Na svazových vodach povolit zavaženi či nikoliv , je rybařský řád zastaralej?

Povolili by jste zavažení z lodky, zavažení zavažecí lodkou a echoloty? Myslíte, že by přibyli jen problemy mezi rybáři nebo by se dal najit kompromis? Nebo povolit vyvoz jen na určených velkých rybnícich. Je rybařský řád zastaralej a bylo by ho třeba obměnit a jak? Myslíte si, že by zůstavalo méně utržených vlascu, díky zdolavani ryby či vytahovani zachycené montáže na dně pomoci loděk?
Autor diskuse: Teigr - Profil , 18.7.2011 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Změny v Rybařském řádu ?

A) ANO-Povolit zavažení jen někde63%

B) ANO-Podložka pod rybu u každé vody12%

C) ANO-Jeden návazec4%

D) NE-Zbytečné zavažení15%

E) NE-Na co podložku? zbytečné2%

F) NE- Čím více navazcu tím více ryb :o)2%

G) Jine nápady2%

Od 19.7.2011 hlasovalo 241 čtenářů.

Nnofish - Profil | Út 19.7.2011 12:34:23

aleš vavřina >> Podívej se ale kolik nám je......... asi některé naše vrstevníky, ale i ty mladší, doma málo řezali když vidím to co se děje okolo. Kdybych si měl vybrat s kým jít na ty ryby tak půjdu s tím dědulou, než s někým starým jako já- pokud bych ani jednoho neznal.

Já to pořád nechápu. Kua proč je takový problém, chovat se rozumně, nedělat bordel a brát rybařinu jako koníček, ne lov, honbu za rekordy kdy neexistuje spát jako jsme spávali my. POd širákem, s celtou. On si člověk pak všeho váží jinak když chytí 5 kg kapra skoro promrzlý, protože mu byla zima a oheň se venku dělat nesmí tak se prostě nesmí a basta.

    NHermis_s - Profil | Út 19.7.2011 12:34:03

    rover >> A nesplet si to ten dotycny se svazakem?

      Ndrozďák 30,42 - Profil | Út 19.7.2011 12:33:55

      "N Standey - ® Út 19.7.2011 12:03:48
      Pedro1 >> Jsem rád, že opět vidím další z řady ubohých názorů od ještě ubožejších uživatelů internetu. Ale to vůbec není na škodu. Čím víc ubožáků podobného kalibru, tím víc zastánců zdravé a hlavně správné rybařiny...
      PS: Nereaguj na mě prosím, nemám chuť zabředávat do debaty s nulou....
      Děkuji"

      Já jsem taky rád, když vidím názor podobného ubožáka, jako je Pedro1.
      Hřeje mě aspoň chvilkový pocit, že úroveň a myšlení rybářů není úplně v prdeli, jak by si mohl jeden dle tvých příspěvků myslet....

        NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Út 19.7.2011 12:33:29

        Standey >> No ty jsi se tady vyjadřoval o správné a zdravé rybařině. Tak jsem tě chtěl jakože podpořit. Stando jsme na stejné lodi. Zanechme žabomyších válek a pojďme něčeho dosáhnout. Něčeho velkého. Něčeho nadsvětového. Něčeho Krásného, respektive nádherného

          NButchi - Profil | Út 19.7.2011 12:33:15

          Standey >>
          Pokud si na to vymezíš ten čas, pořádně si přečteš, co píšeš, určitě to ve svých příspěvcích najdeš. Není to tak těžké, jak se zdá.

            Naleš vavřina - Profil | Út 19.7.2011 12:31:47

            Netipa - poslední hrdina MRKu >> vem mně prosím taky na kapříky - tohle se opravdu musí zažít, bez toho nelze žit ..... Chi chi chi!!!!!

              NButchi - Profil | Út 19.7.2011 12:31:40

              nepijunesouložimneko >> nepijunesouložimnekouřimapouštim - 19.7.2011 12:28:52 >>
              Jóó, já jsem to pobral, věc s mým projevem byla poznámka více méně na okraj.. :-))
              Už jsem to vzdal, servery dále vesele padají, takže si klidně něco přej, a já jen tak browsím.

                NStandey - Profil | Út 19.7.2011 12:30:30

                Butchi >> Pořád tam jaksi nevidím, kde je popsána ta zdravá a správná rybařina.....

