Lov z nafukovacího člunu

Chtěl bych se zeptat, zda má někdo zkušenosti s lovem z nafukovací lodě 4 a více metrů dlouhé. Postřehy, nápady, rady, tipy, triky ... vše je vítané :)

NOndra (tloušťák) - Profil | St 5.2.2014 14:06:37

Dejv >> Nejlepší je, když si dáš stojan na zrcado a vyvedeš ho mimo loď aby jsi tam měl víc místa.

    NDejv - Profil | St 5.2.2014 13:58:31

    carppetr >> stojan k zrcátku dáš napevno nebo nějaký kloub ?

      Nalda2211 - Profil | St 5.2.2014 13:58:29

      Ondra (tloušťák) >> to si jeste pockam laminatovat muzu az bude venku aspon 18 stupnu :-( ale zvazuju misto brilly bivak od ehmannse jedine co se mi nelibi je cena............o))

        NOndra (tloušťák) - Profil | St 5.2.2014 13:51:44

        alda2211 >> Čekáme až vložíš fotky té tvojí loďky.

          Nmarmyš - Profil | St 5.2.2014 13:22:34

          carppetr >> nejen nafouknout,ale i složit. měl by být bez nečistot a suchý. U gps si zjisti,kolik má toleranci,aby ses nedivil.Počítej taky třeba s tím,že pokud budeš sám a budeš zavážet(někde), tak po návratu ti třeba bude něco na břehu chybět.

            Ncarppetr - Profil | St 5.2.2014 13:11:31

            Diky za tuto diskusi a za nápady v ni zverejnené,pac do toho letos chci jit téz!dlouho jsem hledal vse mozné na netu a nakonec to pořeším na člunu QUICK SILVER 310 na ktery pripevnim samorozkladací stan,stojan z nerezu na zrcadlo člunu si jiz vyrábim,kotvy jiz mám, gps abych pokazde nemusel hledat znouvu mista jsem jiz tez pořídil.Ještě chci koupit pruty 10ft-3lb pác delší jsou zbytečné!jako druhý na zavážku a zdolávání pouziju člun 250 s pevnou podlahou ten budu vozit nafouklý na střeše auta no a druhý mám komresorem nafouklý do 5 min,tak to zprovoznění nebude tak náročné!Snad to tak 2-3noci vydržím,chci tak chytat na vodách v okolí mého bydliště, na Pálavě a zkusím to též v jednom lese v HU!Jak to pujde něco napíšu a nafotím.

              Nmarmyš - Profil | St 5.2.2014 9:19:50

              Lovit z čluna není zas žádný med. Na videu to vypadá pěkně,ale v praxi už je to jiná. Člun(menší) mám už několik roků,ale než se s ním otravovat,tak to raději lovím ze břehu.

                Nalda2211 - Profil | St 5.2.2014 8:59:04

                Dendy036 >> taky me mrzi ze to tu nezije je nas asi stale malo..........

                  NDendy036 - Profil | Út 4.2.2014 19:30:41

                  Chlapy piste,aj ja som uz namotany.Asi kupim este vacsi cln,zbytok mam :))

                    NPvl - Profil | Út 4.2.2014 17:52:05

                    alda2211 >> Dlouhá chvíle se počítá ?

                      NDejv - Profil | Út 4.2.2014 17:39:04

                      tak se zkusím zeptat ještě jednou:
                      máte někdo nafocený přidělání stojanu na pruty ke člunu ??

                        Nalda2211 - Profil | Út 4.2.2014 17:24:44

                        oživení má někdo něco ?

                          Nalda2211 - Profil | St 15.1.2014 9:18:11

                          a jeste jedna dulezita vec kdyz si clovek vleze do neupraveneho clunu nebo lode kdyz prsi tak vse co ma pod lehatkem ma mokre a nestaci s houbou vytirat vodu coz bylo neco co me uplne odrovnalo

                            NDejv - Profil | Út 14.1.2014 23:39:01

                            alda2211 >> To je tak 15 roků zpátky, parkovali jsme ji na vleku na zahradě. Borci přijeli v noci po poli, povalili plot, zapřáhli a už jsme ji nikdy neviděli :-(( Aspoň že motor byl sundanej.

                              Nalda2211 - Profil | Út 14.1.2014 23:27:54

                              Dejv >> v clubech jsi pojistenej nic velkeho cca 4.5m na 1.7m

                                NDejv - Profil | Út 14.1.2014 23:14:07

                                alda2211 >> tak ono jestli stavíš nějakou Concordii, tak lepší. Kdysi jsme měli taky laminátovej motorák, než nám ho ukradli.

                                  Nalda2211 - Profil | Út 14.1.2014 22:55:39

                                  Dejv >> ja asi fotky davat nebudu i kdyz ji dam do jacht clubu kde je hlidana tak ji tahat domu nebudu bude vetsi ........o)

                                    NDejv - Profil | Út 14.1.2014 22:50:33

                                    alda2211 >> Ty tam vůbec dávat nechci, max v případě nepřízně počasí (větru) ho pojistím šňůrama k okům na vesla.

                                    Zatím to jen teoreticky plánuju v hlavě, k praktické zkoušce jsem se ještě nedostal. Až ji provedu, něco nafotím a seknu to sem, kdyby se někdo chtěl inspirovat.

                                      Nalda2211 - Profil | Út 14.1.2014 22:45:08

                                      lovec 01 >> na 4 kazdy roh jen jsem musel hodne zmenit rybarskou vybavu coz me mrzelo :-(

                                        Nalda2211 - Profil | Út 14.1.2014 22:43:12

                                        Dejv >> presne takhle uvazuju i ja mam ho doma :-)))))) jak tam chces vymyslet uchyceni vidli podel vchodu?