Kdo mi poradí s výběrem boilie a návazců?

Mam odskoušene bolie od sporcarp a bylo celkem slušně za tu cenu bolie se mi osvěčilo ,skoušel jsem bolie i od tandem baits a to mě hodně sklamalo proto bych se rad zeptal jakou značku kdo zvas preferuje a ještě na nějake typy navazcu ktere se vam osvěčili.
Autor diskuse: daiwe - Profil , 19.7.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

Kockopes - Profil | Út 24.1.2012 13:47:37

TWIN 69 >> od 1. ledna letošního roku??..takže sortiment v prodeji od Mivardi je pouze Mivardi nikoliv CDB?

    TWIN 69 - Profil | Út 24.1.2012 13:47:12

    dosec >> Je začátek roku,takže ještě nebyl čas vyrazit k vodě.Ale nějaké obavy z toho nemám.Osvědčené věci jako je Cherry a Kapří guláš budou pořád dobrý.

      Jirka Rybka - Profil | Út 24.1.2012 13:41:20

      daiwe - >> každý má nějakou oblíbenou ale to víš 100 lidí 100 názorů, já osobně kombinuji firmu akvárius baits která mě letos přinesla ze svazových vod 10 ryb přes 10 kg , jednu 18 kg , 2 ryby 16 a 16,5 kg, a do loňská carp deil baits toto boilies mě přineslo také několik ryb přes 10 kg. chytej na to co ti funguje většinou se nevyplatí experimentovat, letos budu u osvědčeného boilies Akvarius a CDB Mivardi,

      a pokud chceš esperimentovat osobně bych se vyhnul boilisu z polska, to není boilies ale gumové koule plné mouky a krupice, dobře to váže a je to levný plnivo, místo ptačích zobů

      kup radši kvalitní dražší koupíš toho mín ale víc nachytáš,

        dosec - Profil | Út 24.1.2012 13:40:59

        TWIN 69 >> takže to tak dlouho co jsi přešel není :-)) myslel jsem co máš vyzkoušeno po spojení

          TWIN 69 - Profil | Út 24.1.2012 13:32:37

          dosec >> osobně mám vyzkoušenýho Vyzutýho Tondu.CDB pod značku Mivardi přešlo od 1.ledna po delší vzájemné dohodě.

            TWIN 69 - Profil | Út 24.1.2012 13:31:10

            Jirka Rybka >> Přesně jak píšeš,akorát boilies ,pelety apod. budou pod značkou Rapid.Nabídka je hodně zajímavá a já stejně zůstanu u svých oblíbených produktů.K tomu maximálně přihodím Jahoda-Halibut a Nahnilý krab.

              dosec - Profil | Út 24.1.2012 13:30:06

              TWIN 69 >> a od jakého data pod Mivardi je a co jsi už zkusil ?

                Jirka Rybka - Profil | Út 24.1.2012 13:27:50

                TWIN 69 >> jj kočkopes od nového roku je firma CDB a p.fiala pod křídly Mivardi a bude se to jmenovat CDB Mivardi,

                  TWIN 69 - Profil | Út 24.1.2012 13:25:38

                  Kockopes >> Vážně Mivardi,přešel jsem na něho od té doby co je pod touhle značkou CDB.Nebudu měnit značku jenom kvůli změně loga.Pro mne je podstatné kdo za těma výrobkama stojí a ne logo.A Lojza Fiala je zárukou kvality.

                    Kockopes - Profil | Út 24.1.2012 13:20:52

                    TWIN 69 >> Vážně Mivardi?? vím že cena nikdy neodráží kvalitu, ale nečekal jsem že by to někdo výslovně preferoval

                      TWIN 69 - Profil | Út 24.1.2012 13:11:55

                      Ahoj,je tady na Mrku toho tolik,že než to přečteš,tak Ti z toho praskne vobuch.Ať už se jedná o boiliesky nebo návazce,vždy si tady něco najdeš.
                      Vsaď na jednu značku a z ní se pokus vyždímat maximum.Osobně preferuji CDB,teď už Mivardi.

                        Kockopes - Profil | Út 24.1.2012 12:54:01

                        Toufi >> zdravím reaguji sice na starší příspěvěk, ale chci se zeptat jesli jde docílit, podle vaší fotky plovoucí boilie za pomocí stejného průměru, jak klasického tak pop up

                          RomanBA - Profil | Po 25.7.2011 20:04:41

                          daiwe - >>ja sa pripajam k uzivatelovi Blade8 a taktiez ti doporucujem Mikbaits.Som este neskuseny boilesar,chytam na gule od jesene len,vyskusal som viacere znacky,ale uplne spokojny som bol len z Mikom a pri jeho vyrobkoch som aj ostal.Co sa nadvezc.materialu tyka,pouzivam snurky od Sufixu a od Spro.

                            kopr69 - Profil | Po 25.7.2011 20:02:16

                            Super koule jsou od StarBaits Japanesse Squid a mraženky od K.Nikla 3XL.

                              línák - Profil | Po 25.7.2011 19:47:53

                              Ahoj daiwe co se týká boili od sportcarpu podle mého názoru je to do jisté míry boili na které se dá nachytat.Já ho používam u nás na Labi na rozkrmení místa nebot není tak finančně nákladné. Od tandemu jsem měl pouze smáčedlo a nestálo za nic, ale to je moje zkušenost.Osobně jsem si oblíbyl boilie od Lukáše Krásy a jinak si koulím sam z hotové směsi Jet fish.Montáže používám standartní měním pouze návazcoví materiál ten používám od Sufixu.

                                blade8 - Profil | Po 25.7.2011 19:32:09

                                daiwe - >> já osobně bych ti poradil určitě Mikbaits který má vše dostatečně kvalitní a cena za tu kvalitu je fakt dobrá. Máš tam vše i krmné boilie které se vyrovná jiným boilie uplně s přehledem akorát mě štve že ty krmne boilies dělají jen v 20mm průměru. Potom je dobrý ještě LK baits jenže ten to má drahé takže od něho se vyplatí jen ty Euro Economic Boilies hodně to používajív zahraničí a chytají na to pěkné ryby.Potom je dorý Dynamite Baits ale to na krmnou kampaň není spíše jen vžy dát něco do PVA ale zase je to kvalita. Těšinský dělá taky dobré boilie. Ale musíš fakt vyskoušet podle sebe na každé vodě funguje něco jiného.

                                  blade8 - Profil | Po 25.7.2011 18:59:13

                                  fred's fishing >> fred41 - 25.7.2011 17:27:18 >> takže na skušenější kapry spíše nepoužívat že ten to vycítí

                                    fred41 - Profil | Po 25.7.2011 17:27:18

                                    blade8 >> Ahoj, pouzivam ovocne prichute, protoze se snazim ulovit amura, ale sezobne to vetsinou nasadak, je lepsi kulicku orezat, a nejak sem nepocitil chemii

                                      blade8 - Profil | Po 25.7.2011 13:57:13

                                      fred's fishing >> fred41 - 19.7.2011 18:32:39 >> hele jake TB pouzivas a funguje ti dobře protože jsem nekde četl ze s neho jde cititchemie a tak nevim jestli ho pouzivat

                                        Pvl - Profil | St 20.7.2011 14:57:26

                                        Přemet:-) >> Proč myslíš, že mám takové jméno ? :o§))