                  NButchi - Profil | Út 19.7.2011 12:29:56

                  Pedro1 >>
                  To by se hodilo do Perel Mrku.
                  Netipa strikes again.

                    NStandey - Profil | Út 19.7.2011 12:29:26

                    Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipo Netipo. Já myslel že už mě za ty roky znáš a ono nic....
                    Přece víš, že nekouřím a alkohol jsem pil naposled někdy před pěti lety.
                    Ale to je fuk. Nikdy jsem nikde netvrdil, že kaprařina je jediná správná rybařina, na to jsi přišel jak?

                      Nnepijunesouložimnekouřimapouštim - Profil | Út 19.7.2011 12:28:52

                      Butchi >> já nemyslel pravopis, ale spíše to, že dneska je v nemovitostech poklidno:-)
                      Ale to není nic proti ničemu.

                        NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Út 19.7.2011 12:27:11

                        Pedro1 >> ani ne. Spíš jsem jenom podpořil Stanislava v jeho tezi o jediným zdravým způsobu lovu

                          Naleš vavřina - Profil | Út 19.7.2011 12:25:33

                          nofish >> naprostý souhlas!!!
                          ale bohužel dorůstá nová generace do níž jsou přes 20 let klavírovány hovadiny ve stylu - určuj si svá pravidla, buď jedinečný, ... - no a co my s tím? vždyť jsme tento trend 20 let minimálně mlčky tolerovali. musím říci, že jako RS je opravdu nejméně problémů s tou "starou školou" a nebo i s mladýma, ale co byli svědomitě vychováni a ještě mají v hlavě trochu zdravého rozumu - těch je ale tak nějak míň. jen tak mimochodem k mému věku a názoru - na podzim oslavím "kristovy léta".

                            NPedro1 - Profil | Út 19.7.2011 12:25:11

                            Netipa - poslední hrdina MRKu >> Jsi se nějak rozvášnil:-)

                              NButchi - Profil | Út 19.7.2011 12:25:05

                              nofish >>
                              To určitě, oni totiž mají něco, co si nekoupíš u Nikla ani u Krásy - sakra velkej počet prutohodin. A od toho se to všechno odvíjí.

                                Nrover - Profil | Út 19.7.2011 12:25:03

                                Někdo tu kdysi psal, že svaz bedlivě monitoruje diskuse MRKu. Bylo by zajímavé vědět, zda se někdy nechal těmito názory ve svých rozhodutích inspirovat ...

                                  Nd a v i d - Profil | Út 19.7.2011 12:24:25

                                  no jasne, povolil bych uplne vsechno, lov na 3 pruty, nonstop a zavazeni, rybarskej rad je strasne zastaralej a starsi kolegove rybari jsou vsichni masari a nerozumi tomu, ahoj

                                    NButchi - Profil | Út 19.7.2011 12:24:10

                                    Standey >>
                                    S radostí.
                                    "tím víc zastánců zdravé a hlavně správné rybařiny..."
                                    Standey - Ÿ Út 19.7.2011 12:03:48

                                      NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Út 19.7.2011 12:23:28

                                      Standey >> Máš pravdu Stanislave. Kaprařina je ta jediná správná a hlavně jediná zdravá rybařina. Z kaprařů s nadváhou a kaprů s nadváhou to zdraví přímo sála na sto honů. Není nic zdravějšího, než se ráno zbudit s kocovinou a zvratky na jazyku, zalít to teplým lógrem (kafe je pro zženštilce) stáhnout krabku startek a ve sportovní pozici ulehnout na lehátko. K obědu si v kotlíku ohřát pivo, zapít to kořalkou a následně protáhnout tělo na lehátku. Občas si zdolat kapra z lodi (zdolávání kapra ze břehu není trendy a z lodě je to větší zážitek pro kapra, lovce a okolní čumily)Pak znaveně odpadnout do lehátka a frčet až do večera na čichání dipu prohnilý hovno od baits company a večer tu celou dřinu zdravě spláchnout litrem fernetu a pár lahvoněma. Je to Krása, respektive nádhera.

                                        NAnýzový dědek - Profil | Út 19.7.2011 12:23:11

                                        Butchi >> Ty to tady nevidíš. Kdekdo tu buší do kláves jakej je hrdina.A když má dojít na práci, tak je ticho po pěšině.