Lov z nafukovacího člunu

Chtěl bych se zeptat, zda má někdo zkušenosti s lovem z nafukovací lodě 4 a více metrů dlouhé. Postřehy, nápady, rady, tipy, triky ... vše je vítané :)

NDejv - Profil | Čt 6.2.2014 22:30:11

Tomajo >> jo, na takovým by ti i RS moh napařit flastr za nepřítomnost u prutů :-)))

    NTomajo - Profil | Čt 6.2.2014 22:25:10

    Dejv >> ty jo :-) Clun i zbalenej pres celej kamion :-(

      NDendy036 - Profil | Čt 6.2.2014 21:09:55

      PEPO. >> Vyska 90cm je cista vyska pristresku.Uchytava sa to na vrchnu cast bocnic clnu.Myslim si,ze sa navrtavaju otvori na skrutky.V mieste kde budu rebra pristresku.Myslim na hrane bocnice.Vyska bocnic na clnoch byva cca 30 az 70cm,ked tomu priratas vysku pristresku,tak to je podla mna uz slusny priestor :))

        Nvundu - Profil | Čt 6.2.2014 15:26:49

        igelet. >> no já si to myslel...jen mě zarazilo,ža máš tak málo zápisů v kartě....


        měl si tam toho poněkud víc z HU......aspoň myslím.....
        jinak loni to tam taky tak pěkně kousalo...dokonce jsem viděl pár zubatic 110+ a céčka 85+

          Nigelet. - Profil | Čt 6.2.2014 15:10:51

          vundu >> předloni v Brodě pod mostem na člunech vláčka

            Nvundu - Profil | Čt 6.2.2014 14:59:11

            igelet. >> nazdar kapitáne...tvé jméno mi je povědomé...ale nějak mi zřejmě kolabuje mozkovna...:-(((((
            jinak se daří středně progresivně...:-)))))

              Nigelet. - Profil | Čt 6.2.2014 14:54:46

              vundu >> Nazdar Jardo jak se daři

                Nvundu - Profil | Čt 6.2.2014 14:40:33

                carppetr >> mám bushe 330....noc v něm strávená ne jezerech není žádná hitparáda(já jezdím jen nahoru nad Brod).klacky mám 10ft -2,75lb chtám jen do 20-ti metrů od člunu a i když ostrouhám vercajk na minimum...pořád tam je dost málo místa.....ideál by bylo(aspoň pro mě)mít větší "plechovku"-teda skrz to chytání na vodě s tím že hodlám na ní být do druhého dne...jenže zase nechci loďku skrz přepravu,skladnost...a na jezerech bych ji nenechal ani omylem......
                to si asi moc nevyberu...letos to pořeším ještě jedním člunem,který bude jako takovej odkládací prostor,na všechny ty věci okolo..
                lažink na podlaze na spacáku je akorát k mé velikosti...tak aspoň něco mám vyřešené....

                  NPEPO. - Profil | Čt 6.2.2014 14:25:01

                  Dendy036 >>
                  Aj ja som sa trochu pohrával s myšlienkou že si to kúpim.Ale odradila ma tá výška...90 cm je dosť málo.Ja by som to chcel na laminátový kde mám bočnice tak nejak okolo 70-80cm-to by sa už aj dalo.Ale neviem sa dopátrať ako sa to dá uchytiť na vrch.Lebo ak by som to dal na podlahu tak tých 90 cm to je len taká myšacia diera...A po ďalšie by zostala voda v člne-a nie málo.

                    NDejv - Profil | Čt 6.2.2014 13:09:19

                    Na tomhle gumáku by už problém s nedostatkem místa být nemusel :-)

                      NDendy036 - Profil | St 5.2.2014 19:40:13

                      JPfish >> ja ho nemam, neviem ako to funguje.Vyskusaj napisat email predajcovi,urcite ti napise info,cau.

                        NJPfish - Profil | St 5.2.2014 18:57:03

                        Dendy036 >> Díky, vypadá dobře, akorát mne není jasné, jak to mají promyšlené s tou možnou změnou rozměrů.Ty ho máš?

                          NDendy036 - Profil | St 5.2.2014 18:47:47

                          JPfish >> Ahoj,pozri tento odkazje to za rozumnu cenu,cau http://www.alcarpone.sk/kategoria/bivaky-pristresky​/bivaky-pristresky/stan-na-cln/

                            NJPfish - Profil | St 5.2.2014 17:51:03

                            carppetr >> Jaký samorozkládací stan dáš na ten člun?Já mám Zodiaca 310S a hodně dlouho nic vhodného nemůžu najít.Jo dal jsem tu otázku dřív,ale nešla odeslat.

                              Ncarppetr - Profil | St 5.2.2014 17:38:28

                              Tak jsem právě objednal mé boat bivi a stal se jim sekundový stan Rachel u kterého vyříznu podlahu stoji 1149kč-www.armybery.cz

                                NDejv - Profil | St 5.2.2014 14:51:40

                                díky kluci, to budete hodný.

                                  Ncarppetr - Profil | St 5.2.2014 14:30:15

                                  Dejv >> Tak jak píše Ondra musí být mimo člun a klouby jsou tam dva aby šel rúzně natáčet.Mám to ted na dílně a již 3týdny marodím jako základ jsem ale použi tento mnou vyrobený stojan.Jak bude vše hotovo nafotím a dám to sem.

                                    Ncarppetr - Profil | St 5.2.2014 14:16:45

                                    marmyš >> Člun vžddy doma řádně čistím a osuším páč mi musí vydržet nejsem žádný vatánen ale obyč dělnas!Gps mi samo slouží k přibližné orientaci pak to dohledám ehem.A co se týká zavážky když jsem sám,tak jezdím větěinou HU a za 10let již vím kde je bezpečno!Ale dík za starost.

                                      NOndra (tloušťák) - Profil | St 5.2.2014 14:13:51

                                      Dejv >> mam doma takový nerezový porychtung na kotevní lana a zároveň na stojany. Vyfotím, až pojedu domů.

                                        NDejv - Profil | St 5.2.2014 14:10:39

                                        Ondra (tloušťák) >> no to právě mám v plánu.