Kdo mi poradí s výběrem boilie a návazců?

Mam odskoušene bolie od sporcarp a bylo celkem slušně za tu cenu bolie se mi osvěčilo ,skoušel jsem bolie i od tandem baits a to mě hodně sklamalo proto bych se rad zeptal jakou značku kdo zvas preferuje a ještě na nějake typy navazcu ktere se vam osvěčili.
Autor diskuse: daiwe - Profil , 19.7.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

NTulo - Profil | Út 19.7.2011 21:27:17

Poušťák >> pozor na cévku:))

    NPoušťák - Profil | Út 19.7.2011 21:24:24

    clarence >> ))))))))))))))))))))vím))))))))))))

      Nclarence - Profil | Út 19.7.2011 21:23:43

      Poušťák >> Čekám kartu v jiný otázce (zlomený prut).J

        NPoušťák - Profil | Út 19.7.2011 21:21:19

        clarence >> jj,nejsi sám,ale ten blb byl buď zneužívanej,nebo vypadl tátovi z kočárku na hlavu(5x)..)))

          Nclarence - Profil | Út 19.7.2011 21:19:10

          Poušťák >> Jenom bych rád věděl podle jakého klíče udělují pořadí a auru když se podívám na jeho kartu tak bych se z toho poblil.J

            NPoušťák - Profil | Út 19.7.2011 21:16:27

            clarence >> )))))))))on nesmí být moc bitej,bo zapomene posledních pár písmen a sousloví co zná..))))

              NPoušťák - Profil | Út 19.7.2011 21:14:55

              Pvl >> já už jsem prostě takovej starej rejpal..)))))

                Nclarence - Profil | Út 19.7.2011 21:13:38

                Poušťák >> Prosím tě jednu za mne já mám z Kolína daleko ale taky bych se sním rád seznámil.J

                  NPoušťák - Profil | Út 19.7.2011 21:10:30

                  CARP DEVIL KK >> až pojedu ty sráči přes vás,tak si tě pozvu na vysvětlení tvých titulů a věř,že tě bude huba pálit,jak má od pořádnýho dědka.HAJZLE ULHANEJ A NEVYCHOVANEJ.Zatím jsem na Mrku většího Dementěva než jsi ty neviděl,a že česky ani moravsky neumíš,tak to ví celá republika DEBILE.

                    NToufi - Profil | Út 19.7.2011 20:40:43

                    CARP DEVIL KK >> Nevím, přes co sem dáváš příspěvky, ale to se opravdu nedá číst, otevři si okno pro psaní, klikni do něj pravím tlačítkem na myši a v tabulce vyber položku Languages (jazyky) a v ní vyber Czech. Potom ti to samo červenou vlnovkou ukáže, kde máš v českém jazyce nedostatky. Nazdar

                      NHermis_s - Profil | Út 19.7.2011 20:15:05

                      CARP DEVIL KK >> chlape,je rec o tobe!

                        Nloda30 - Profil | Út 19.7.2011 20:06:52

                        CARP DEVIL KK >> Pokud zjistil, že má pravdu, tak chápu, že už nemá potřebu reagovat.

                          NCARP DEVIL KK - Profil | Út 19.7.2011 20:06:03

                          Hermis_s >> :-P

                            NHermis_s - Profil | Út 19.7.2011 20:05:02

                            CARP DEVIL KK >> Ono je tezky verit notorickemu lhari:))

                              NCARP DEVIL KK - Profil | Út 19.7.2011 20:04:00

                              loda30 >> ne on zjistil ze ma pravdu ja a radsi na to prdi

                                Nloda30 - Profil | Út 19.7.2011 20:03:04

                                CARP DEVIL KK >> Nebo spíše pochopil, že to nemá cenu...nejhorší je srážka s .....

                                  NPvl - Profil | Út 19.7.2011 19:59:33

                                  Poušťák >> Člověče nemůžeš se přece do každýho navážet :o§))

                                    NCARP DEVIL KK - Profil | Út 19.7.2011 19:56:35

                                    kroupa >> k nemu ne ale k tobe jo a divej uz nereaguje ze poznal ze je to pravda vocasek

                                      NCARP DEVIL KK - Profil | Út 19.7.2011 19:56:14

                                      Poušťák >> hele a staci se podivat na tento odkaz a pak zjistis ze jsou to my navazce tak uz nepopdezirej a vys*r se na me http://www.mrk.cz/all_inserts.php3?from=120&zadal=4​3102&action=pictemp

                                        Nkroupa - Profil | Út 19.7.2011 19:55:42

                                        CARP DEVIL KK >> ale pak se nediv kdyz takhle utocis na lidi, ze te kazdej posila do prdele !! Rada ode mne, chovej se slusneji !!!