Kdo mi poradí s výběrem boilie a návazců?

Mam odskoušene bolie od sporcarp a bylo celkem slušně za tu cenu bolie se mi osvěčilo ,skoušel jsem bolie i od tandem baits a to mě hodně sklamalo proto bych se rad zeptal jakou značku kdo zvas preferuje a ještě na nějake typy navazcu ktere se vam osvěčili.
Autor diskuse: daiwe - Profil , 19.7.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

NPřemet:-) - Profil | St 20.7.2011 14:56:06

Pvl >> Hotový svatý muž

    Nloveckaprů - Profil | St 20.7.2011 14:43:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    no a opět jsme se dostali k diskuzi o našem ne tak bystrém kolegovi. Neříkám, že to není sranda, ale... Tady Daiwe by rád slyšel pár odpovědí na to, na co se ptal a ne pár fotek s až úchylně vypadajícím pájou...

      NPvl - Profil | St 20.7.2011 14:34:12

      Přemet:-) >> Takovej jsem já :o§)) EDIT : mám totiž nezměrnou trpělivost :o§))

        Nkritik - Profil | St 20.7.2011 0:30:38

        Pavel Z >> Co je to za bukwici na té fotce ?? Vypadá skoro jako Pajos07 nebo skorojako VisionPajaBaits :-))))

          NCARP DEVIL KK - Profil | Út 19.7.2011 23:54:17

          Soulfish >> no konečně

            NCARP DEVIL KK - Profil | Út 19.7.2011 23:53:51

            Pavel Z >> ty ses taky defo zejtra budes tady mit tvoju fotku ale upravenou ty nebudes mikam davat my fotky se mnou bez myho povolení

              Nsauron13 - Profil | Út 19.7.2011 23:21:02

              Pavel Z >> ... on je žena :)))))

                NSuperShad - Profil | Út 19.7.2011 23:17:38

                Pavel Z >> To budou rudé tvářičky po poušťákově návštěvě :-D a možná i zadeček :-D

                  NPavel Z - Profil | Út 19.7.2011 23:16:28

                  CARP DEVIL KK >> Nedej se ty nepotřebuješ poučování přirozená inteligence ti kouká z očí

                    NSoulfish - Profil | Út 19.7.2011 23:12:04

                    CARP DEVIL KK >> A víš co? Nejspíš jo, jinak se u Tvých příspěvků už nikdy nepobavím :))

                      NCARP DEVIL KK - Profil | Út 19.7.2011 23:04:08

                      Soulfish >> di si upozornovat někoho jinýho jo ?

                        Nkroupa - Profil | Út 19.7.2011 22:58:18

                        Soulfish >> upozorneni nepomuze, musime se s tim naucit zit o))))

                          NPoušťák - Profil | Út 19.7.2011 22:56:57

                          Pavel Z >> )))))))))))))

                            NPavel Z - Profil | Út 19.7.2011 22:55:57

                            Poušťák >> Nerosčiluj se to ti nestačí jedna kartička :-)

                              NSoulfish - Profil | Út 19.7.2011 22:52:15

                              CARP DEVIL KK >> asi mu vadí tvá gramatická "vychytanost" :)))
                              (gramatika je u tebe - jako u mnoha dalších zdejších uživatelů - na velmi nízké úrovni). Ber to jen jako upozornění.

                                Nloveckaprů - Profil | Út 19.7.2011 22:24:09

                                radši se na rybařinu vykašli. Na Sportcarp už nic nechytneš :D

                                  NCARP DEVIL KK - Profil | Út 19.7.2011 22:08:28

                                  Přemet:-) >> ted jsem te nepochopil napis me to zkracene a srozumitelne nejak ty tvy zapisi nechapu dik

                                    NPřemet:-) - Profil | Út 19.7.2011 22:02:15

                                    CARP DEVIL KK >> Pajo, nechtel jsem na tebe nikdy reagovat, ale dnes trosku pretekl hrnec me tolerance. Proc si proboha po sobe nejdriv svuj zapis neprectes, nez ho vypustis do sveta? Vzdyt takhle si o tobe kazdy mysli, ze musis byt uplne dementni? To ti to nevadi???

                                      NPřemet:-) - Profil | Út 19.7.2011 21:54:50

                                      Prominte, panove, hrozne se divim lidem jako jste Vy (ted narazim treba na foxxe, Poustaka, Pvl atd..), ze porad mate nervy odpovidat na s prominutim tak dementni otazky jako je tato a spousta dalsich zde na Mrku. Vzdyt to tu je tisickrat dokola a vzdy se najde nekdo nove registrovany, kdo je proste jenom liny pouzit okenko pro vyhledavani. Proc proste takove otazky neignorujete a nedonutite tak zadavatele trosku zapojit mozek a prohledat si historii??? Prijde mi to jako u blbych na dvorecku. Neberte to jako utok na svou osobu, jen by me zajimalo, kde berete tu silu na zodpovezeni :-) Vite, jak by se pozvedla hodnota Mrku, kdyby se zde resily opravdu jenom otazky, ktere budou mit prinos i pro vsechny ostatni a na jan pro lineho zadavatele? Sam jiz velice dlouhou dobu jenom monitoruji deni zde na Mrku a prispivam pouze do svych "domovskych" otazek, jelikoz jsem zde proste nenasel takovou, ktera by stala za diskuzi. Pisi z mobilu, tak proto bez diakritiky, to kdyby me chtel nekdo napadnout, ze neumim psat :-)

                                        NPoušťák - Profil | Út 19.7.2011 21:30:09

                                        Tulo >> neboj,jsem ve velice dobré náladě..))))))))))