude stačit.

    Fishky - Profil | Čt 15.9.2011 13:50:47

    Jsou tu znalci Koblova? Bylo by možné popsat která místa jsou z mapky závodů "TOP", resp. mají větší šanci dostat se na bednu, či případně proč? Koblov neznám, ale zajímal by mě pohled těch co jej znají - zda jsou místa vyrovnaná, či jsou tam lepší (horší) a případně proč?

      roman.sport - Profil | Čt 15.9.2011 9:38:25

      CDB >> To jsem rád,pošli mi e-mail,kam Ti mám poslat informace o platbě startovného.Roman

        CDB - Profil | St 14.9.2011 19:38:44

        roman.sport >> zdar,Lejsek mě nakonec ukecal,takže pojedu

          roman.sport - Profil | St 14.9.2011 13:26:17

          zdeněk21 >> My měli přesně 3m a 12 cm,ale pššššt.

            zdeněk21 - Profil | St 14.9.2011 13:22:50

            roman.sport >> výborně! chystám návazec dva metry devadesát devět :-)

              roman.sport - Profil | St 14.9.2011 13:20:45

              roman.sport >> Překážky vystupují nad hladinu(stromy),takže jsou vidět.Hloubka kolem 3,5m,bez lavic.

                roman.sport - Profil | St 14.9.2011 13:18:27

                Fishky >> Nee,bohužel není,ale není tam nic moc zajímavýho.Skoro taková vana.Roman

                  roman.sport - Profil | St 14.9.2011 13:17:03

                  zdeněk21 >> Zhruba půl metru pod hladinou,zkoušeli jsme to i na hladině,ale bez ůspěchu.

                    Fishky - Profil | St 14.9.2011 13:16:34

                    Je někde ke shlédnutí profilová mapa dna Koblova? /jaká je tam hloubka či rozdíly mezi místy, zda jsou lavice nerovnosti či jen "lavor", překážky.../

                      zdeněk21 - Profil | St 14.9.2011 13:15:33

                      roman.sport >> takže brali to na hladině nebo tak do půl metru pod ní? měli jste s nástrahou vizuální kontakt? to je ten největší adrenalin, kdy nástraha zmizí, ale vlasec se ještě nenapíná...

                        roman.sport - Profil | St 14.9.2011 12:46:57

                        zdeněk21 >> To my máme zase jinou vychytávku,mrni sem první článek:http://www.grauvell.cz/index.php?option=com_content​&view=category&layout=blog&id=12&Itemid=23

                          zdeněk21 - Profil | St 14.9.2011 10:16:03

                          Fishky >> jo, to znám... co udělat, když někde uprostřed sbírají z hladiny a jak dostat lehkou nástrahu (ať už rohlík nebo plovku, když se smí jen bolie) právě mezi ně. jeden fígl: matice M8, kostka cukru, provléknout smyčku a hodit. cukr se rozpustí, matice zůstane na dně (promiň, přírodo) a nástraha vyplave na hladinu. Zásadní nepřátelé tohoto způsobu: vítr a hlavně kachny, kachny, kachny...

                            Fishky - Profil | Po 12.9.2011 19:41:06

                            zdeněk21 >> pět cenťáků nic neřeší, to mu naopak usnadníš a dáš mu to pěkně pod frňák a pokud jde o esenci, tak to mu je často uplně fuk, jak tama zrovna jede či to má na koberci jiných nástrah, tak to šlukne a šmitec. Zvedal jsem to od 30cm nahoru, jen s návazcem kolem 200 cm se už blbě nahazuje :-)

                              pete48 - Profil | Po 12.9.2011 18:58:01

                              zdeněk21 >> můžete být všichni v klidu, za měsíc a půl od nasazení se na břeh podívali jenom dva.

                                zdeněk21 - Profil | Po 12.9.2011 15:59:16

                                Fishky >> kromě jedné výjimky mi všichni jeseteři přišli na plovku s betalinem (ovocná příchuť) a tak pět cenťáků nade dnem... prostě v lásce, válce a v počasí už neplatí žádná pravidla. O rybách to platí tuplem :-)

                                  Kocháč - Profil | So 10.9.2011 16:49:27

                                  Fishky >> Taky jsme nechytili žádného a měl jsem z toho radost, že se nám podařilo je nechytat, hnusný ryby

                                    Fishky - Profil | So 10.9.2011 16:46:15

                                    Kocháč >> žádného.

                                      Kocháč - Profil | So 10.9.2011 13:52:47

                                      Fishky >> kolik jste chytili na závodech v Jestřabkách CDB cup jeseterů?

                                        roman.sport - Profil | So 10.9.2011 5:40:37

                                        Samozřejmě o těch jeseterech vím a nemám z toho moc velkou radost,ale na druhou stranu jich je tam jen pár a zas tak moc se netahají.Roman